Напиши нова тема Отговори на тема  [ 75 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Дебати 1 
Автор Съобщение
напреднал
напреднал
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 14, 2006 23:20
Мнения: 104
Мнение Re: забрана за чат
Някой пак се е престарал.Спрете се бе що ми е спрян чата.смс-а получихте ли го? Докога е смс-а и докога ми е спрян чата.Аз знам защо съм ви ритнал 2-а лева Но вие знаете ли що сте ми спрели чата ? Спрете се бе ставате нетърпими.Докога и защо ми е спрян чата.За услуга която плащам по кодекса и закон за защита правата на потребителя нямата никакво правно основание да ми спирате нещо за което съм си платил.Все едно да си купя печка ама да ми вземат реотаните защото не им изнася какво съм казал на друг клент?? Алоо враца на какви се изживявате.Абе тоя сайт ще се затвори скоро ама ай се сме живи ке видим Както казват.

ЗАКОН ЗА ЗАЩИТА НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Чл.3. (1) Правата, предоставени на потребителите по този закон, не могат да бъдат ограничавани. Всяка уговорка, с която предварително се изключват или ограничават правата им, е недействителна.

Замислете се ще ми платите всичко та и артък както се казва.Не ми нарушавайте правата.Щом плащам за игра рейт и чат Всякакви уговорки са безмислени и не валидни.Внимавайте ви казвам ще разберете че с мечка ушав не се яде.Ако другите не си знаят правата Аз си ги знам.И е лесно да ви покажа Само не ми излизайте с номера ще видим Това е за втори път да ви покажа че нарушавате правата ми.?? Незнам правете се на велики но ще е до време ако продължите така


Вто Май 24, 2011 12:27
Профил
напреднал
напреднал
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 14, 2006 23:20
Мнения: 104
Мнение Re: забрана за чат
Какви са санкциите за тези нарушения?

- Първата стъпка е да се спре рекламата. После почват санкциите - пет хиляди лева, 20 хиляди лева, 50 хиляди лева при рецидив. :e100: :e100: :e100: Някой е време да се замисли.Тук има много малолетни и непълнолетни Нямате право да им искате смс.Абе тоя сайт май май ще затвори кепенци ама да видим Много нарушения имате.Почвате искрено да ме ядосвате и тогава нема да ви е смешно.Да му мисли собственика на сайта.То вий сте стръвта а децата рибките от които неправомерно вземате пари.Абе идете или на доктор или при адвокат по лесно ще ви е да ви обясни.Защото така няма да я докарате до нова година ОБЕШАНО от мен.


Вто Май 24, 2011 12:47
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: забрана за чат
И на мен ми писна, да храните половината сайт и после най-нагло да ми размахвате правата от закона за защита на потребителите. А етичните и моралните закони, нима не ги нарушавате, преминавайки границата на добрия тон и лепейки етикети на хора напълно непознати за вас? Нима с това гаменско поведение защитавате правата си и ми твърдите, че без значение къде и на кой ще говорите така, това ще остане ненаказано. Опитайте, но няма да го направите. Като не ви изнасят правилата на сайта, не е трябвало да ги приемате, при заварено положение също има решение - опция изтрий ник.
И преди да напишеш следващата глупост поне си направи труда да разучиш фактите, а те са, че никой не е задължен да праща СМСи, всички игри предлагат вариант за игра и без да се активира ВИП или пускат СМСи. Преди да критикувате се замислете вие какъв пример давате на същите тези деца, за които привидно се притеснявате.
Не искам отговор, защото не ме интересува, май доста време търпях изявите ти във форума.


Вто Май 24, 2011 17:53
Профил
напреднал
напреднал
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 14, 2006 23:20
Мнения: 104
Мнение Re: забрана за чат
[quote="VAS"]И на мен ми писна, да храните половината сайт и после най-нагло да ми размахвате правата от закона за защита на потребителите. А етичните и моралните закони, нима не ги нарушавате, преминавайки границата на добрия тон и лепейки етикети на хора напълно непознати за вас? Нима с това гаменско поведение защитавате правата си и ми твърдите, че без значение къде и на кой ще говорите така, това ще остане ненаказано. Опитайте, но няма да го направите. Като не ви изнасят правилата на сайта, не е трябвало да ги приемате, при заварено положение също има решение - опция изтрий ник.
И преди да напишеш следващата глупост поне си направи труда да разучиш фактите, а те са, че никой не е задължен да праща СМСи, всички игри предлагат вариант за игра и без да се активира ВИП или пускат СМСи. Преди да критикувате се замислете вие какъв пример давате на същите тези деца, за които привидно се притеснявате.
Не искам отговор, защото не ме интересува, май доста време търпях изявите ти във форума.[/quote]
При положение че 10-годишната ми дъщеря е подведена от това 7 дневен срок и покани приятели и сега немога да я спра да ви праща смс-и Г-жо наистина сте за сериозна ревизия относно законодателството.Неможе да подвеждате деца.Ще видим как така не разбрахте че дъщеря ми е на 10 годинки.То важно парата е пара но?? Къде са защитени правата на децата ни?? Нали се сещате какво ще стане.Интересува или не незнам Но за това че се исползват деца за облагодетелстване наистина вече проблемите са сериозни.Бях ви казал че сте в нарушение със закони даже и за етичната страна да говорим.Къде ви е етиката ?? Като печелите от наивноста на децата?? Абе казах ви и си го отбележете пак съпругта ми е окръжен съдия Така че да заведа дело относно детето си е много лесно.Тогава ще видим кой спазва и кой нарушава етични норми.Сайта си е сайт Но децата са си деца.Кой мислите г-жо ще изгори??


Вто Май 24, 2011 19:56
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: забрана за чат
Не си мислете, че само вие имате позиции и не ме заплашвайте с подвеждане и зарибяване, защото тук вината не е наша, а ваша. Ваша грижа е правилното възпитание на детето ви, това, че сте му дали неограничен достъп до мобилен телефон и си прави каквото иска. Престанете да вменявате вина на хора, които не са отговорни за семейните ви драми.
Тъй като установявам нарушение бихте ли ми казали дъщеря Ви с Ваше съгласие ли се регистрира или не? Ако не е моля да ми предоставите ника, който ползва, за да бъде изтрит от системата. И и кажете да се сърди на татко. За справка може да погледнете условията за регистриране на непълнолетен.


Вто Май 24, 2011 20:09
Профил
напреднал
напреднал
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 14, 2006 23:20
Мнения: 104
Мнение Re: забрана за чат
[quote="VAS"]Не си мислете, че само вие имате позиции и не ме заплашвайте с подвеждане и зарибяване, защото тук вината не е наша, а ваша. Ваша грижа е правилното възпитание на детето ви, това, че сте му дали неограничен достъп до мобилен телефон и си прави каквото иска. Престанете да вменявате вина на хора, които не са отговорни за семейните ви драми.
Тъй като установявам нарушение бихте ли ми казали дъщеря Ви с Ваше съгласие ли се регистрира или не? Ако не е моля да ми предоставите ника, който ползва, за да бъде изтрит от системата. И и кажете да се сърди на татко. За справка може да погледнете условията за регистриране на непълнолетен.[/quote]
:D :D Акаунта и нема значение сега вместо да триете акаунта и ми кажете защо и докога е спрян чата.А за детето може да се видят какви са правата и тн.Все пак аз немога да бъда 24 часа до нея за да я наблюдавам В този век на информационните технологии нали знаете че за да има разрешение от мен за регестрация.А за това дали съм виновен ами по закона не е упоменато че съм виновен за регестрация в сайтове за игри?Иначе си е тормоз.Аз съм спрял достъп до сайтове от рода на запознанаства и тн.Но от игри немога да я лиша.Някой не знае правата какви са на детето според конвнцията.Абе ако направят една проверка над 50% са непълнолетни А знаете че това е в разрез със закона нали:) Моля ви с мен не се заяждайте защото ще ви се наложи да прочетете цели томове и да се уверите колко сте в кереча.Те на замунда посягат а камо ли на един сайт за игра.Пускам една петиция в интернет срещу сайта ви Събирам нужните подписи така наречени.Прашам в закрила на децата и още две организации И ако мислите че няма да ви спрат сайта означава че някой спи с отворени очи.За втори път ви казвам само с петиция ще видите че подобни сайтове се затварят без уговорки.За да се харесаме още повече на ЕС.Така че айде да исчакам за сега.Но търпението ми си има граници.Ай со здраве и си чакам чата платена услуга е.Лека вечер


Вто Май 24, 2011 21:30
Профил
луд за връзване
луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 03, 2007 22:24
Мнения: 7092
Мнение Re: забрана за чат
Сори, че размивам глупавия спор, ама искам да попитам, днес влизам в лоби на белот около 20:30 и изписва "Чата е спрян от модератор". При положение, че не съм влизал и не съм бил там, аз или някои други потребители каква вина имат, че други са правили фиести вътре? Ако е моя грешката, извнявам се, но мога ли да получа отговор за какво иде реч?

_________________
Целият живот е една лъжа и очакваме хората да не ни лъжат?!(колко сме наивни понякога)


Вто Май 24, 2011 21:50
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: забрана за чат
2011-05-25 11:36:03 - до тогава е забраната

Милен.М#100001239325893 , <br/> н.М]: кой си ти ?
[Милен.М]: кой си ва минко ???
[Милен.М]: кажи кой си де ? какъв ти е проблема
[Милен.М]: аз седнах ей така не те знам и не те помня
[Милен.М]: кажи де кво имаш в устата си ? или кво държиш? неможеш да пишеш ли ?
[Милен.М]: узунов кани някой да идва да играем
[UZUNOV_BS]: kania
[Милен.М]: тоя минко не е в час нещо
[Милен.М]: ок
[UZUNOV_BS]: ama
[Милен.М]: кво
[Милен.М]: ще дойде некой
[Милен.М]: що не игра пика а спатии повтаряш
[Милен.М]: хммм
[Милен.М]: къв без коз ??

Вие като родители носите отговорност за Вашите деца, и решавате кое кога може да им се позволи. По вашата логика би трябвало от света да се премахне всичко, което би ги зарибило и подвело. Помислете сайта ли е най-голямото зло, което застрашава дъщеря Ви, ако е така, защо самия Вие и давате пример като влизате в него?


rokera_henry понякога се налагат и такива мерки.
П.П Извинявай, забравих, че твоите спорове са много по-интересни. Ако не знаеш това е въпрос, който засяга много по-голяма маса от потребители отколкото си представяш, докато твоите спорове за кой как качил рейтинг, засягат персонално само двамата спорещи.


Вто Май 24, 2011 21:58
Профил
луд за връзване
луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 03, 2007 22:24
Мнения: 7092
Мнение Re: забрана за чат
[quote="VAS"]
rokera_henry понякога се налагат и такива мерки.[/quote]
Разбираемо е, че понякога в лоби е като в джунгла и не мога да виня модераторите, но просто питам, защо при положение, че доста от потребителите нямат вина, трябва да изтърпяват и те наказание? В смисъл не трябва ли да се спре чата на виновниците, а този в лоби да си стои..

_________________
Целият живот е една лъжа и очакваме хората да не ни лъжат?!(колко сме наивни понякога)


Вто Май 24, 2011 22:01
Профил
напреднал
напреднал
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 14, 2006 23:20
Мнения: 104
Мнение Re: забрана за чат
[quote="VAS"]2011-05-25 11:36:03 - до тогава е забраната

Милен.М#100001239325893 , <br/> н.М]: кой си ти ?
[Милен.М]: кой си ва минко ???
[Милен.М]: кажи кой си де ? какъв ти е проблема
[Милен.М]: аз седнах ей така не те знам и не те помня
[Милен.М]: кажи де кво имаш в устата си ? или кво държиш? неможеш да пишеш ли ?
[Милен.М]: узунов кани някой да идва да играем
[UZUNOV_BS]: kania
[Милен.М]: тоя минко не е в час нещо
[Милен.М]: ок
[UZUNOV_BS]: ama
[Милен.М]: кво
[Милен.М]: ще дойде некой
[Милен.М]: що не игра пика а спатии повтаряш
[Милен.М]: хммм
[Милен.М]: къв без коз ??

Вие като родители носите отговорност за Вашите деца, и решавате кое кога може да им се позволи. По вашата логика би трябвало от света да се премахне всичко, което би ги зарибило и подвело. Помислете сайта ли е най-голямото зло, което застрашава дъщеря Ви, ако е така, защо самия Вие и давате пример като влизате в него?


rokera_henry понякога се налагат и такива мерки.
П.П Извинявай, забравих, че твоите спорове са много по-интересни. Ако не знаеш това е въпрос, който засяга много по-голяма маса от потребители отколкото си представяш, докато твоите спорове за кой как качил рейтинг, засягат персонално само двамата спорещи.[/quote]
Аз съм голям и мога да се пазя но до тук с тази тема.Само не виждам къде има някаква мръсна дума?? Ако на някой под съзнанието му говори друго аз нямам вина нали.Така че ето един пример за спрян чат без да обидя никой?? Е за какво говорим тогава.Направо неам думи?


Вто Май 24, 2011 22:07
Профил
луд за връзване
луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 03, 2007 22:24
Мнения: 7092
Мнение Re: забрана за чат
Къде виждаш аз да споря кой как качил рейтинг, пък и обикновено не се засягат двама души а доста повече, а и ако пиша за тези неща не са спорове, защото аз си служа с факти. Спора, който подхвана бе заради това, че ти е спрян чата. От където се започнаха глупавите заплахи и от тук за мен спора стана глупав.. Човек, който има намерение да прави нещо, го прави, а не го пише 15 пъти във форума. И кое му е умното на спора? Сайта си има явни правила за достъп. Никой от модераторите, администраторите и всички други потребители не могат да отговарят за възпитанието нито на твоето дете, нито на ничие друго, освен на своето собствено. След като не искаш твоето дете да влиза тук, слагаш забрана за този сайт, или още по-драстични мерки-->спираш интернета му. Пък и не знам каква работа има 10 годишно дете из интернет, особено като се знае какви сайтове има и какви клипове съдържат вбокс и ютуб.. Дано си ме разбрал защо мисля, че спора е глупав..

_________________
Целият живот е една лъжа и очакваме хората да не ни лъжат?!(колко сме наивни понякога)


Вто Май 24, 2011 22:22
Профил
напреднал
напреднал
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 14, 2006 23:20
Мнения: 104
Мнение Re: забрана за чат
[quote="rokera_henry"]Къде виждаш аз да споря кой как качил рейтинг, пък и обикновено не се засягат двама души а доста повече, а и ако пиша за тези неща не са спорове, защото аз си служа с факти. Спора, който подхвана бе заради това, че ти е спрян чата. От където се започнаха глупавите заплахи и от тук за мен спора стана глупав.. Човек, който има намерение да прави нещо, го прави, а не го пише 15 пъти във форума. И кое му е умното на спора? Сайта си има явни правила за достъп. Никой от модераторите, администраторите и всички други потребители не могат да отговарят за възпитанието нито на твоето дете, нито на ничие друго, освен на своето собствено. След като не искаш твоето дете да влиза тук, слагаш забрана за този сайт, или още по-драстични мерки-->спираш интернета му. Пък и не знам каква работа има 10 годишно дете из интернет, особено като се знае какви сайтове има и какви клипове съдържат вбокс и ютуб.. Дано си ме разбрал защо мисля, че спора е глупав..[/quote]
Такива неща не се правят току така.Лесно е петицията е готова И трябва да ти кажа че много от потребителите са деца.А на някои организации комитети за защита и тн само това им трябва.Сигнал за да опазят децата.Така хем си оправдават заплатките хем се харесваме на ЕС.Не ме учи кое как да правя друже занимавам се с компютри от повече от 10 години.Но сайт за игра е сайт за игра нали.Нема да обеснявам повече виждам че не си наясно с правата и задълженията нито на потребителите нито да тези които предоставят подобни сайтове.Ха със здраве и попрочети малко тук там и ще разбереш.А аз мога да го направя и ми вярвай ще събера в петицията си поне около 10 000 подписа.И тогава сайта closed.Но засег това нема да е добро Нали трябва с добро да се разберем.Иначе при тея копиране на цинизми и тн и по никовете си личи че са деца.Смятай че само етичната комисия да се заеме и ще требе да си търсиш друга занимавка.


Сря Май 25, 2011 09:49
Профил
печен
печен
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 30, 2008 21:19
Мнения: 620
Мнение Re: забрана за чат
[quote="VAS"]rokera_henry понякога се налагат и такива мерки.
П.П Извинявай, забравих, че твоите спорове са много по-интересни. Ако не знаеш това е въпрос, който засяга много по-голяма маса от потребители отколкото си представяш, докато твоите спорове за кой как качил рейтинг, засягат персонално само двамата спорещи.[/quote]

Уникално умен спор... няма що.
Некой си миленчо гледал една вечер новините (щото чата му във форте бил спрян) и чул репортажа относно "Рисковете за безопасността на децата в Интернет" и видиш ли този 3 минутен репортаж го направи изведнъж експерт относно правата на децата, законодателството и съдебната система.
Абе вие полудяхте ли?
Само аз ли виждам че тоя миленчо чисто и просто се опитва да ви изнуди, да ви заплаши (за да му позволите безнаказано да продължава да "храни) опитва се да ви притисне до стената с измислени от него закончета, организацийки и незнам си кви подмятания за конфенции, европейски съюзи и един куп глупости. Ама ви се чудя на акъла на целия администраторски и модераторски екип в тоя сайт, как може сами да позволите това, просто застанахте в ъгъла и чакате и се оправдавате. СПОРЕЛИ!!! Ама за кво спорите не разбрах?
[b][color=#400080]Спорите относно собственните си правила който самите вие сте написали ли[/color][/b]?
Или спорите относно правотата на миленчо? Щото ако спорите относно това дали той е прав или не, това означава само едно, означава че самите вие допускате вероятноста той да е в правото си и едва ли не чрез дебат и разискване, целите да стигнете до истината (което всъщност е целта на даден спор)
Ай спирам да пиша че си вдигнах нервите. Явно аз живея в някоя друга България , адски различна от тази в която живеете вие с миленчо. Щот честно казано в тази България в която живея аз, в български сайтове, хостнати на български сървари се зарибяват и изнудват деца който се оплакват в "агенцията за закрила на детето" подават жалби в полицията и по какви ли не инстанции обикалят за да се измъкнат от калта но нито полицията прави нещо по въпроса нито разните ви там европейски и незнам си кви закрили и защити на деца.
В тази моята България, пияни родители убиват децата си, бащи изнасилват 3 годишните си синове и майки потрошават от бой 3 месечните си бебета, а госпожата от "агенцията за закрила на детето" излиза на пресконференция и обяснява че за същото това семейство и за същото това дете са имали многократно подавани сигнали че е малтретирано и бито, но видиш ли те нямали достатъчните основания и достатъчните права за да отнемат детето или да отреагират по какъвто и да е начин за да предотвратят трагедията. ТА ПИТАМ ВИ АЗ, В ТАЗИ СЪЩАТА БЪЛГАРИЯ ЛИ ЩЕ СЪДИТЕ ФОРТЕТО ЗА ЗАРИБЯВАНЕ И ЗА НЕЗНАМ СИ ТАМ КВИ ГЛУПОСТИ КОИТО ИЗПИСАХТЕ???
Да лесно е да се обърнеш и да нападнеш рокера, колко му е да креснеш "Ей моя спор е адски важен щот засяга повече хора, отколкото твоите персонални драми" Е да де, ама се чудя кого засяга? Определено този спор межди представител на модераторите и милченчо не касае нас обикновенните потребители, защото ние нито влизаме тук с цел да храним някого, нито влизаме с идеята да търсим слаби места в условията ви за регистрация и после да ви заплашваме и да ви изнудваме с тях. Понякога без да сме предвидили се случва в процеса на играта да си изтърве някой от нас нервите , да "нахрани" я парт, я противник... но съответно си получаваме наказанието, изтърпяваме го и продължаваме напред. Ама да чета тука как видиш ли един човек заплашва и то само с подмятания и подхвърляния... само с наполовина зачекнати теми (щото и самия той не е наясно нито с конвенции, нито с права, нито с нищо) и понеже е споменал фразите "районен съдия", "исползват деца за облагодетелстване" , "петиция в интернет срещу сайта ви"... иии дай сега тука да спорим с миленчо, за да му изясним каква аджеба е нашата гледна точка в спора.
Мамка му Vas, какво по дяволите му обясняваш.
Кво има да спориш и да му се връзваш на заплахите.
То дори в гепиме е пълно с 13 годишни деца, а седнал миленчо да ми обяснява как щял да осъди фортето... Ми оставете го да ви съди де. Ако наистина вие сте в правото си, няма причина да се страхувате от заплахите му... В противен случай у нас потребителите остава убеждението че има правота в думите на миленчо, а честно казано това лично аз не го вярвам.

_________________
[color=#800080]Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно.[/color] Уолтър Липман


Сря Май 25, 2011 15:49
Профил
напреднал
напреднал
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 14, 2006 23:20
Мнения: 104
Мнение Re: забрана за чат
[quote="Hot_chocolate"][quote="VAS"]rokera_henry понякога се налагат и такива мерки.
П.П Извинявай, забравих, че твоите спорове са много по-интересни. Ако не знаеш това е въпрос, който засяга много по-голяма маса от потребители отколкото си представяш, докато твоите спорове за кой как качил рейтинг, засягат персонално само двамата спорещи.[/quote]

Уникално умен спор... няма що.
Некой си миленчо гледал една вечер новините (щото чата му във форте бил спрян) и чул репортажа относно "Рисковете за безопасността на децата в Интернет" и видиш ли този 3 минутен репортаж го направи изведнъж експерт относно правата на децата, законодателството и съдебната система.
Абе вие полудяхте ли?
Само аз ли виждам че тоя миленчо чисто и просто се опитва да ви изнуди, да ви заплаши (за да му позволите безнаказано да продължава да "храни) опитва се да ви притисне до стената с измислени от него закончета, организацийки и незнам си кви подмятания за конфенции, европейски съюзи и един куп глупости. Ама ви се чудя на акъла на целия администраторски и модераторски екип в тоя сайт, как може сами да позволите това, просто застанахте в ъгъла и чакате и се оправдавате. СПОРЕЛИ!!! Ама за кво спорите не разбрах?
[b][color=#400080]Спорите относно собственните си правила който самите вие сте написали ли[/color][/b]?
Или спорите относно правотата на миленчо? Щото ако спорите относно това дали той е прав или не, това означава само едно, означава че самите вие допускате вероятноста той да е в правото си и едва ли не чрез дебат и разискване, целите да стигнете до истината (което всъщност е целта на даден спор)
Ай спирам да пиша че си вдигнах нервите. Явно аз живея в някоя друга България , адски различна от тази в която живеете вие с миленчо. Щот честно казано в тази България в която живея аз, в български сайтове, хостнати на български сървари се зарибяват и изнудват деца който се оплакват в "агенцията за закрила на детето" подават жалби в полицията и по какви ли не инстанции обикалят за да се измъкнат от калта но нито полицията прави нещо по въпроса нито разните ви там европейски и незнам си кви закрили и защити на деца.
В тази моята България, пияни родители убиват децата си, бащи изнасилват 3 годишните си синове и майки потрошават от бой 3 месечните си бебета, а госпожата от "агенцията за закрила на детето" излиза на пресконференция и обяснява че за същото това семейство и за същото това дете са имали многократно подавани сигнали че е малтретирано и бито, но видиш ли те нямали достатъчните основания и достатъчните права за да отнемат детето или да отреагират по какъвто и да е начин за да предотвратят трагедията. ТА ПИТАМ ВИ АЗ, В ТАЗИ СЪЩАТА БЪЛГАРИЯ ЛИ ЩЕ СЪДИТЕ ФОРТЕТО ЗА ЗАРИБЯВАНЕ И ЗА НЕЗНАМ СИ ТАМ КВИ ГЛУПОСТИ КОИТО ИЗПИСАХТЕ???
Да лесно е да се обърнеш и да нападнеш рокера, колко му е да креснеш "Ей моя спор е адски важен щот засяга повече хора, отколкото твоите персонални драми" Е да де, ама се чудя кого засяга? Определено този спор межди представител на модераторите и милченчо не касае нас обикновенните потребители, защото ние нито влизаме тук с цел да храним някого, нито влизаме с идеята да търсим слаби места в условията ви за регистрация и после да ви заплашваме и да ви изнудваме с тях. Понякога без да сме предвидили се случва в процеса на играта да си изтърве някой от нас нервите , да "нахрани" я парт, я противник... но съответно си получаваме наказанието, изтърпяваме го и продължаваме напред. Ама да чета тука как видиш ли един човек заплашва и то само с подмятания и подхвърляния... само с наполовина зачекнати теми (щото и самия той не е наясно нито с конвенции, нито с права, нито с нищо) и понеже е споменал фразите "районен съдия", "исползват деца за облагодетелстване" , "петиция в интернет срещу сайта ви"... иии дай сега тука да спорим с миленчо, за да му изясним каква аджеба е нашата гледна точка в спора.
Мамка му Vas, какво по дяволите му обясняваш.
Кво има да спориш и да му се връзваш на заплахите.
То дори в гепиме е пълно с 13 годишни деца, а седнал миленчо да ми обяснява как щял да осъди фортето... Ми оставете го да ви съди де. Ако наистина вие сте в правото си, няма причина да се страхувате от заплахите му... В противен случай у нас потребителите остава убеждението че има правота в думите на миленчо, а честно казано това лично аз не го вярвам.[/quote]
Мисли и говори смислено.Остави ма мен аз съм неграмотен Незнам кое какво е Но не драскай така из целият форум де Написал си Под игото.Нямало е смисъл.Човек с няколко реда може да каже всичко И с писане на страници да не може да каже нищо.Ти май си от вторите :) АЙ со кротце


Сря Май 25, 2011 16:27
Профил
печен
печен
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 30, 2008 21:19
Мнения: 620
Мнение Re: забрана за чат
[quote="milen"]... не драскай така из целият форум де Написал си Под игото...Човек с няколко реда може да каже всичко И с писане на страници да не може да каже нищо.Ти май си от вторите :) АЙ со кротце[/quote]
Като гледам твоите полувинчати подмятания, загатвания, подхвърляния и намеци миленчо... просто съм убедена, че ти си от първите... нищо че с пет изказвания така и не стана ясно Ти са ще ги съдиш ли или просто така си драскаш.

_________________
[color=#800080]Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно.[/color] Уолтър Липман


Сря Май 25, 2011 17:15
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 75 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 81 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron