Напиши нова тема Отговори на тема  [ 59 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Проблеми в играта 
Автор Съобщение
луд за връзване
луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 03, 2007 22:24
Мнения: 7092
Мнение Re: Проблеми в играта
[quote="VAS"]rokera_henry явно моите постове са невидими за тебе, но както и да е не ми се спори
Искаш ли да те излъжа, само, за да ти напиша нещо и да видиш, че казваме?

Проблема с игрите от преди няколко дни е отстранен.[/quote]
Аха, добре!
1 niko-87
rokera_henry 1:3 27.04.2011 19:41 Напуснал
За пореден път при моя игра и когато аз водя в резултата. Отстранен ли е? И с какво желание да влезна пак в турнира, за да играя? Та аз 50 загуби само от забиване ще ги направя..

_________________
Целият живот е една лъжа и очакваме хората да не ни лъжат?!(колко сме наивни понякога)


Сря Апр 27, 2011 18:44
Профил
новак
новак

Регистриран на: Вто Яну 11, 2011 02:00
Мнения: 11
Мнение Re: Проблеми в играта
"Мислиш ли,че пиша без причина .Ако беше си нарпавила поне труда да погледнеш изиграните ми игри в турнирите,щеше да разбереш,че никога не бягам.За разлика от много тук,умея да губя с достойнство.Не се боря за 1 вите места с измами .Много години съм в този сайт,и такива като теб ги има в изобилие.Надявам се,че този проблем скоро ще бъде оправен и тогава ще ви видя колко сте добри.А до тогава се наслаждавай на славата си.На мен не ми е необходима ,Тук съм за да се забавлявам.Лек ден от мен"

Скъпа feqta11,
Злобата не е присъща за нормалния човек , но при тебе изобилства. Пак те питам , в каква измама ме обвиняваш? Загуби една игра и веднага ме нападаш. Държа да ми се извиниш!


Сря Апр 27, 2011 18:47
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: Проблеми в играта
Не ми ахакай, а чети какво съм написала. Няма да пускам по 100 поста на всеки поотделно да отговарям.

petq_s и feqta11 отивайте на лична да се изяснявате


Сря Апр 27, 2011 18:48
Профил
луд за връзване
луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 03, 2007 22:24
Мнения: 7092
Мнение Re: Проблеми в играта
[quote="VAS"]Не ми ахакай, а чети какво съм написала. Няма да пускам по 100 поста на всеки поотделно да отговарям.

petq_s и feqta11 отивайте на лична да се изяснявате[/quote]
Много добре чета какво си написала, а ти мен четеш ли ме?! Да споменавам някъде, че лъжеш, че проблема е оправен? За мен все още има проблем и за това прилагам статистиката, като факт! Аз не съм тук, за да се заяждам, а да се погледне и да се направи нещо по въпроса, по-добре ще е от колкото да се отговаря с подобни постове от сорта на "не ми ахакай"

_________________
Целият живот е една лъжа и очакваме хората да не ни лъжат?!(колко сме наивни понякога)


Сря Апр 27, 2011 19:16
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: Проблеми в играта
Проблема с игрите [color=#FF0000][b]от преди няколко дни[/b][/color] е отстранен.

Откриваш ли разликата?
А разстоянието между написаното към тебе и следващото?
А факта, че твоя проблем и този другия са различни?
Това, че тебе те изхвърля от игра, а при другите е имало отнемане на точки без изхвърляне?
И да, заяждаш се, след като ми казваш какво да правя.


Сря Апр 27, 2011 19:41
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: Проблеми в играта
rokera_henry случая е доста различен от досегашните. Ще се потърси причината за възникването на този проблем.


Чет Апр 28, 2011 18:28
Профил
луд за връзване
луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 03, 2007 22:24
Мнения: 7092
Мнение Re: Проблеми в играта
[quote="VAS"]rokera_henry случая е доста различен от досегашните. Ще се потърси причината за възникването на този проблем.[/quote]
Благодаря! Както вече казах не съм търсел спор или заяждане, писах, защото имах нещо в предвид.

_________________
Целият живот е една лъжа и очакваме хората да не ни лъжат?!(колко сме наивни понякога)


Пет Апр 29, 2011 14:43
Профил
луд за връзване
луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 03, 2007 22:24
Мнения: 7092
Мнение Re: Проблеми в играта
6 josti
rokera_henry 3:0 29.04.2011 19:54 Напуснал
При тази игра на ход беше противника, времето му свърши, а на мен ми е отчетено като напуснал?!?!?!?!
1 ivan003
rokera_henry 0:0 29.04.2011 21:10 Напуснал
При тази игра времето си течеше, а аз не можех да хвърля карта. Вече имам около 6-7 напуснати игри, заради проблем, който не идва от мен. Тези 7 напуснати се отчитат като загуби, които накрая може да се окажат фатални. Какво може да се направи по въпроса?

_________________
Целият живот е една лъжа и очакваме хората да не ни лъжат?!(колко сме наивни понякога)


Пет Апр 29, 2011 20:13
Профил
луд за връзване
луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 03, 2007 22:24
Мнения: 7092
Мнение Re: Проблеми в играта
1 _BOSSA_
rokera_henry 0:0 30.04.2011 17:39 Напуснал
Отново, другия е под ръка, изтича времето му, а на мен ми отчита като напуснал?!?!?!? Какво става?! Вече 8ма напусната имам не по моя вина, следоватлено 8 загуби в турнира!

_________________
Целият живот е една лъжа и очакваме хората да не ни лъжат?!(колко сме наивни понякога)


Съб Апр 30, 2011 16:41
Профил
новак
новак

Регистриран на: Нед Авг 15, 2010 02:00
Мнения: 21
Мнение Re: Проблеми в играта
мод защто ме изхвърли от играта сарвара.чакам отговор.вземете мерки.


Сря Авг 24, 2011 09:53
Профил
новак
новак

Регистриран на: Вто Сеп 04, 2007 18:37
Мнения: 31
Мнение Re: Проблеми в играта
Проблемите в играта са следните, проблемно е да обявиш 20 или 40...а да , верно имате добри играчи, но могат да бият и без керемидите :e100: :e100: :e100:


Пет Сеп 30, 2011 15:10
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: Проблеми в играта
В какво точно се състои проблема? Не излиза прозореца за обява? Не отчита 20 и 40? Или е от друго естество?


Пет Сеп 30, 2011 19:39
Профил
новак
новак

Регистриран на: Вто Сеп 04, 2007 18:37
Мнения: 31
Мнение Re: Проблеми в играта
[quote="VAS"]В какво точно се състои проблема? Не излиза прозореца за обява? Не отчита 20 и 40? Или е от друго естество?[/quote]За да обявиш 20 или 40...трябва да сложиш мишката ,точно на чертата между дамата и попа...бутнеш леко на криво и нема радост, пък когато играят равностойни играчи е от значение...направете го някак си по-просто...като за прости хора де...като натиснеш една от двете карти да те попита ще обявяваш ли, или не!!!!


Пон Окт 10, 2011 19:19
Профил
новак
новак

Регистриран на: Нед Фев 18, 2007 15:38
Мнения: 9
Мнение Re: Проблеми в играта
И мене днеска за втори път ме изхвърля в лоби след като водя. Почти съм сигурен , че това го правят самите потребители с хак.програма. Оправете си бъга в сайта, ако ли не аз повече няма да си плащам. Сигурен съм в това защото 2 пъти ме изхвърля, когато играя с един противник. Първо ме изхварли и повече не влезнах в тази стая, след 2-3 часа пак влезнах, заводихме над същия потребител и пак ме изхвърли. Тоя почна гузно да се обяснява че било от сървъра без изобщо да го обвинявам за това.


Вто Окт 25, 2011 19:34
Профил
новак
новак

Регистриран на: Вто Сеп 04, 2007 18:37
Мнения: 31
Мнение Re: Проблеми в играта
[quote="pet-1306"][quote="VAS"]В какво точно се състои проблема? Не излиза прозореца за обява? Не отчита 20 и 40? Или е от друго естество?[/quote]За да обявиш 20 или 40...трябва да сложиш мишката ,точно на чертата между дамата и попа...бутнеш леко на криво и нема радост, пък когато играят равностойни играчи е от значение...направете го някак си по-просто...като за прости хора де...като натиснеш една от двете карти да те попита ще обявяваш ли, или не!!!![/quote]Значи проблема си седи...моля да ми бъде обяснено ,как се обевява 20 или 40...за мен е без значка ,дали падам ,или бия...но мразя пропуснати възможности!!!


Чет Дек 29, 2011 20:53
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 59 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron