Напиши нова тема Отговори на тема  [ 19 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
До Hopeless_ 
Автор Съобщение
новак
новак

Регистриран на: Чет Мар 17, 2011 02:00
Мнения: 4
Мнение Re: забрана за чат
[quote="Moderator5"]AveNew,
Като за начало, по даден въпрос е достатъчно да пишете на едно място във форума.
Сега на темата:
Ако си бяхте прочели внимателно "ПРАВАТА" (защо пък точно "права" не знам, но както и да е), щяхте да знаете, че:
"Потребители, които се опитват провокират явно или не действие или действия срещу,към или на модератор или администратор, включващо заяждане, явна или не провокация,молба за действие, или каквото и да е друго действие прието като отрицателно или негативно, могат да бъдат санкционирани."
Та, когато следващия път решите да "прЕкрепяте" копие от чата, нека поне да имате основание да го правите. Защото аз ако взема да извадя всички нарушения, които сте направили за тези 3 месеца и 17 дни (странно, аз пък имам основания да смятам, че са повече, но както и да е) ... не знам дали ще ми стигне и един час.[/quote]

Сигурен ли си , че нямаш нижда от някаква помощ ... то било медецинска или професионална ?? Какво ми овърташ като малките деца... Много добре знаеш ,че ти си виновен за тази патова ситуация в , която ти ми се обясняваш , а аз още имам забрана за чат. И не ми ги подмятай тея за преди и сега... Живеем в този ден а не във вчерашния. Като имаш някакви проблеми то било с семеиство или някой потребител , не влизай в игрите да не ти пишат хора като мен.
Въобще за какво говорим ... Както съм дал пари за ВИП така мога и да дам пари да ви направя рекламация .. КОЛКО СТЕ МИЛИ И ОЧТИВИ С ХОРАТА ... То все едно ГОСПОД влезнал в тез игри като видят модератор...
Цирка е на лице ...

П.П. Не ти трябва да ми даваш отговор. Глупаво е човек , който ти слага забрана за чат.. после да ти отговаря..
Съветвам те повече да не пишеш по темата.


Пет Мар 18, 2011 01:09
Профил
луд за връзване
луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 17, 2009 02:00
Мнения: 5149
Мнение Re: забрана за чат
AveNew1, каква безгранична наглост и огромно нахалство преливат от твоя пост.
Другото няма да го коментирам.
Само да ти кажа, че това че си ВИП, нито те прави по-различен от останалите,
нито пък ти дава правото да обиждаш някого.
Най-вече Модератор.
Ти не си платил за да пишеш в сайта простотии и да провокираш.
Щом имаш забрана, имаш и това е. Вземи си бележка. Направи си съответните изводи за поведението си.
Най-лошото е, че за 2,40лв на месец не можем да получиме акъл и възпитание. Като бонус.
И още нещо: Аз не искам да има такива хора в сайта като теб и да играя с тях. За това се грижат Модераторите.
Благодаря им, че осигуряват спокойствието на мен и на възпитаните хора. (Колкото и невероятно да Ви звучи, има и такива.)

Приятен ден.

_________________
[color=#FF0000][b]Правдата не е двупосочна улица[/b][b]![/b][/color]


Последна промяна popcorn111 на Пет Мар 18, 2011 17:36, променена общо 1 път

Пет Мар 18, 2011 10:10
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пет Мар 18, 2011 02:00
Мнения: 1
Мнение Re: забрана за чат
[quote="popcorn111"]AveNew1, каква безгранична наглост и огромно нахалство преливат от твоя пост.
Другото няма да го коментирам.
Само да ти кажа, че това че си ВИП, нито те прави по-различен от останалите,
нито пък ти дава правото да обиждаш някого.
Най-вече Модератор.
Ти не си платил за да пишеш в стайта простотии и да провокираш.
Щом имаш забрана, имаш и това е. Вземи си бележка. Направи си съответните изводи за поведението си.
Най-лошото е, че за 2,40лв на месец не можем да получиме акъл и възпитание. Като бонус.
И още нещо: Аз не искам да има такива хора в сайта като теб и да играя с тях. За това се грижат Модераторите.
Благодаря им, че осигуряват спокойствието на мен и на възпитаните хора. (Колкото и невероятно да Ви звучи, има и такива.)

Приятен ден.[/quote]

Ей такива хора като теб. Еб*ха мамата на държавата ... подмолни , вечно казващи мнения без да са запознати и ближещи нечиО дупе. Няма да се извинявам за тона си нито за държанието си.. Като си п*тка п*тка ще си останеш "дечко"

За коментара ти мога да кажа само едно ... КОГАТО ПЛАЩАШ трябва да получаваш в случая явно не си от тази планета ... Ние ги спонсорираме да развиват играта с тези смсчета .. и трябва да получаваме нужното разбиране и уважение .. Не ние потребителите се правим на бесмъртни и не ние получаваме. Ние ги наливаме с смсчета за чат нали това е вип-а Чат и некви виртуални пари ... А те ти го взимат ...

П.П. Човек трябва да бъде информиран и образован. Че да дава акъл или да коментира ...
А отностно админите НЕКА НЕКА да ме банват от форума ... Ип-та имам 80 на брой и пощи се правят за 1мин ... Какво ще постигнете .. да прикриете КОЛЕГАТА СИ МОДЕРАТОР 5 ? или по добре е , да си проверявате сметката в банката.. колко ПОЛУЧАВАТЕ и дали има спад или покачване ....

Уважавайте и помагайте за да ви уважават и помагат ... Аз какво Хубаво съм видял от вас ? от мен пари поне взимате.


Пет Мар 18, 2011 15:15
Профил
луд за връзване
луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 17, 2009 02:00
Мнения: 5149
Мнение Re: забрана за чат
Ти, AveNew2 не 20, а 1120 ника да си направиш на същото ниво ще си останеш.
ВИП-а не може да те промени, нито Модераторите.
Ако беше на по-високо ниво от мен, едва ли щеше да ми пишеш с точки и звездички.
Аз тях не ги разбирам. Букви ли са, цифри ли са. Не знам. Не се четат.

VAS, Моля този потребител да бъде наказан по съответният ред.
За обиди и провокация към мен.
Докладвал съм.

Приятна вечер.

_________________
[color=#FF0000][b]Правдата не е двупосочна улица[/b][b]![/b][/color]


Пет Мар 18, 2011 17:32
Профил
напреднал
напреднал
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 03, 2006 11:04
Мнения: 427
Мнение Re: забрана за чат
ЧЧч,пуканков,ай престани да цапаш всяка тема,бе,кво се мешаш ся в спор който изобщо не те засяга а? Ти обиждаш човека,не той теб.Кво значи "безгранична наглост,огромно нахалство и простотия"?? Писна ми да ти гледам спамовете във всяка тема. За теб и Монко трябва да се направи отделен раздел и да си дрънкате глупостите там.

По темата:Г-н Модератор 5,с цялото ми уважение,бихте ли ми превели това [quote="Moderator5"]Ако си бяхте прочели внимателно "ПРАВАТА" (защо пък точно "права" не знам, но както и да е)[/quote] Надявам се не искате да ми кажете ,че ние потребителите нямаме права,нали? И в този ред на мисли,като заговорихме за права,добре ще е и вие да се замислите и да не превишавате Вашите.Тук сте да помагате,не да създавате излишни проблеми,не го забравяйте.Просто съвет.Успех.
П.П. Не се затормозявайте да ми отговаряте на въпроса - ваше ПРАВО е.

_________________
Много мразя парцал да се прави на хавлиена кърпа


Пет Мар 18, 2011 21:46
Профил
напреднал
напреднал

Регистриран на: Чет Дек 23, 2010 02:00
Мнения: 120
Мнение Re: забрана за чат
[quote="Hopeless_"]ЧЧч,пуканков,ай престани да цапаш всяка тема,бе,кво се мешаш ся в спор който изобщо не те засяга а? Ти обиждаш човека,не той теб.Кво значи "безгранична наглост,огромно нахалство и простотия"?? Писна ми да ти гледам спамовете във всяка тема. За теб и Монко трябва да се направи отделен раздел и да си дрънкате глупостите там.

По темата:Г-н Модератор 5,с цялото ми уважение,бихте ли ми превели това [quote="Moderator5"]Ако си бяхте прочели внимателно "ПРАВАТА" (защо пък точно "права" не знам, но както и да е)[/quote] Надявам се не искате да ми кажете ,че ние потребителите нямаме права,нали? И в този ред на мисли,като заговорихме за права,добре ще е и вие да се замислите и да не превишавате Вашите.Тук сте да помагате,не да създавате излишни проблеми,не го забравяйте.Просто съвет.Успех.
П.П. Не се затормозявайте да ми отговаряте на въпроса - ваше ПРАВО е.[/quote]

Поредния Випаджия, който смята, че като си е платил всичко му е позволено.
Но не е. Ти що четеш? И коментираш? Теб засяга ли те темата?

_________________
[color=#0000FF][b]***[/b]
[b]Когато имаш успехи, печелиш фалшиви приятели и истински врагове, въпреки това, имай успехи.[/b]

[/color]


Пет Мар 18, 2011 22:47
Профил
луд за връзване
луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 17, 2009 02:00
Мнения: 5149
Мнение До Hopeless_
Hopeless_
напреднал
Цитат



Регистриран на: Чет Авг 03, 2006 11:04 am
Мнения: 159
Re: забрана за чат
ЧЧч,пуканков,ай престани да цапаш всяка тема,бе,кво се мешаш ся в спор който изобщо не те засяга а? Ти обиждаш човека,не той теб.Кво значи "безгранична наглост,огромно нахалство и простотия"?? Писна ми да ти гледам спамовете във всяка тема. За теб и Монко трябва да се направи отделен раздел и да си дрънкате глупостите там.

По темата:Г-н Модератор 5,с цялото ми уважение,бихте ли ми превели това

Moderator5 написа:
Ако си бяхте прочели внимателно "ПРАВАТА" (защо пък точно "права" не знам, но както и да е)


Надявам се не искате да ми кажете ,че ние потребителите нямаме права,нали? И в този ред на мисли,като заговорихме за права,добре ще е и вие да се замислите и да не превишавате Вашите.Тук сте да помагате,не да създавате излишни проблеми,не го забравяйте.Просто съвет.Успех.
П.П. Не се затормозявайте да ми отговаряте на въпроса - ваше ПРАВО е.
_________________
Много мразя парцал да се прави на хавлиена кърпа

Ти не си човека, който ще ми казва в коя тема да си давам мнението.
Ти ако оставаш безразличен към написанато от онзи потребител, аз не и се изказвам.
Написал съм какво мисля по този въпрос.
Ако не ти харесва, не ме чети. Пропускаш го. И готово.
Моето мнение по онази тема е: Потребител, който е ВИП, няма право да обижда и да провокира Модератор.
Това право той не си го заплаща с тези 2,40лв.
Явно не си чел достатъчно добре, кой какво е писал по темата.
А що се отнася за сравнението, което си направил с мен и Монко, ти със същия успех може да си направиш раздел и да си пишеш сам в него.
Отговарям ти тук по една единствена причина. Заради VAS.
И последното, което искам да ти напиша е: При още едно твое подобно изказване няма да ти отговарям, а ще бъдеш докладван директно.

Приятна вечер.

_________________
[color=#FF0000][b]Правдата не е двупосочна улица[/b][b]![/b][/color]


Последна промяна popcorn111 на Съб Мар 19, 2011 00:53, променена общо 1 път

Пет Мар 18, 2011 23:38
Профил
новак
новак

Регистриран на: Съб Дек 06, 2008 02:00
Мнения: 15
Мнение Re: забрана за чат
[яуоте="-ццсс-"][яуоте="Хопелесс_"]ЧЧч,пуканков,ай престани да цапаш всяка тема,бе,кво се мешаш ся в спор който изобщо не те засяга а? Ти обиждаш човека,не той теб.Кво значи "безгранична наглост,огромно нахалство и простотия"?? Писна ми да ти гледам спамовете във всяка тема. За теб и Монко трябва да се направи отделен раздел и да си дрънкате глупостите там.

По темата:Г-н Модератор 5,с цялото ми уважение,бихте ли ми превели това [яуоте="Модератор5"]Ако си бяхте прочели внимателно "ПРАВАТА" (защо пък точно "права" не знам, но както и да е)[/яуоте] Надявам се не искате да ми кажете ,че ние потребителите нямаме права,нали? И в този ред на мисли,като заговорихме за права,добре ще е и вие да се замислите и да не превишавате Вашите.Тук сте да помагате,не да създавате излишни проблеми,не го забравяйте.Просто съвет.Успех.
П.П. Не се затормозявайте да ми отговаряте на въпроса - ваше ПРАВО е.[/яуоте]

Поредния Випаджия, който смята, че като си е платил всичко му е позволено.
Но не е. Ти що четеш? И коментираш? Теб засяга ли те темата?[/яуоте]

Не извуртаите темата драги,аз ли4но не виждам в поста на потребителя твурдение 4е вс му е позволено понеже е вип и едва ли сте вие 4овека които сте казва правилно или не ,е това което вупросния смята.На мен сущо много не ми стана ясно какво иска да каже Модератор 5 с това си изре4ение "]Ако си бяхте прочели внимателно "ПРАВАТА" (защо пък точно "права" не знам, но както и да е),така 4е смятам Хопелесс_ много уместно задава вупрос на които аз сущо сте се радвам да про4ета отговор,както и всеки др потребител смятам


Съб Мар 19, 2011 00:09
Профил
новак
новак

Регистриран на: Съб Дек 06, 2008 02:00
Мнения: 15
Мнение Re: До Hopeless_
[яуоте="попцорн111"]Хопелесс_
напреднал
Цитат



Регистриран на: Чет Авг 03, 2006 11:04 ам
Мнения: 159
Ре: забрана за чат
ЧЧч,пуканков,ай престани да цапаш всяка тема,бе,кво се мешаш ся в спор който изобщо не те засяга а? Ти обиждаш човека,не той теб.Кво значи "безгранична наглост,огромно нахалство и простотия"?? Писна ми да ти гледам спамовете във всяка тема. За теб и Монко трябва да се направи отделен раздел и да си дрънкате глупостите там.

По темата:Г-н Модератор 5,с цялото ми уважение,бихте ли ми превели това

Модератор5 написа:
Ако си бяхте прочели внимателно "ПРАВАТА" (защо пък точно "права" не знам, но както и да е)


Надявам се не искате да ми кажете ,че ние потребителите нямаме права,нали? И в този ред на мисли,като заговорихме за права,добре ще е и вие да се замислите и да не превишавате Вашите.Тук сте да помагате,не да създавате излишни проблеми,не го забравяйте.Просто съвет.Успех.
П.П. Не се затормозявайте да ми отговаряте на въпроса - ваше ПРАВО е.
_________________
Много мразя парцал да се прави на хавлиена кърпа

Ти не си човека, който ще ми казваш в коя тема да си давам мнението.
Ти ако оставаш безразличен към написанато от онзи потребител, аз не и се изказвам.
Написал съм какво мисля по този въпрос.
Ако не ти харесва, не ме чети. Пропускаш го. И готово.
Моето мнение по онази тема е: Потребител, който е ВИП, няма право да обижда и да провокира Модератор.
Това право той не си го заплаща с тези 2,40лв.
Явно не си чел достатъчно добре, кой какво е писал по темата.
А що се отнася за сравнението, което си направил с мен и Монко, ти със същия успех може да си направиш раздел и да си пишеш сам в него.
Отговарям ти тук по една единствена причина. Заради ВАС.
И последното, което искам да ти напиша е: При още едно твое подобно изказване няма да ти отговарям, а ще бъдеш докладван директно.

Приятна вечер.[/яуоте]
Мене не ми е ясно поради каква при4ина си правиш труда да пишеш 4е и да натурваш 4е го правиш заради глобалния мод...предупреждения 4е сте докладваш директно(по телефона или на входната врата сте и по4укаш).Като ви 4ета там и тък ме наляга една мисул...


Съб Мар 19, 2011 00:19
Профил
луд за връзване
луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 17, 2009 02:00
Мнения: 5149
Мнение Re: забрана за чат
Няма да отговарям от името на Модератор5, разбира се.
Ще напиша моето собствено мнение.
Това е едно от условията, при които ние всички сме се съгласили доброволно да ползваме услугите на този сайт при регистрацията ни в него.
Да не обиждаме и да провокираме Модератор.

Приятна вечер.

_________________
[color=#FF0000][b]Правдата не е двупосочна улица[/b][b]![/b][/color]


Съб Мар 19, 2011 00:20
Профил
луд за връзване
луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 17, 2009 02:00
Мнения: 5149
Мнение Re: До Hopeless_
Щях да се радвам, ако имах телефона на Глобалния Модератор.
Но за мое най-голямо съжаление го нямам.
Ако беше прочел всичко за форума, кое как става, можеше да прочетеш и как се пращат доклади за провокация или обида в нечий пост. Аз съм го прочел, ти явно не си. Ами вместо да се заяждаш с мен го направи. Никога не е късно човек да се научи на нещо ново. Лошото е когато не иска.

Приятна вечер.

_________________
[color=#FF0000][b]Правдата не е двупосочна улица[/b][b]![/b][/color]


Съб Мар 19, 2011 00:27
Профил
новак
новак

Регистриран на: Съб Дек 06, 2008 02:00
Мнения: 15
Мнение Re: забрана за чат
[яуоте="попцорн111"]Няма да отговарям от името на Модератор5, разбира се.
Ще напиша моето собствено мнение.
Това е едно от условията, при които ние всички сме се съгласили доброволно да ползваме услугите на този сайт при регистрацията ни в него.
Да не обиждаме и да провокираме Модератор.

Приятна вечер.[/яуоте]
Никои не изисквал от вас да отговорите,нито би било редно разбира се.Тогава вузниква вупроса защо така ревностно се отнасяте кум кометарите срещу него и защо Ни запознавате с правилата и условията с които сме се сугласили при регистразията след като това едва ли ваша работа


Съб Мар 19, 2011 00:28
Профил
луд за връзване
луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 17, 2009 02:00
Мнения: 5149
Мнение Re: забрана за чат
VAS
Глобален Модератор
Цитат



Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 2:39 pm
Мнения: 9534
Re: забрана за чат
Темата не е за дебати.


Това е написано от Глобалния Модератор, длъжен съм да се съобразя с мнението му.




Приятна вечер.

_________________
[color=#FF0000][b]Правдата не е двупосочна улица[/b][b]![/b][/color]


Последна промяна popcorn111 на Съб Мар 19, 2011 00:35, променена общо 1 път

Съб Мар 19, 2011 00:32
Профил
новак
новак

Регистриран на: Съб Дек 06, 2008 02:00
Мнения: 15
Мнение Re: До Hopeless_
[яуоте="попцорн111"]Ще се радвам, ако имах телефона на Глобалния Модератор.
Но за мое най-голямо съжаление го нямам.
Ако беше прочел всичко за форума, кое как става, можеше да прочетеш и как се пращат доклади за провокация или обида в нечий пост. Аз съм го прочел, ти явно не си. Ами вместо да се заяждаш с мен го направи. Никога не е късно човек да се научи на нещо ново. Лошото е когато не иска.

Приятна вечер.[/яуоте]
Не се заяждам с вас!Вярно но е не сум го 4ел,Но сугласете се с мен след като препро4етете което сум писал 4е аз никуде не засягам това кои куде как защо е докладвал обиждал или провокирал някои си,така смятам забележката ви за неуместна


Съб Мар 19, 2011 00:33
Профил
новак
новак

Регистриран на: Съб Дек 06, 2008 02:00
Мнения: 15
 Re: забрана за чат
[яуоте="попцорн111"]ВАС
Глобален Модератор
Цитат



Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 2:39 пм
Мнения: 9534
Ре: забрана за чат
Темата не е за дебати.


Това е написано от Глобалния Модератор, трябва да се съобразя с мнението му.




Приятна вечер.[/яуоте]
Лека и на вас


Съб Мар 19, 2011 00:35
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 19 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 83 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron