Напиши нова тема Отговори на тема  [ 75 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Дебати 1 
Автор Съобщение
напреднал
напреднал
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 14, 2006 23:20
Мнения: 104
Мнение Re: забрана за чат
[quote="Hot_chocolate"][quote="milen"]... не драскай така из целият форум де Написал си Под игото...Човек с няколко реда може да каже всичко И с писане на страници да не може да каже нищо.Ти май си от вторите :) АЙ со кротце[/quote]
Като гледам твоите полувинчати подмятания, загатвания, подхвърляния и намеци миленчо... просто съм убедена, че ти си от първите... нищо че с пет изказвания така и не стана ясно Ти са ще ги съдиш ли или просто така си драскаш.[/quote]
Ако имаш за себе си мнение че си умна тук не е мястото за тея дискусии.После ти юрист консул или адвокат се явяваш.И за последно скайпа ми е aprilec1 заповядай там да видикм какво те мъчи.Едва ли тук е местото освен ко няма такава тема пусната във форума Но за забрана за чат да се дискутират подобни неща?? Заповядай в скайпа да ти отговоря на всички въпроси.A Тук всичко да изтрием за да не мацаме повечеко или пусни тема във форума там ще лаем кой крив кой прав.И последно аз не съм и никога няма да бъда изнудвач или какъвто и да е.Така че когато ти си направиш сайт тогава се прави на недосегаема.


Сря Май 25, 2011 17:36
Профил
новак
новак

Регистриран на: Вто Мар 29, 2011 02:00
Мнения: 7
Мнение Re: забрана за чат
Милене не си прав. Интернет пространството е "виртуално" пространство. Никои няма да ти идва в къщи да те следи ти ли правиш регистрацията или малкото ти дете, или съседа. При регистрация има общи условия, а както пишеш щом детето ти е регистрирано, значи е излъгало, а щом е излъгало значи проблема вече не е в модератори, администратори, купчинката листа пред градинката или топлото време.... Разбираш ли ми мисълта??? Щом си си изтървал нервите и си напсувал, понеси си наказанието, това ще е мъжко държание. Първо търси вината в себе си и след това в другите. Не искам да те обиждам, просто искам да изразя мнение. Защо не накажат мен например???


Сря Май 25, 2011 17:54
Профил
печен
печен
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 30, 2008 21:19
Мнения: 620
Мнение Re: забрана за чат
[quote="milen"]...Тук всичко да изтрием за да не мацаме повечеко ...[/quote]
Хмм.
Що ли не се сети по-рано, че тук не е място за твоите заплахи и закани, а сега изведнъж почна да ревеш че трябвало всичко да се изтрие.
Ако ти не беше изписал един куп глупости, нямаше да ти се налага да четеш и моя "роман", а темата щеше да си стои чистичка и неопетнена.
Е, да ама явно докато се мислиш за "голяма работа" ревеш на ляво и на дясно, че ти ограничавали правата , че ти спирали чата и не ти давали правото да си изкажеш мнението, но в момента в който някой друг потребител се възползва от правото си да изкаже мнение което по случайност оборва твоето, то тогава почваш да обиждаш, да нападаш и да обясняваш че не било тук мястото.
[b][color=#800080][size=150]След като не му е тук мястото, тогава ти за чий дедов изписа 5 мнения поред в който заплашваше със съд, обясняваше как никой не е наясно със законите и конвенциите и се заканваше че съпругата ти е районен съдия и лесно си щял да заведеш дело относно дето си.[/b]
Или когато става дума за теб то трябва всичко да ти е позволено, но когато друг прави същото като теб , веднага се впускаш да хленчиш че не му било тук мястото.[quote="milen"]Абе казах ви и си го отбележете пак съпругта ми е окръжен съдия Така че да заведа дело относно детето си е много лесно[/size][/color][/quote]

_________________
[color=#800080]Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно.[/color] Уолтър Липман


Сря Май 25, 2011 18:10
Профил
напреднал
напреднал
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 14, 2006 23:20
Мнения: 104
Мнение Re: забрана за чат
[quote="Hot_chocolate"][quote="milen"]...Тук всичко да изтрием за да не мацаме повечеко ...[/quote]
Хмм.
Що ли не се сети по-рано, че тук не е място за твоите заплахи и закани, а сега изведнъж почна да ревеш че трябвало всичко да се изтрие.
Ако ти не беше изписал един куп глупости, нямаше да ти се налага да четеш и моя "роман", а темата щеше да си стои чистичка и неопетнена.
Е, да ама явно докато се мислиш за "голяма работа" ревеш на ляво и на дясно, че ти ограничавали правата , че ти спирали чата и не ти давали правото да си изкажеш мнението, но в момента в който някой друг потребител се възползва от правото си да си да изкаже мнение което по случайност оборва твоето, то тогава почваш да обиждяш, да нападаш и да обясняваш че не било тук мястото.
[b][color=#800080]След като не му е тук мястото, тогава ти за чий дедов изписа 5 мнения поред в който заплашваше със съд, обясняваше как никой не е наясно със законите и конвенциите и се заканваше че съпругата ти е районен съдия и лесно си щял да заведеш дело относно дето си.[/b][quote="milen"]Абе казах ви и си го отбележете пак съпругта ми е окръжен съдия Така че да заведа дело относно детето си е много лесно[/color][/quote][/quote]
Явно някой хора си мислят че като говорят или пишат много казват нещо.Защо ли ти обръщам внимание незнам??Казах ти скайпа си за въпроси и отговори там Или отвори нова тема.А това че аз знам законите а ти май си на няколко ракийки по никое време вина нямам нали.Скайпа ми знаеш.Хайде че много време ти отделих.Детенце запознай се със законите и да си чувала за страница във фейсбук какво може да предизвика ?? Ха со здраве и по полека че е лъзгаво там за където се стремиш


Сря Май 25, 2011 18:16
Профил
печен
печен
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 30, 2008 21:19
Мнения: 620
Мнение Re: забрана за чат
[quote="milen"]Явно някой хора си мислят че като говорят или пишат много казват нещо.Защо ли ти обръщам внимание незнам??Казах ти скайпа си за въпроси и отговори там Или отвори нова тема.А това че аз знам законите а ти май си на няколко ракийки по никое време вина нямам нали.Скайпа ми знаеш.Хайде че много време ти отделих.Детенце запознай се със законите и да си чувала за страница във фейсбук какво може да предизвика ?? Ха со здраве и по полека че е лъзгаво там за където се стремиш[/quote]
Хубаво е че поне ТИ си вярваш.
Щот никой друг няма ти повярва на глупостите миленчо.
За Фейсбук не съм чувала. :shock:
Кво е това? :lol:
Казваш: "страница във фейсбук"... значи това фейсбук би трябвало да е някаква книга (щом има страници, би следвало да е книга). И след като твоя милост вече ни просветли колко е напред с юридическите термини и как освен думата "районен съдия" е успял да научи и думата "конвенция", то логиката ме навежда на мисълта, че това Фейсбук за което питаш и с което явно си доста запознат, би трябало да е някой дебела книга пълна с юридически термини и оперативни разработки.
[size=85]Извинявай че те подигравам така очевадно миленчоо... ама такива като теб направо ме предизвикват да се изгавря с тъпотията им.[/size]
Не го прави по-хлъзгаво отколкото вече си го направи милечно.

_________________
[color=#800080]Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно.[/color] Уолтър Липман


Сря Май 25, 2011 18:30
Профил
напреднал
напреднал
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 14, 2006 23:20
Мнения: 104
Мнение Re: забрана за чат
[quote="keba."]Милене не си прав. Интернет пространството е "виртуално" пространство. Никои няма да ти идва в къщи да те следи ти ли правиш регистрацията или малкото ти дете, или съседа. При регистрация има общи условия, а както пишеш щом детето ти е регистрирано, значи е излъгало, а щом е излъгало значи проблема вече не е в модератори, администратори, купчинката листа пред градинката или топлото време.... Разбираш ли ми мисълта??? Щом си си изтървал нервите и си напсувал, понеси си наказанието, това ще е мъжко държание. Първо търси вината в себе си и след това в другите. Не искам да те обиждам, просто искам да изразя мнение. Защо не накажат мен например???[/quote]Милен.М#100001239325893 , <br/> н.М]: кой си ти ?
[Милен.М]: кой си ва минко ???
[Милен.М]: кажи кой си де ? какъв ти е проблема
[Милен.М]: аз седнах ей така не те знам и не те помня
[Милен.М]: кажи де кво имаш в устата си ? или кво държиш? неможеш да пишеш ли ?
[Милен.М]: узунов кани някой да идва да играем
[UZUNOV_BS]: kania
[Милен.М]: тоя минко не е в час нещо
[Милен.М]: ок
[UZUNOV_BS]: ama
[Милен.М]: кво
[Милен.М]: ще дойде некой
[Милен.М]: що не игра пика а спатии повтаряш
[Милен.М]: хммм
[Милен.М]: къв без коз ??
Някъде да четеш псувня? И друже запознай се не с правилата написани от администратора на сайта А законодателството.Всеки малко разбиращ ще сглоби един сайт ще напише правила.Но това няма нищо общо с реалните закони.Ако един администратор нрможе да хване че регестрацията е на дете по ник по писане и тн.Що ли му е този сайт.А когато в някой сайт се вижда че се насажда расова умраза агресия цинизми и тн.Сайта го затварят едни които те са силните а не аз който съм сглобил някакъв си сайт.Много игри изгоряха именно поради това че немогат да контролират агресията и цинизмите на децата.Прочети малко правата и задълженията бе човек Тогава а последно някъде да видя псувня написана от мен?? Ай със здраве друже


Сря Май 25, 2011 18:33
Профил
напреднал
напреднал
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 14, 2006 23:20
Мнения: 104
Мнение Re: забрана за чат
[quote="Hot_chocolate"][quote="milen"]Явно някой хора си мислят че като говорят или пишат много казват нещо.Защо ли ти обръщам внимание незнам??Казах ти скайпа си за въпроси и отговори там Или отвори нова тема.А това че аз знам законите а ти май си на няколко ракийки по никое време вина нямам нали.Скайпа ми знаеш.Хайде че много време ти отделих.Детенце запознай се със законите и да си чувала за страница във фейсбук какво може да предизвика ?? Ха со здраве и по полека че е лъзгаво там за където се стремиш[/quote]
Хубаво е че поне ТИ си вярваш.
Щот никой друг няма ти повярва на глупостите миленчо.
За Фейсбук не съм чувала. :shock:
Кво е това? :lol:
Казваш: "страница във фейсбук"... значи това фейсбук би трябвало да е някаква книга (щом има страници, би следвало да е книга). И след като твоя милост вече ни просветли колко е напред с юридическите термини и как освен думата "районен съдия" е успял да научи и думата "конвенция", то логиката ме навежда на мисълта, че това Фейсбук за което питаш и с което явно си доста запознат, би трябало да е някой дебела книга пълна с юридически термини и оперативни разработки.
[size=85]Извинявай че те подигравам така очевадно миленчоо... ама такива като теб направо ме предизвикват да се изгавря с тъпотията им.[/size]
Не го прави по-хлъзгаво отколкото вече си го направи милечно.[/quote]
Сглоби си сайт да ти покажа как стават хубавите работи.Не на чужд гръб.Схвана нали си схватлив човек ?


Сря Май 25, 2011 18:36
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: забрана за чат
Нели моите уважения но спрях да те чета още от твърдението, че някой ме е притиснал и клякам. Къде го видя това? Спора, който аз водех беше за това, че нито аз, нито вие, нито който и да е носим отговорност за възпитанието на децата на някой.
Не дочетох и следващите постове, ще ме извинявате, но много изопачихте нещата. Никой не може да ме накара да подмина нарушенията му, ако е направил такива.


Сря Май 25, 2011 18:45
Профил
печен
печен
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 30, 2008 21:19
Мнения: 620
Мнение Re: забрана за чат
[quote="milen"]И друже запознай се не с правилата написани от администратора на сайта А законодателството.Всеки малко разбиращ ще сглоби един сайт ще напише правила.Но това няма нищо общо с реалните закони.Ако един администратор нрможе да хване че регестрацията е на дете по ник по писане и тн.Що ли му е този сайт.[color=#BFBF00]А когато в някой сайт се вижда че се насажда расова умраза агресия цинизми и тн.Сайта го затварят едни които те са силните а не аз който съм сглобил някакъв си сайт.Много игри изгоряха[/color] именно поради това че немогат да контролират агресията и цинизмите на децата.Прочети малко правата и задълженията бе човек Тогава а последно някъде да видя псувня написана от мен?? Ай със здраве друже[/quote]
Хахаха
И кой сайт точно затвориха? Я спомени барем един такъв дето силните го затвориха заради тези неща който си съчиняваш.
Офф писна ми да ти чета измислиците миленчо.
Ще се опитам да ти го кажа в прав текст... аз също имам сайтове и на лични ще ти изпратя линковете на моите сайтове, а от теб искам или да ги разгледаш и да спреш да пишеш глупости тук или да се регистрираш в някой от моите сайтове и да се опиташ в мой чат да напишеш поредната си глупост. Аз ти гарантирам че веднага ще те банна и ще се радвам ако ме осъдиш. Дори обещавам тук пред всички, че ако успееш да ме осъдиш, ще ти изплатя двойно всеки лев който съда ти присъди.
(няма лоша реклама, а ако ти успееш да ме направиш известна като ме осъдиш, нали се сещаш, че това ще е прецедент... най-вероятно сайта ми ше влезе във всички новинарски емисии като първия осъден български сайт, а това ще ми донесе няколко хиляди потребителя който макар и само от любопитсво биха влезли да видят какъв е аджеба тоя забранения сайт.... и в този ред на мисли наистина няма да ми е проблем при едно такова развитие на нещата, да ти отделя някой и друг лев за благодарност че си ми направил сайта известен и посещаван)
А сега не ми се четат отново глупостите ти относно "ама не му е тук мястото", щот ТИ го направи да му е тук мястото. ТИ беше този който започна да се изхвърля и да пише врели некипели и да заплашва хората с нещо което е дотолкова смешно та чак е жалко.
А сега всички под строй марш към Фейсбука... да се учим от миленчо какви са законите и как аджеба стават нещата в интернета.
[quote="milen"]Сглоби си сайт да ти покажа как стават хубавите работи.Не на чужд гръб.Схвана нали си схватлив човек ?[/quote]
Хахаха, е този ти пост го бях пропуснала. Това искренно ме рзасмя. Просто да уточня миленчо, сайта не е "лего" за да го сглобяваш. Само като ти чета термините които използваш като става дума за правене на сайт и ми става ясно що за разбирач си и колко си наясно с направата подръжката и администрирането на сайт.
И аз съм седнала да споря с такъв невежа като теб.... Нямам думи, идва ми сама да си тегля една майна. Кво съм се вързала да разяснявам законовото положение относно интернет сайтовете на човек който нарича създаването на сайт "сглобяване"... Ти от кво ги сглобяваш сайтовете миленчо?
От кубчета ли? Или може би използваш готови платформи и слагането на джомсоциял върху джумла наричап "сглобяване?
Охх чакай, забравих, Ти беше много напред и много наясно със всичко. Може би сега ще се окаже че всъщност си СЕО-специалист и сам на ръка си пишеш скриптовете. Или може би си наясно с ейчтиемела и понеже си научил два кода и някой приятеля ти е казал как се затварят тагове и вече се изживяваш като хакера-програмист който е прочел във фейсбука че съществува php и "глей сега колко голяма работа съм"... аз съм наяно със всикчки закони и с всичко в интернета. Ми да ти кажа истината миленчо, то с тоя новия закон за електронните медии дори самите съдии не могат да се оправят, но се радвам че ти излезе толкова умен та единствен от всичките 7 милиона българи разгада и разтълкува законите.
Между другото писах ти на лични миленчо, и чакам да ми отговориш относно моите сайтове които според теб аз не зная как се "сглобяват"- (ах, всеки път като се сетя за това твое "сглобяване" на сайт и ме избива на смях), та ако си заинтересуван с удоволствие бих ти пратила някой от десете сайта които аз съм "сглобила" и от които също с удоволствие ще те банна и ще те изтрия съвсем неправомерно, па ти после ходи ме съди задето съм те изгонила от собственната си виртуална "къщичка" (демек моя си сайт) за който аз си плащам... точно както си плащам и данъците и в който имам право да пускам или да не пускам който аз си преценя... Но преди това ще изчакам да пратиш един смс за някоя от платените добавки в моите сайтове, та поне да имаш правно основание да ме осъдиш.

_________________
[color=#800080]Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно.[/color] Уолтър Липман


Последна промяна Hot_chocolate на Сря Май 25, 2011 20:22, променена общо 4 пъти

Сря Май 25, 2011 18:46
Профил
печен
печен
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 30, 2008 21:19
Мнения: 620
Мнение Re: забрана за чат
[quote="VAS"]Нели моите уважения но спрях да те чета още от твърдението, че някой ме е притиснал и клякам. Къде го видя това? Спора, който аз водех беше за това, че нито аз, нито вие, нито който и да е носим отговорност за възпитанието на децата на някой.
Не дочетох и следващите постове, ще ме извинявате, но много изопачихте нещата. Никой не може да ме накара да подмина нарушенията му, ако е направил такива.[/quote]
Няма проблеми VAS, никой не е длъжен насила да чете мненията и коментарите ми. Естественно е да игнорираме и да не отразяваме дадено мнение, ако не ни е приятно. Аз се опитах в първия пост да обясня защо според мен е нелепо управата на сайта (на която ти си представител) да спори с даден потребител за такива нелепи неща който са само във фантазиите и главата на миленчо.
Знам че отново ще бъда обвинена че размивам темата, но го правя защото тя си беше размита още с първите 5, 6 заканителни и заплашителни мнения написани от миленчо.

_________________
[color=#800080]Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно.[/color] Уолтър Липман


Сря Май 25, 2011 18:51
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: забрана за чат
Имам точно 3 поста към Милен, във втория съм обяснила позицията на сайта. Не ми пречи истината, просто видях на къде отива поста, а аз не смятам, че клякам, че се оправдавам или ме е страх.
Темата много отдавна се е размила.


Сря Май 25, 2011 19:02
Профил
напреднал
напреднал
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 14, 2006 23:20
Мнения: 104
Мнение Re: забрана за чат
Hot_chocolate щом ползваш фреехостинг ясна си ми Иначе сърчицата ти са добре :) Далече си ти от истинските неща Но ми хареса поне че имаш хъс И твоите не са комерсиални Правиш ли разлика Знам че не но има Когато е личен сайт ако не съдържа .... сещаш се поне какво трябва и какво не.Тогава никакъв проблем.Но не се сърди твойти така наречени от тебе сайтчета с си за децата от ЦДГ Пламъче :)


Сря Май 25, 2011 21:02
Профил
печен
печен
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 30, 2008 21:19
Мнения: 620
Мнение Re: забрана за чат
[quote="milen"]Hot_chocolate щом ползваш фреехостинг ясна си ми Иначе сърчицата ти са добре :) Далече си ти от истинските неща Но ми хареса поне че имаш хъс И твоите не са комерсиални Правиш ли разлика Знам че не но има Когато е личен сайт ако не съдържа .... сещаш се поне какво трябва и какво не.Тогава никакъв проблем.Но не се сърди твойти така наречени от тебе сайтчета с си за децата от ЦДГ Пламъче :)[/quote]
:lol:
Миленчо това ли измисли да кажеш. Не знех че
http://www.adamoreva.com/
е на фрии хостинг.
Ако си прав миленчо, това означава че трябва от суперхостинг веднага да ми върнат парите за хостинг плана който съм платила, защото фрий хостинг миленчо означава безплатен хостинг, а тиа гадове ми взеха парите без дори да се допитат до теб :( Можеше поне да им разясниш как точно стана така че моя сайт adamoreva.com се оказва според теб на безплатен хостинг а те гадините ми искат пари за да го хостват на техен сървар.
Възмутена съм и направо съм потресена как може всички администратори на сайтове в тоя интернет да не знаят законите и единственния човек който ги знае и който е наясно с тях да е миленчо, а в същото време тия невежи администратори от интернет сайтовете дори да не си правят труда да се допитат до компетентното мнение на миленчо.
:lol:

_________________
[color=#800080]Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно.[/color] Уолтър Липман


Сря Май 25, 2011 21:24
Профил
печен
печен
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 30, 2008 21:19
Мнения: 620
Мнение Re: забрана за чат
[quote="milen"]
Ти сега с мен на какво си мислиш да играеш? Ника ми е milen meila mi e marinov@abv.bg Така че давай знам че се вижда последните регестрирани То ако по това се смяташ за администратор :) Но чакам бан ти казах Аз седя зад думите си казах ти ник и мейл-а си.твой ред е а това че не съм писал е защото знам че не са твои Може да са на ВАС тя да ти е дала момента и тя да ме бане а ти да се правиш на велика :) Яли сме ги тея вафли :)Чакам бан стига с това не си се регестрирал Ти за уникум ли ме взе ? Засрами се малко Поне една регестрация мога да направя. :) Чакам бана или не желая вече да ми спориш Докажи и ме банвай айде след 5 минутки ще вляза пак да видя ако има банед ще ти копя и ще те поздравя Иначе всякакви диалози са излишни [/quote]
Готово. Изтрих те миленчо, без да си нарушил с абсолютно нищо правилата на сайта. Ника ти го няма в нито един от тези два сайта които посочи, това е достатъчно доказателсвто че си баннат и с изтрит ник... сега вече убеди ли се???.
Видя ли че и да искаш няма как да останеш регистриран в който и да е от моите сайтове... а сега ходи ме съди.
Чакам да ме осъдиш миленчо.
И само за протокола, да уточня, че прекалено много оспамих темата но празнодумствата на миленчо ме изкара извън нерви и исках да му натрия носа и да му докажа че е въздух под налягане. Ще се постарая повече да не пиша по въпроса, но само да предупредя миленчо да не се страхува и смело да опита отново да се регистрира в някой от моите сайтове, аз лично гарантирам че модераторите от форте (защото миленчо е намесил и някой от тях) нямат нищо общо със сайтовете чиито линкове пратих на миленчо и няма от какво да се притеснява че и да не смее да пише, щот... (и аз всъщност не разбрах що не смеел да пише миленчо в моите сайтове... май щото просто няма да му дам да се задържи достатъчно дълго като регистриран потребител, за да има време да постне мнението си). Та така желая ти приятно оплюване миленчо.... сега е твой ред, почвай да ръсиш мозък и да обясняваш как всъщност не съм те изтрила щот може би ти сам си се изтрил или си измисли каквато си искаш версия, но каквото и да пишеш винаги помни че в гореспоменатите сайтове ти винаги ще бъдеш трит, щот те са си мои и ще те трия всеки път в който видя твоя регистрация там... а ти ходи ме съди.

_________________
[color=#800080]Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно.[/color] Уолтър Липман


Сря Май 25, 2011 22:25
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пон Дек 14, 2009 02:00
Мнения: 25
Мнение Re: забрана за чат
Ама Нело не ти ли писна да и вреш мутрата във всяка тема и да я оспанмваш?То па твойто вече на нищо неприлича!!!Каква си ти жена незнам, цел ден да висиш и да се ровиш из форумите,а относно твойте сайтове(ако изобщо имаш такива,че си съмнителна достатъчно)не мисля че е мястото тука да си правиш реклама не мислиш ли???? Жена на толкова години (уж с характер и на ниво) винаги се рови из чужди постове... знаеш ли какво му се вика на това?????????................ ИНТРИГАНТСТВО!!!!!!!!!ИНТРИГАТА ТИ Е ХОБИ НА ТЕБЕ!!!! :e100: СЪЖАЛЯВАМ ТЕ ЗА ТОВА ЧЕ НЯМАШ ПРАВО НА ЛИЧЕН ЖИВОТ.......АКО ГО ИМАШЕ ЩЕШЕ ДА ВИДИШ,ЧЕ ХОРАТА НЕ ЖИВЕЯТ С ИНТРИГИ КАТО ТВОИТЕ!!!!!!!! Нормално е да има спорове и кавги между потребители ,но се чудя защо винаги се изказваш точно ти,за неща които не те касаят лично А? УМСТВЕНИЯ ТИ БАГАЖ Е ПРОСТО ЕДНА КРЪГЛА 0....ЕЗИКА ТИ Е ЗМИЙСКИ..А ТИ ПРИЛИЧАШ НА НОЩНИТЕ ЖЕНИ ИГРАЕЩИ В ПОЛУНОЩ КРАЙ ОГЪН( кои ли са тия жени :evil: :) :) Спри ври мутрата си там дет не ти е мястото, а се осъзнай малко,че си жена в години и не ти ОТИВА!!!!!!!!!!!!!


Чет Май 26, 2011 00:49
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 75 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 117 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на: