Напиши нова тема Отговори на тема  [ 293 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20  Следваща
Проблем с активиране на ВИП 
Автор Съобщение
печен
печен
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 30, 2008 21:19
Мнения: 620
Мнение Re: Проблем с активиране на ВИП
[quote="VAS"][color=#FF0000]Номера на телефона от който сте пратили, кода, за кой ник и текста на обратния СМС / при положение, че е получен такъв /[/color][/quote]Здравейте, от телефонен номер 0890227990 бяха изпратени два смс-а с текст FG10722265 на номер 1916, като при единият смс беше изписан два пъти кода FG10722265 и ми беше отчетен само един месец вип статус.Моля да ми бъде добавен още един месец вип на ника MontBlanc

_________________
[color=#800080]Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно.[/color] Уолтър Липман


Чет Юли 03, 2014 23:13
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: Проблем с активиране на ВИП
Добавен е още един месец към MontBlanc


Пет Юли 04, 2014 18:34
Профил
печен
печен
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 30, 2008 21:19
Мнения: 620
Мнение Re: Проблем с активиране на ВИП
[quote="VAS"]Добавен е още един месец към MontBlanc[/quote]Благодаря.

_________________
[color=#800080]Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно.[/color] Уолтър Липман


Съб Юли 05, 2014 16:23
Профил
новак
новак

Регистриран на: Нед Мар 09, 2014 02:00
Мнения: 7
Мнение Re: Проблем с активиране на ВИП
смс с текст FG1O659767 до номер 1916 без отговор, пуснат е от номер .............


Сря Авг 13, 2014 11:57
Профил
новак
новак

Регистриран на: Нед Мар 09, 2014 02:00
Мнения: 7
Мнение Re: Проблем с активиране на ВИП
Малко е странно че искате да си изписваме телефонните номера, така всеки може да злоупотреби и да започне да ни притеснява!


Сря Авг 13, 2014 11:59
Профил
печен
печен
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 30, 2008 21:19
Мнения: 620
Мнение Re: Проблем с активиране на ВИП
[quote="VAS"]...пишете на support@fortegames.com или на лична следните данни:

[color=#FF0000]Номера на телефона от който сте пратили, кода, за кой ник и текста на обратния СМС / при положение, че е получен такъв /[/color][/quote]
Що за параноици сте...
ПЪРВО - Модератора ясно е обяснял да изпратите номера си на ЛИЧНИ (именно за да не се притеснявате, че някой ще злоупотребява с номера или ще ви притеснява)
ВТОРО - След като активираш подобна функция именно чрез СМС, то няма как да не ти искат телефонния номер от който си изпратил този смс... (освен в случаите когато админа има достатъчно свободно време и си хвърля на боб за да отгатне от кой номер е изпратен незачетения смс)
ТРЕТО - За да се изисква подобна информация, значи си има причина, но изрично е посочено от модератора, че не е нужно телефонния ти номер да е изписан във форума, напротив... мода е описал да му се изпрати телефонния номер на лична. Друг е въпроса, че както аз, така и доста други хора, изобщо не се притесняваме че някой ще злоупотреби с телефона ни и по тази причина не си правим труда да изпращаме номерата си на лични, а ги пишем директно тук в темата, но който се притеснява нека не го пише тук, а на лична на мода. Моето мнение е,че ако някой има достатъчно свободно време за да злоупотребява с номера ми, би следвало и да има достатъчно много пари за да си плати накрая сметката, защото бих му вдигала всеки път когато ми звънне :))))

_________________
[color=#800080]Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно.[/color] Уолтър Липман


Сря Авг 13, 2014 19:08
Профил
напреднал
напреднал
Аватар

Регистриран на: Пет Юли 04, 2008 09:27
Мнения: 460
Мнение Re: Проблем с активиране на ВИП
ама обещаваш ли да ми дигаш всеки път :) че нещо по жегите трудно спя и ми е скучно нощем :e498: :e617: :e618:


Сря Авг 13, 2014 20:01
Профил
печен
печен
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 30, 2008 21:19
Мнения: 620
Мнение Re: Проблем с активиране на ВИП
[quote="6y6eTo"]ама обещаваш ли да ми дигаш всеки път :) че нещо по жегите трудно спя и ми е скучно нощем :e498: :e617: :e618:[/quote]
Ами пробвай ме :shock:
Вместо да си даваме обещания тук във форума, звънни да провериш дали ми пука че някой щял да ме "притеснява" на мобилния... По принцип с теб мога и по скайпа да си говоря, но ще е много по-"набутващо" да е по телефона, че поне да подпомогнеш някой от мобилните оператори :lol:

_________________
[color=#800080]Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно.[/color] Уолтър Липман


Сря Авг 13, 2014 21:58
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: Проблем с активиране на ВИП
[quote="XETEPA"]смс с текст FG1O659767 до номер 1916 без отговор, пуснат е от номер .............[/quote]
Имало е проблем с Виваком, който вече е отстранен и трябва да са отчетени СМСите.


Чет Авг 14, 2014 21:03
Профил
новак
новак

Регистриран на: Нед Мар 09, 2014 02:00
Мнения: 7
Мнение Re: Проблем с активиране на ВИП
Оправете си проблема с адреса който сте изписали за тази цел...изписва че темата е затворена. Но някой хора да са интересни започват веднага да коментират всичко! Не ме притеснява че някой ще ми се обади,но има хора за които това може да е проблем.


Пет Авг 15, 2014 16:24
Профил
новак
новак

Регистриран на: Нед Мар 09, 2014 02:00
Мнения: 7
Мнение Re: Проблем с активиране на ВИП
6y6eTo, а с теб мога да си говоря с часове...било по телефона или скайпа!


Пет Авг 15, 2014 16:31
Профил
печен
печен
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 30, 2008 21:19
Мнения: 620
Мнение Re: Проблем с активиране на ВИП
[quote="XETEPA"]Малко е странно че искате да си изписваме телефонните номера, така всеки може да злоупотреби и да започне да ни притеснява![/quote]
[quote="XETEPA"]...Не ме притеснява че някой ще ми се обади,но има хора за които това може да е проблем.[/quote]Последно?
Теб сега притеснява ли те или "не те притеснява"???
Че нещо май в двата си поста си противоречиш... В единия се жалиш, че те притеснявало да не злоупотребят с номера ти, в следващия нападаш, че ние сме се правили на интересни, а ти "безинтересната" вече се оказа, че не те притеснявало това от което се жалиш в предния си пост... Изведнъж обърна на хуманност, уж загрижена за "другите"
Точно за тези хора на които може да им е "проблем" да си изпишат номера тук, затова мода е предоставил ЛИЧНИТЕ на които да му напишат номера си... ама що да четете какво е написано, като може просто да се "ожалите" колко несправедливо сте онеправдани и как "някой си" според вас се правил на интересен като ви посочи че МОДЕРАТОРА Е ИЗПИСАЛ ОЩЕ В ПЪРВИЯ СИ ПОСТ, ЧЕ НЕ ВИ ЗАДЪЛЖАВА ДА СИ ДАВАТЕ НОМЕРА ВЪВ ФОРУМА, А ПРОСТО ТРЯБВА ДА МУ НАПИШЕТЕ ЕДИНСТВЕНО НА НЕГО НА ЛИЧНИ СЪОБЩЕНИЯ ОТ КОЙ ТЕЛЕФОН Е ПУСНАТ ПРОБЛЕМНИЯ СМС...
Дано сега не сме ти чак толкова интересни, ама преди да почнете да нападате с наранените си обвинения, си направете труда да прочетете каква информация иска модератора и къде да му я пратите... и едва тогава се жалете, че някой си ви задължавал да си давате публично телефонните си номера и се страхувате да не злоупотребят с това.

Р.Р. Оказа се адски загрижена не за себе си, а за евентуалните "някой други" които може би щели да се притеснят да си дадат номера тук.... Наистина е прекалено благородно чак толкова да те е грижа за другите, макар че загрижеността ти излезе излишна, защото всъщност никой никого не задължава да си изписва телефонния номер публично във форума.

_________________
[color=#800080]Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно.[/color] Уолтър Липман


Пет Авг 15, 2014 17:25
Профил
новак
новак

Регистриран на: Нед Мар 09, 2014 02:00
Мнения: 7
Мнение Re: Проблем с активиране на ВИП
Вечният опонент, с теб смисъл в спор да се влиза няма!


Пет Авг 15, 2014 18:10
Профил
печен
печен
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 30, 2008 21:19
Мнения: 620
Мнение Re: Проблем с активиране на ВИП
[quote="XETEPA"]Вечният опонент, с теб смисъл в спор да се влиза няма![/quote]Така си е... Когато фактите говорят, дори и ти се налага да замълчиш :)))

_________________
[color=#800080]Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно.[/color] Уолтър Липман


Пет Авг 15, 2014 18:16
Профил
новак
новак

Регистриран на: Нед Мар 09, 2014 02:00
Мнения: 7
Мнение Re: Проблем с активиране на ВИП
Замириса! На чубрица и магданоз! :D


Пет Авг 15, 2014 18:24
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 293 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на: