Напиши нова тема Отговори на тема  [ 7 мнения ] 
Объркан подарък 
Автор Съобщение
новак
новак

Регистриран на: Вто Апр 25, 2017 02:00
Мнения: 4
Мнение Объркан подарък
Здравейте, дадох по погрешка подарък чаша кафе на непознат играч с ими Plamen Prodonov на стойност 5000 чипа, моля ви да ви върнете чиповете, трудно се играе от телефон, искрено се надявам да ми помогнете.


Пон Яну 29, 2018 20:58
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: Объркан подарък
Здравей,
съжалявам, но няма как, внимавай повече, всички сме купували подаръци, които не сме искали, но...


Вто Яну 30, 2018 21:50
Профил
новак
новак

Регистриран на: Вто Апр 25, 2017 02:00
Мнения: 4
Мнение Re: Объркан подарък
Повече няма да дам нито 1 стотинка за ВИП, можете да ми върнете чиповете но от собствен интерес не го правите, така не помагате на играчите а ги губите, възстановяването на чиповете може да стане точно за 10 секунди като се отвори таблицата на датабазата с чиповете на потребител "nickname" и да се добавят 2,500 чипа, пратил съм около 3-5 смс-са от номер 08896443*3 за последните 30 дена повече ни 1 няма да пратя, много е зле съппорта не обиждайте но лека по лека всеки ще иде в други сайтове да играе като не помагате на хората, аиде със здраве да си ползвате тези чипове г-н/г-жо администратор, купете си чаша кафе подарък от мен от сърце . :)


Сря Яну 31, 2018 17:02
Профил
новак
новак

Регистриран на: Вто Апр 25, 2017 02:00
Мнения: 4
Мнение Re: Объркан подарък
[quote="VAS"]Здравей,
съжалявам, но няма как, внимавай повече, всички сме купували подаръци, които не сме искали, но...[/quote]
Повече няма да дам нито 1 стотинка за ВИП, можете да ми върнете чиповете но от собствен интерес не го правите, така не помагате на играчите а ги губите, възстановяването на чиповете може да стане точно за 10 секунди като се отвори таблицата на датабазата с чиповете на потребител "nickname" и да се добавят 2,500 чипа, пратил съм около 3-5 смс-са от номер 08896443*3 за последните 30 дена повече ни 1 няма да пратя, много е зле съппорта не обиждайте но лека по лека всеки ще иде в други сайтове да играе като не помагате на хората, аиде със здраве да си ползвате тези чипове г-н/г-жо администратор, купете си чаша кафе подарък от мен от сърце, нека ви напомня че има добри хора а не като други безгрижни и некомпетентни. :)

Поздрави изпратете на г-н Тома Големинов ( на адаша ми)


Сря Яну 31, 2018 17:02
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: Объркан подарък
Кажи къде си ще дойда да ти дам 2.40 лв от собствения си джоб аз, защото от вашите пари и за захарче не взимам, така, че успокой се, не забогатявам от тук.


Сря Яну 31, 2018 20:33
Профил
новак
новак

Регистриран на: Вто Апр 25, 2017 02:00
Мнения: 4
Мнение Re: Объркан подарък
Искам си чиповете не пари, случва се човек да обърка толкова ли е трудно?


Чет Фев 01, 2018 21:42
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: Объркан подарък
И аз съм бъркала, но никой нищо не ми е връщал.


Пет Фев 02, 2018 15:29
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 7 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron