Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
Депресия 
Автор Съобщение
новак
новак

Регистриран на: Вто Фев 15, 2011 02:00
Мнения: 1
Мнение Депресия
Здравейте, изживях хубави моменти тук с вас и ми е мъчно но ще трябва да се разделим. Напоследък изпадам все по-често в депресия изживявам лична драма, но мисля че няма да се справя. Реших да сложа край на живота си. Пиша го тук понеже никой не ме познава лично. Искам само да кажа, че съжалявам за проваления си живот и че обичам близките си. Сбогом


Съб Юли 09, 2016 11:22
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пет Сеп 25, 2015 02:00
Мнения: 5
Мнение Re: Депресия
[quote="tisho_aiko"]Здравейте, изживях хубави моменти тук с вас и ми е мъчно но ще трябва да се разделим. Напоследък изпадам все по-често в депресия изживявам лична драма, но мисля че няма да се справя. Реших да сложа край на живота си. Пиша го тук понеже никой не ме познава лично. Искам само да кажа, че съжалявам за проваления си живот и че обичам близките си. Сбогом[/quote]
Каквото и да си изживял, нищо не струва живота ти! Размисли, контактувай с приятели! Искрено се надявам това което пиша да стигне до теб и да не е МНОГО късно :(


Вто Юли 12, 2016 19:58
Профил
напреднал
напреднал
Аватар

Регистриран на: Вто Апр 29, 2008 17:28
Мнения: 106
Мнение Re: Депресия
Мъчно ми е ,че научавам това прочитайки го точно тук.Мога да кажа че аз най-добре те познавам от всички.От доста години се знаем и сме си споделяли всичко.Разрешавали сме толкова много проблеми,поне знаеш това.Но този път ти нищо не каза,макар да те питах какво става.Приятелите за да си споделят и мъки и радости.Така на човек му олеква на душата и може да получи добър съвет,а ти не го направи.Не сподели нищо.Болно ми е и ми е много мъчно ако си посегнеш на живота.Живота е хубав,макар да има трудности .Всяка трудност може да се преодолее,стига човек да иска.Надявам се ,да не си направил някоя глупост,много се надявам на това.Казваш,че обичаш близките си ? Точно заради тях си струва да живеш.Не им причинявай страдания,защото те също много те обичат.Вдигни гордо глава и продължи напред.Искренно се надявам да не съм закъсняла.


Чет Юли 14, 2016 06:29
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 27 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron