Напиши нова тема Отговори на тема  [ 131 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Следваща
Проблем в играта нов белот 
Автор Съобщение
новак
новак

Регистриран на: Пет Юли 08, 2011 02:00
Мнения: 40
Мнение Проблем в играта нов белот
Здравейте!Искам да Ви обърна внимание на проблем от 12.09.часа на 15.01.2012 г.Играх с партньор Mims.S за 3000 чипа срещу mechito i petarn...Играта заби при резултат 16:16 ,но,като изписа кой губи и ,кой печели пишеше само цифри ,а никове нямаше.Направи ми впечатление,че ми взе доста чипове и влязох в история игри и видях,че са отчетени 2 загуби при 16:16 и два пъти е взело по 3000 чипа.Може ли да ни се възстановят чиповете за втората игра,каквато фактически е нямало?И в последно време играта нов белот постоянно забива,защо така?Преди се е случвало много рядко,а сега...е ужасно .Играеш постоянно под напрежение.


Нед Яну 15, 2012 17:46
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: Проблем в играта нов белот
Здравейте,
добавени са Ви 3000 чипа.


Пон Яну 16, 2012 18:37
Профил
печен
печен
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 30, 2008 21:19
Мнения: 620
Мнение Re: Проблем в играта нов белот
Досега не ми се беше получавал този проблем, но днес и на мен ми се случи да прекъсне играта при нулев резултат
и наистина видях, че нямаше изписани никовете на играчите, а в история на игрите са отбелязани две загуби
за една и съща игра и то по едно и също време. И доста странно на второто отчитане на играта ни е сменило местата.
На мен чипове няма да ми се връщат, но писах за да обърнете внимание на проблема, защото за една не изиграна игра се трупат две загуби.
[img]http://alfa.kachi-snimka.info/images/bwy1326740282l.jpg[/img]

_________________
[color=#800080]Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно.[/color] Уолтър Липман


Пон Яну 16, 2012 20:37
Профил
новак
новак

Регистриран на: Сря Сеп 21, 2011 02:00
Мнения: 1
Мнение Re: Проблем в играта нов белот
На мен също в 2 последователни игри ми взе двойно чипове ..


Пет Фев 03, 2012 13:07
Профил
новак
новак

Регистриран на: Съб Май 22, 2010 02:00
Мнения: 4
Мнение Re: Проблем в играта нов белот
v4era vi pisha 2 pati, nikakav rezultat.Dnes vlizam dava mi dneven bonus 500, koito voobste ne se dobavq. onzi den 20000 izcezvat, vcera 10000. Shte proverite li nai- NAKRAQ ,kakvo se slu4va. 4ata mi se spira ,bez da sam napisala 1 duma


Съб Фев 04, 2012 07:22
Профил
новак
новак

Регистриран на: Чет Мар 19, 2009 02:00
Мнения: 27
Мнение Re: Проблем в играта нов белот
Здравейте,днес при влизането ми в играта белот забелязах,че са ми върнати 5000 чипа от проблема от вчера,но забелязах друг проблем може и да греша,но все пак ще го опиша значи преминах от ниво 18-elk в ниво 19-dolphin,но не ми е дало никакъв бонус ,а и е малко странно как съм преминал като не съм побеждавал може ли да обърнете внимание и да ми разясните някой неща,че съвсем се заблудих.Благодаря предварително.


Съб Фев 04, 2012 10:43
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: Проблем в играта нов белот
dansil предвид проблемите последните няколко дни е възможно да сте получили повече точки и да сте минали на друго ниво.


Нед Фев 05, 2012 13:56
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пет Юни 18, 2010 02:00
Мнения: 17
Мнение Re: Проблем в играта нов белот
Здравейте!

При мен сега има проблем,въобще не мога да влезна да играя - като тръгне да зарежда и ми изписва,че сесията ми е изтекла!Какво означава това?

Благодаря :)


Вто Фев 21, 2012 19:30
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: Проблем в играта нов белот
В момента няма достъп до някои от игрите.


Вто Фев 21, 2012 19:50
Профил
новак
новак

Регистриран на: Сря Сеп 29, 2010 02:00
Мнения: 10
Мнение Re: Проблем в играта нов белот
Не сте прави да спирате на Нас хората - лафа. И ще стана груба ако не го оправите.


Пет Мар 23, 2012 11:58
Профил
новак
новак

Регистриран на: Сря Сеп 29, 2010 02:00
Мнения: 10
Мнение Re: Проблем в играта нов белот
И да ви акам на чиповете, пък, на Вас, оплакващите се. Само кажете и ще ви дам.


Пет Мар 23, 2012 12:00
Профил
напреднал
напреднал
Аватар

Регистриран на: Вто Апр 29, 2008 17:28
Мнения: 106
Мнение Re: Проблем в играта нов белот
Здравейте,търсих тема за питането ми и тай като не намерих подобна,пиша тук.Относно версия нов белот,искам да знам,защо когато се направи стая с Vip ,не се вижда в лоби кой е с активиран такъв?Започва се едно велико канене на всички присъстващи там.Така се канят и потребители които не са.Изнервящо е и за тези този който кани,и за потребителите който не са Vip в лобито.2-рото ми питане е,защо когато се направи стая без зрители,в стаята се появяват приятелите на всички играещи?Каква е целта тогава на стая без зрители,когато,ако всеки от играещите има по да кажем 100 приятелчета,и възможността за посещението в стаята е на 400 потребителя.Би трябвало,щом е за без зрители,никой да не може да влиза.И трето,с какви привилегии повече от нас се ползват потребителите от фейсбука,че те могат да ни виждат,по всяко време,а ние тях не?


Съб Май 05, 2012 09:42
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: Проблем в играта нов белот
[quote="Feqta11"]Здравейте,търсих тема за питането ми и тай като не намерих подобна,пиша тук.[color=#FF0000][b]Относно версия нов белот,искам да знам,защо когато се направи стая с Vip ,не се вижда в лоби кой е с активиран такъв?[/b][/color]Започва се едно велико канене на всички присъстващи там.Така се канят и потребители които не са.Изнервящо е и за тези този който кани,и за потребителите който не са Vip в лобито.[color=#FF0000][b]2-рото ми питане е,защо когато се направи стая без зрители,в стаята се появяват приятелите на всички играещи?[/b][/color]Каква е целта тогава на стая без зрители,когато,ако всеки от играещите има по да кажем 100 приятелчета,и възможността за посещението в стаята е на 400 потребителя.Би трябвало,щом е за без зрители,никой да не може да влиза.И трето,с какви привилегии повече от нас се ползват потребителите от фейсбука,че те могат да ни виждат,по всяко време,а ние тях не?[/quote]
Ще бъде коригирано.
Относно потребителите от фейсбук, няма разлика и не се ползват с такива екстри. Ако може да споделите какъв точно е проблема.


Нед Май 06, 2012 10:34
Профил
напреднал
напреднал
Аватар

Регистриран на: Вто Апр 29, 2008 17:28
Мнения: 106
Мнение Re: Проблем в играта нов белот
Проблема е там, че в личните ни ги няма като online.Виждат се в лоби обаче,че са на линия.За целта трябва 1во те да пишат,за да им се отговори.


Нед Май 06, 2012 11:14
Профил
новак
новак

Регистриран на: Нед Фев 11, 2007 19:07
Мнения: 12
Мнение Re: Проблем в играта нов белот
Здравейте любители на белота !

Иска ми се да разбера, дали четящите форума "колеги" споделят моите наблюдения и огорчението ми от практикуването на играта в този сайт"!

1. Раздаването е отвратително, разпределенията са изкуствено "изкривени".

2. Програмата е манипулирана в поне следните три аспекта:
- налива добрата карта на играчите с по-нисък актив (чипове или рейт)
- решава изхода на нереално много игри с карета в полза на губещия отбор, винаги в последното раздаване
- раздава прекалено много формирования - кварти, квинти, карета, валати

3. Недомислието 44 за валат на безкозова игра не беше отменено, въпреки мнението на потребителите от проведената анкета.

4. Не се вземат адекватни мерки за премахване или поне ограничаване на измамите при игра. В резултат на това мошениците стават все повече, а удоволствието от играта в сайта - все по-малко.

Сигурно има още недъзи, за които не се досещам в момента.

Споделете вашите впечатления и мнение, и дано те бъдат "уважени" от поддържащите сайта специалисти.


Сря Юни 20, 2012 23:09
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 131 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 30 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron