Напиши нова тема Отговори на тема  [ 52 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
Обичам те 
Автор Съобщение
новак
новак
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 24, 2007 17:57
Мнения: 9
Местоположение: sf
Мнение 
MITROPANOS




Регистриран на: 27 Май 2007
Мнения: 33

Пуснато на: Сря Юни 06, 2007 5:09 pm

ТАЗИ ДУМА ОБИЧАМТЕ НЕСАЩЕСТВУВА.И АКО НЯКОЙ МОЖЕ ДА МИ ОБЯСНИ КАКВО ОЗНАЧВА ОБИЧАМТЕ ЩЕГО ПОЧЕРПЯ ЗАЩОТО КОЛКОТО И ЧОВЕК ДА СЕ МЪЧИ ДА МИЛСИ КАКВО Е ОБИЧАМТЕ НЕМОЖЕ ДА ГО ИЗМИСЛИ ОБИЧТА НЕСАЩЕСТВУВА ТОВА СИ ЧИСТ ПОВОД ХАЙДЕ В ЛЕГЛОТО

тази дума " ОБИЧАМ ТЕ " наистина се обяснява трудно защото това чувство се изпитва рядко
малко са щасливците на земята които знаят истинския и смисъл
аз мисля че го знам затова ще се опитм да го обясня
" самата дума е нещо което се произнася много пъти излично
но чувството любов е .......................
явно и аз немога да го обясня
то е тръпка която изгаря
то е предимно болка
то е ......................
щастие


Съб Ное 24, 2007 20:08
Профил
печен
печен
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 18, 2006 13:03
Мнения: 782
Мнение 
тази дума " ОБИЧАМ ТЕ " наистина се обяснява трудно защото това чувство се изпитва рядко
малко са щасливците на земята които знаят истинския и смисъл
аз мисля че го знам затова ще се опитм да го обясня
" самата дума е нещо което се произнася много пъти излично
но чувството любов е .......................
явно и аз немога да го обясня
то е тръпка която изгаря
то е предимно болка
то е ......................
щастие[/quote]

Здравей ice.lubo.Какво е Любов без обич, какво е тръпка без обич,какво е щастие без обич....Обичта е нещото,което мен лично ме прави много щастлива и ме топли през стодените зимни нощи....Затова както и преди това писах, аз не преставам да доказвам и изказвам Любовта си и Обичта си към тези които обичам...Не спирам да им повтарям -ОБИЧАМ ТЕ *макар да знам ,че някой е изтъркана фраза и тн...*


Съб Дек 01, 2007 12:34
Профил
новак
новак

Регистриран на: Сря Авг 22, 2007 00:05
Мнения: 2
Мнение 
Здравей ице.лубо.Какво е Любов без обич, какво е тръпка без обич,какво е щастие без обич....Обичта е нещото,което мен лично ме прави много щастлива и ме топли през стодените зимни нощи....Затова както и преди това писах, аз не преставам да доказвам и изказвам Любовта си и Обичта си към тези които обичам...Не спирам да им повтарям -ОБИЧАМ ТЕ *макар да знам ,че някой е изтъркана фраза и тн...*
ЛЪЧЕ повярвай ми аз знам какво е да обичаш
знам какво е да полудяваш от несподелена любов
знам какво е и споделена любов
знаммммммммммм много за любовта
имам желание да се запознаем така че ще обменим опит
.................
но много хора използват думата "ОБИЧАМ ТЕ" без да осъзнават колко силна е тя
това е ..............................
а иначе от мен за всички
обичайте се хора


Пон Дек 03, 2007 19:04
Профил
печен
печен
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 18, 2006 13:03
Мнения: 782
Мнение 
ЛЪЧЕ повярвай ми аз знам какво е да обичаш
знам какво е да полудяваш от несподелена любов
знам какво е и споделена любов
знаммммммммммм много за любовта
имам желание да се запознаем така че ще обменим опит
.................
но много хора използват думата "ОБИЧАМ ТЕ" без да осъзнават колко силна е тя
това е ..............................
а иначе от мен за всички
обичайте се хора[/quote]

Споко ....нямаш грижи -когато кажеш ще обменим опит и мисли ....за ЛюбоФта ...Това ми е любимата тема за дискусии. :lol: :lol: :lol:


Пон Дек 03, 2007 20:24
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пет Сеп 14, 2007 18:41
Мнения: 6
Мнение 
Лъвче ти поне трябва да знаеш че Виктори.споко.ice.lubo са един и същи човек
с радост ще поговоря с теб
живота е прекрасен когато имаш приятели
с които да обсъждаш и от които да черпиш познания


Вто Дек 04, 2007 08:13
Профил
новак
новак

Регистриран на: Вто Окт 09, 2007 17:26
Мнения: 11
Мнение 
Ей аз обичааааааааам да обичам и да бъда обичана, имам голямо сърце и обичам Приятелите си , а те не са никак малко- Благодаря Ви Приятели че ви имам :) и за мене думата обич изразът обичам те не е изтъркана фраза и според мен не трябва да се размята наляво, надясно като прани гащи на простор , а де се казва само когато идва от душата и сърцето. а не от върха на езика :)


Сря Дек 05, 2007 14:38
Профил
напреднал
напреднал

Регистриран на: Съб Юли 21, 2007 16:10
Мнения: 166
Мнение 
Парадоксът на нашето време е, че имаме високи сгради, но ниска търпимост, широки магистрали, но тесни възгледи. Харчим повече, но имаме по-малко, купуваме повече, но се радваме на по-малко. Имаме по-големи къщи и по-малки семейства, повече удобства, но по-малко време. Имаме повече образование, но по-малко разум, повече знания, но по-лоша преценка, имаме повече експерти, но и повече проблеми, повече медицина, но по-малко здраве. Пием твърде много, пушим твърде много, харчим твърде безотговорно, смеем се твърде малко, шофираме твърде бързо, ядосваме се твърде лесно, лягаме си твърде късно, събуждаме се твърде уморени, четем твърде малко, гледаме твърде много телевизия и се молим твърде рядко. Увеличихме притежанията си, но намалихме ценностите си. Говорим твърде много, обичаме твърде рядко и мразим твърде често. Знаем как да преживяваме, но не знаем как да живеем. Добавихме години към човешкия живот, но не добавихме живот към годините. Отидохме на луната и се върнахме, но ни е трудно да прекосим улицата и да се запознаем с новия съсед. Покорихме космическите ширини, но не и душевните. Правим по-големи неща. Но не и по-добри неща. Пречистихме въздуха, но замърсихме душата. Подчинихме атома, но не и предразсъдъците си. Пишем по¬вече, но научаваме по-малко. Планираме по¬вече, но постигаме по-малко. Научихме се да бързаме, но не и да чакаме. Правим нови компютри, които складират повече информация и бълват повече копия от когато и да било, но общуваме все по-малко. Това е времето на бързото хранене и лошото храносмилане, големите мъже и дребните души, лесните печалби и трудните връзки. Времето на по-големи семейни доходи и повече разводи, по-красиви къщи и разбити домове. Времето на кратките пътувания, еднократните памперси и еднократния морал, връзките за една нощ и наднорменото тегло и на хапчетата, които правят всичко - възбуждат ни, успокояват ни, убиват ни. Време, в което има много на витрината, но малко в склада. Време, когато технологията позволява това писмо да стигне до вас, но също ви позволява да го споделите или просто да натиснете „изтриване". Запомнете, отделете повече време на тези, които ОБИЧАТЕ, защото те не са вас завинаги. Запомнете, кажете блага дума на този, който ви гледа отдолу нагоре с възхищение, защото това малко същество скоро ще порасне и няма да е вече до вас. Запомнете и горещо прегърнете човека до себе си, защото това е единственото съкровище, което можете да дадете от сърцето си и не струва нито стотинка. Запомнете и казвайте „ОБИЧАМ ТЕ" на любимите си, но най-вече наистина го мислете. Целувка и прегръдка могат да поправят всяка злина, когато идват от сърцето. Запомнете и се дръжте за ръце, и ценете моментите, когато сте заедно, защото един ден този човек няма да е до вас. Отделете време да се обичате, намерете време да си говорите, и намерете време да споделяте всичко, което имате да си кажете...


Чет Дек 06, 2007 14:27
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 52 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Majestic-12 [Bot] и 89 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron