Напиши нова тема Отговори на тема  [ 486 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 33  Следваща
Проблем в Белота 
Автор Съобщение
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 09, 2006 15:02
Мнения: 435
Мнение Проблем в Белота
Ако имате проблем с новата версия на белота , можете да пишете в тази тема. Ще ви помоля максимално точно да опишете ситуацията: какъв е проблема, на какво се е играло, кой е бил на ход имало ли е обявени анонси и по възможност да сложите снимка на ситуацията от играта.
Благодаря ви.


Последна промяна admin на Пон Май 21, 2007 10:01, променена общо 1 път

Нед Мар 04, 2007 21:30
Профил
печен
печен
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 18, 2006 13:03
Мнения: 782
Мнение Re: Докладвай за грешки в стая Бета
[quote="admin"]Ако имате проблем с новата версия на белота Бета, можете да пишете в тази тема. Ще ви помоля максимално точно да опишете ситуацията: какъв е проблема, на какво се е играло, кой е бил на ход имало ли е обявени анонси и по възможност да сложите снимка на ситуацията от играта.
Благодаря ви.[/quote]

Здравейте.Съжалявам,че точно аз първа трябва да пиша по тази тема.Значи за една игра ми даде поне 20 пъти "Нямате връзка със сървава -моля изчакайте." -товаа изнервя много.Хубавото ,че поне може да се връщаш в стаята без да ти прекъсва играта...И моля да се помисли в бета -анонсите да са по-малки./ако е възможно де/ :P :P :P


Пон Мар 05, 2007 21:44
Профил
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 09, 2006 15:02
Мнения: 435
Мнение 
По принцип всички прозорци с анонси могат да се местят в екрана, ще помислим и за тяхното евентуално намаляване.


Пон Мар 05, 2007 22:05
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пет Мар 09, 2007 23:33
Мнения: 5
Мнение 
Значи неска ми се случи следното.Играем си ние белотче и единия човек го дисконектва при,което играта свършва.Сичко ок ама после като ни вади останалите 3-ма тоя човек дето е дисконектнат го дава,че все едно е заел мястото си на масата да играе.Но после влиза отново дисконекнатия човек и сяда на друго място и в един момент какво се получи на юг и на запад седи един и същи човек.Но след това бъга продължи...изгонвам го аз от масата и тоя пич го няма,а на мен и на др човек който беше на масата му дава че 2 места са заети!Нз дали ме разбрахте за това ще кача една снимка да го видите нагледно :)
http://ksu.sytes.net/invision/downloads/BYG.JPG


Вто Мар 13, 2007 01:06
Профил
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 09, 2006 15:02
Мнения: 435
Мнение 
Здравейте,
Благодаря ви за вашият репорт. Бъговете за които докладвате са два, единият е открит и ще бъде коригиран. Другият се търси в момента.
Благодаря ви отново.


Вто Мар 13, 2007 10:23
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пон Мар 12, 2007 22:50
Мнения: 2
Мнение 
Остават ни по пет карти а на партньора ми му остават 2.Дава 2те карти и на следващата ръка няма какво да даде изтича му времето и съответно го гони :?
И още нещо:
Имаме каре от аса а противниците кварта и на противниците не и зачете квартата


Съб Мар 17, 2007 14:50
Профил
новак
новак

Регистриран на: Сря Яну 03, 2007 18:30
Мнения: 2
Мнение 
Не знам дали не е само при мене, но в стая БЕТА много често ми се случва следното: След като свърши дадено разиграване и трябва да започне наддаване за следващото ми изчезват всички карти - и моите и на другите играчи - виждам празна маса, дори не виждам и обявеното от другите. Когато ми дойде реда (усещам го по маркираното ми име горе) не се появява прозореца за обявяване. И така докато изтече зададеното време, след което губим. Но при другите играчи всичко е наред, те дори ме подканят, а аз няма какво да направя.


Съб Мар 17, 2007 17:16
Профил
напреднал
напреднал
Мнение 
[quote="zaples14"]Не знам дали не е само при мене, но в стая БЕТА много често ми се случва следното: След като свърши дадено разиграване и трябва да започне наддаване за следващото ми изчезват всички карти - и моите и на другите играчи - виждам празна маса, дори не виждам и обявеното от другите. Когато ми дойде реда (усещам го по маркираното ми име горе) не се появява прозореца за обявяване. И така докато изтече зададеното време, след което губим. Но при другите играчи всичко е наред, те дори ме подканят, а аз няма какво да направя.[/quote]

Като стане така натисни alt и print screen sysRQ това е до f12. След това отиди в старт менюто във всички програми принадлежности paint от там даи редактиране после постави изгаси painta и даи yes
После напиши за това във форума и натисни върху бутона add image post от там избери painta от екрана
Така админите ще го видят нагледно и ще повярват


Съб Мар 17, 2007 19:34
новак
новак

Регистриран на: Пон Дек 25, 2006 14:55
Мнения: 12
Мнение 
Голям бъг- няма стая Бета хахахаахахахахах :lol:


Пон Мар 19, 2007 18:31
Профил
луд за връзване
луд за връзване

Регистриран на: Пон Дек 18, 2006 15:52
Мнения: 28304
Мнение 
Таз сутрин пак не е наред Бета'та!
Два пъти почвам игра и още на второто раздаване ме няма! Интересното е, че мога да пиша, всички ме четат и ми казват "хайде, де", а аз нищо не мога да направя. Виждам празната маса...чакам картите, а те не се появяват.
И...на всяко изхвърляне ми се отнемат точки...гулем смех!
Аре, дерзайте! Направете нещо, мили ми!


Сря Мар 21, 2007 11:06
Профил
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 09, 2006 15:02
Мнения: 435
Мнение 
Да попитам:
Натиснали сте бутона ОК в прозореца с резултата - прозореца се е затворил и след това не са се раздали никакви карти или са се раздали и след като някои е играл са изчезнали ?


Сря Мар 21, 2007 15:17
Профил
новак
новак

Регистриран на: Сря Яну 03, 2007 18:30
Мнения: 2
Мнение 
След натискане на бутон OK в прозореца с резултата понякога не се раздават никакви карти, поради което играча не може да обяви пас или нещо друго, а другите играчи чакат. Така, че никой не може да играе.


Сря Мар 21, 2007 18:06
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пет Ное 24, 2006 22:28
Мнения: 3
Мнение 
[quote="admin"]Да попитам:
Натиснали сте бутона ОК в прозореца с резултата - прозореца се е затворил и след това не са се раздали никакви карти или са се раздали и след като някои е играл са изчезнали ?[/quote]


След раздаване докато се играе на нещо също изчезват карти


Сря Мар 21, 2007 21:57
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пет Ное 24, 2006 22:28
Мнения: 3
Мнение 
Омразна ми от тия Бъгове в стая БЕТА моля оправете ги.
За пореден път ми се случва да имам каре от 10 а те каре от Q и се зачита тяхното :?: :x
[url=http://upload7.postimage.org/317375/photo_hosting.html][img]http://upload7.postimage.org/317375/image.jpg[/img][/url]


Сря Мар 21, 2007 22:13
Профил
напреднал
напреднал
Мнение Голиям майтап
Днес влизах като зрител в една стая във Бета. Първо след всяко раздаване аз вече не виждах картите, а само зелената маса :roll: . След 10-тина пъти влизане и излизане (на всяко раздаване) изведнъж гледам всички с по 8 карти, а викат пас :D А когато го дигнаха явно не бяха с картите, които виждах или лъжеха нещо :wink: Ако има начин да не се отговария кажете може да ми е от полза някой път :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Сря Мар 21, 2007 22:48
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 486 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 33  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 21 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron