Напиши нова тема Отговори на тема  [ 112 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Следваща
Коментари 
Автор Съобщение
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: Коментари
Махнати са.


Нед Яну 15, 2012 19:01
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 21:18
Мнения: 3
Мнение Re: Коментари
[quote="bobi786"]Здравейте и от мен!И аз имам същият въпрос и проблем с коментар , за който въпросната дама Асрекикс или нещо подобно няма капка основание.Ще съм благодарна ако ми помогне някои и го махне.Блг[/quote]
..............blagpdarq vi 4e ste go maxnali....uspe6na sedmica vi jelaq


Нед Яну 15, 2012 19:21
Профил
новак
новак

Регистриран на: Нед Сеп 19, 2010 02:00
Мнения: 29
Мнение Re: Коментари
.... през миналата година ,бутона изтрий си работеше и тогава всеки преценяваше сам какво да трие,сега сте решили вие да преценявате ...след писмена молба, занимаваща форума с всеки конкретен случай...ваше право .. щом имате свободно време да се занимавате с това. Друг е въпроса има ли НУЖДА от тази рубрика :shock: в нея присъстват лигави ,лицемерни ,обяснения ,предложения или груби и нецензорни коментари.. кой квото му е на кеф ...изобсто тапотия ..ако някой иска нещо да сподели с някой ..има лична ..има и бутон ..блокирай..и .тн изобщо за мен рубриката е абсолютно излишна и даже допълнително изостря тона на моменти,още повече че се припокрива с ..репотация. в лучая сами сте си създали проблем ..и после си го решавате..ние балгарите сме царе в тази област ....а за бърсалката сардечно благодаря :e102:


Пон Яну 16, 2012 09:42
Профил
новак
новак

Регистриран на: Чет Яну 27, 2011 02:00
Мнения: 1
Мнение zdr
molq da mi iztriite komentarite


Вто Яну 17, 2012 15:13
Профил
новак
новак

Регистриран на: Сря Юни 13, 2007 09:14
Мнения: 11
Мнение Тези коментари
Здравейте, най-после разбрах , че вече коментарите не могат да бъдат изтривани от нас. Мисля, че не е справедливо да нямаме поне това право. Имам един коментар т.е. последния, който може да бъде разбран буквално. Може ли да бъде изтрит?


Вто Яну 17, 2012 18:31
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: Коментари
Изтрит е.


Вто Яну 17, 2012 18:43
Профил
новак
новак

Регистриран на: Нед Яну 29, 2012 02:00
Мнения: 2
Мнение Re: Коментари
Здравейте, имам огромна молба ако е възможно да ми се заключи профила, за коментари от хора , които не са ми в списъка на приятели, тъй като не е редно някакви хорица непознати като Орхидейка и Коледна мечта , да леят жлъчта си върху мен( в никовете ми NikB i bobi786)без да имат и най малка представа за мен и още повече пък основание за това.Моля да ми изтриете глупавите коментари от тези двама потребителя в двата ми ника (NikB i bobi786).Благодаря много!


Пон Фев 06, 2012 12:48
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: Коментари
Коментарите на ник NikB са премахнати. Ако желаете да се премахнат и от друг Ваш ник ще трябва лично да пишете с него.
Ние не може да блокираме профила Ви.


Пон Фев 06, 2012 19:07
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 21:18
Мнения: 3
Мнение Re: Коментари
Добра вечер, имам молба да ми изтриете нелепите коментари от Орхидея и Коледна мечта от този ник, Благодаря ви!


Пон Фев 06, 2012 21:05
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: Коментари
Изтрити са.


Пон Фев 06, 2012 21:22
Профил
новак
новак

Регистриран на: Съб Яну 14, 2012 02:00
Мнения: 1
Мнение Re: Коментари
изтрийте и моя коментар.Мерси


Пет Фев 10, 2012 08:44
Профил
напреднал
напреднал
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 19, 2009 02:00
Мнения: 393
Мнение Re: Коментари
[quote="ACCEPT160"]изтрийте и моя коментар.Мерси[/quote]
Изтрит


Пет Фев 10, 2012 18:34
Профил
новак
новак

Регистриран на: Нед Яну 22, 2012 02:00
Мнения: 5
Мнение Обиди от потребител
Здравейте, VAS
От известно време съм потребител на вашият сайт и се радвам, че попаднах на него, наистина се забавлявам докъто играя. Обаче има потребители, които явно са се регистрирали, само за да се държат аругантно с останалите и да обиждат други потребители и то без никакво основание. Моят коментар е във връзка с акаунт RuDim, чиито собственик се отнася ужасно с останалите потребители. Всеки път, когато някой го победи, той гласува за потребителя с ужасна репутация и изпраща обидни съобщения. Ако разгледате коментарите в профила му ще се убедите сами. В моя случай, преди известно време го бях победила в игра на табла и той беше отбелязал, че репутацията ми е ужасна, на което аз не обърнах особено внимание, до днес. Днес се случи така, че в турнир на табла го победих. След 2 минути в моя профил пристигна следното съобщение от RuDim: “тойта мама кьорава конска да еба невиждашли че участвам в турнира е путко непоръбена”. Копирала съм съобщението му дословно от съобщенията в моя профил, като се извинявам за изразите, които се налага да публикувам. Съответно, въпросният потребител е блокирал съобщенията от моя страна и не ми е оставил възможност да го попитам, каква е причината за подобно отношение.
Според “Общи условия за ползване на услугите, регистрация и участие в игрите предлагани от fortegames.com” раздел VI.”Права и задължения на потребителя”, точка „4) Всякакъв вид обиди , изнудване, заплахи и/или дискриминационни изказвания, които се отправят от и/или към потребители и Администратора или екипа на fortegames са строго забранени, независимо от вида, мястото, и времето по което са отправени. Насилствено поведение към друг потребител да изтрие акаунта си , игри с един акаунт, извършване на игра с друг акаунт, споделяне на парола или подтикване към нарушение на правилата на сайта е забранено.”, считам съобщението от RuDim за обидно.
Тъи като аз съм юрист съм на мнение, че общите условия, за каквито и да било услуги, не се пишат просто за да ги има, а за да се спазват и да защитават, както доставчика, така и потребителя, моля този потребител да бъде санкциониран и акаунтът RuDim да бъде изтрит.


Сря Фев 15, 2012 12:38
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: Обиди от потребител
Здравейте,
ще помоля да направите снимка на личното съобщение и да я копирате тук, само така може да бъде наказан, по копирани съобщение не налагаме наказание.


Чет Фев 16, 2012 23:34
Профил
новак
новак

Регистриран на: Чет Сеп 29, 2011 02:00
Мнения: 1
Мнение Re: Коментари
здр-те искам да попитам могат ли да се трият коментари ако не могат,искам да ви помоля на тоя ник да изтриете коментарите.Блг ви предварително


Пон Фев 20, 2012 12:16
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 112 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 22 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на: