Напиши нова тема Отговори на тема  [ 9 мнения ] 
Не одобрявам новата версия 
Автор Съобщение
новак
новак

Регистриран на: Пет Авг 01, 2014 02:00
Мнения: 20
Мнение Не одобрявам новата версия
Искам си старата версия! Кажете моля как да се върна на нея.не ми харесва тази защото: 1. Анонсите не се забелязват тъй като са на малко квадратче с тъмен фон. 2.При игра днес противниците взимат на всичко коз и разултатът излезе, че ние сме вътре, въпреки, че взехме доста ръце.3. Липсват ми приятелите.4.В старата версия имах ниво 48, а в новата съм 26- защо? 5. По време на игра ако някой приятел пише, не може да се прочете целият текст, а речеш ли да го прочетеш отваряйки прозореца играта ще свърши.Бях доволна от старата версия и си я искам. Помогнете ми да се върна на нея.


Пон Сеп 12, 2016 22:51
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пет Авг 01, 2014 02:00
Мнения: 20
Мнение Не одобрявам новата версия
Здравейте, до този момент не сте ми отговорили но ще чакам все пак отговори на мойте мнения. Имам много забележки, но ще ви спомена, че когато съм в игра и парта се опита да ми пише текста е толкова блед на фона и с малки букви, че не се чете. Всички сме натоварени през целия ден и това е допълнителна умора. Прави ми впечатление, че когато влизам в игрална стая и искам да я сменя с друга няма избор, въртя се в една или още една и никакъв избор.Влизайки днес в игра противниците бяха с един и същи ник и при започване играта свърши в тяхна полза.Разбирам, че играта има много неудачни моменти и сега я тествате, но дайте ни възможност да избираме коя версия да предпочетем. Нивата не отговарят на предишната версия. Тук пък има едни сиви звезди, които не означават нищо според мен, не че е толкова важно това.Наистина се ядосвам, вместо да се развличам и вероятно ще съм от многото, които ще се откажат


Сря Сеп 14, 2016 17:44
Профил
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 09, 2006 15:02
Мнения: 435
Мнение Re: Не одобрявам новата версия
1 ) Става въпрос за това каква игра е избрана да играеш ? Ако е така можем да опитаме да вдигнем малко констастам но друга възможност е да увеличите малко- подстветката на екрана
2 ) Броят на ръцете няма значение, тъй като може да има терци, квинти, кварти ,...
3 ) Не установихме проблем с приятелите ви. Обновете до последна версия на играта и вижте дали проблема все още го има.
4 ) В новата версия нивата са различни - нивата са повече и по нарядко, поради това няма как да бъдат прехвърлени.
5 ) Възможно е да направим промяна да се появи някъде малка кутийка с текста, ако някой приятел ви пише докато играете. Вероятно текущият проблем е ,че докато успеете да отговорите времето ви за ход изтича


Чет Сеп 15, 2016 09:48
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пет Авг 01, 2014 02:00
Мнения: 20
Мнение Re: Не одобрявам новата версия
Здравейте,
Вероятно не сте ме разбрали правилно.Писах Ви за новата версия на Белот.
1. Квадратчето за всичко коз и другите анонси е на черен фон върху тъмно червената маса, няма никакъв контраст и не се отличава за бърза реакция.
2.Може ли противниците да анонсират всичко коз, а ние да сме вътре?
3.Приятелите ми ги има в списъка, но те не влизат в новата версия, защото не я предпочитат.За мен е невъзможно да имам предпочитания вече с таблет и iPAD.
4. Чата с приятели, които са на линия не се активира и нямам контакт с тях.
5.Чата по време на игра в стаята излиза на екрана с дребен шрифт, в същия цвят е и фона, няма контраст, не се чете.
6.Много странно е също, че когато влизаш в стая и не ти хареса, колкото и да искаш да влезеш в друга, не става, всеки път те връща в същата стая.
7.Опитах всякак да се върна на старата версия. Не се получава! Помогнете ми ще Ви бъда благодарна!


Adobe Flash Player,


Пет Сеп 16, 2016 22:16
Профил
новак
новак

Регистриран на: Вто Май 01, 2007 18:39
Мнения: 13
Мнение Re: Не одобрявам новата версия
3.Приятелите ми ги има в списъка, но те не влизат в новата версия, защото не я предпочитат.За мен е невъзможно да имам предпочитания вече с таблет и iPAD.
4. Чата с приятели, които са на линия не се активира и нямам контакт с тях.
5.Чата по време на игра в стаята излиза на екрана с дребен шрифт, в същия цвят е и фона, няма контраст, не се чете.
6.Много странно е също, че когато влизаш в стая и не ти хареса, колкото и да искаш да влезеш в друга, не става, всеки път те връща в същата стая.
7.Опитах всякак да се върна на старата версия. Не се получава! Помогнете ми ще Ви бъда благодарна! molq varnete starata versiq v tazi vs e razlichno i na povecheto potrebiteli ne im haresva ne sum edinstvena no ne pishat zashto e nujno dve versi az tva ne razbiram zashto vsichko ne e edno priateli igri vs a sega edni tuk drugi tam p razlichni prichini nqma logika napravete go edno obshto


Съб Сеп 17, 2016 01:35
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пон Авг 18, 2014 02:00
Мнения: 17
Мнение Re: Не одобрявам новата версия
Защо не пишете в една тема а направихте още теми ?Преди за пусна за и против триенето на старата версия нямаше теми сега ги правите.И какво ще стане пак разединяване из темите и няма да се постигне нищо единство трябва а с 15 теми на една и съща тематика няма да стане!Овците в сайта само гледат и 2 думи не могат да свържат иначе в стаята ти пише на маймуница и е много отворен...


Нед Сеп 18, 2016 07:30
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пет Авг 01, 2014 02:00
Мнения: 20
Мнение Re: Не одобрявам новата версия
Игрите вървят на обратно. Обърнете внимание.
Чата с приятелите не се активира и текста отива в лобито.
Контактите по време на игра излизат бледи, сложете черни.
Квадратчетата с анонсите сега са по добре,има напредък, благодаря.
Създайте ни възможност да избираме версиите!


Вто Сеп 20, 2016 23:09
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пет Авг 01, 2014 02:00
Мнения: 20
Мнение Re: Не одобрявам новата версия
Играта продължава да върви на обратно.
Такста от Контакта с партньорите по време на игра излиза горе на линията не върху ника, нечетлив, не контрастен и невидим добре.освен това това което пиша на партньора излиза на неговия ник, не на моя.
Анонса за всичко коз, пика и спатия също са невидими без контраст
Таблицата за анонсиране закрива анонса на предния играч.
Чата продължава да не действа с приятелите.
Не виждате ли неудачите и забележките. Съжалявам, ако Ви досаждам, но редно е да се поправят някой неща.


Пет Сеп 23, 2016 16:50
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пет Авг 01, 2014 02:00
Мнения: 20
Мнение Re: Не одобрявам новата версия
Поздравления, че оправихте играта да върви правилно.Видни са вече и анонсите, имат контраст. Не е лошо да подадете някой разяснения относно чата и иконите за играчите, че доста хора са като индианци в новата версия. Желая Ви успех!


Пон Окт 03, 2016 11:37
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 9 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 32 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на: