Напиши нова тема Отговори на тема  [ 52 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща
Обичам те 
Автор Съобщение
новак
новак

Регистриран на: Съб Авг 12, 2006 16:46
Мнения: 9
Мнение Обичам те
Понякога е много трудно да кажеш тези две думи , а кои ли си подхождат с тях ? "Липсваш ми", "Благодаря ти", "Прости ми" - толкова е трудно да споделим чувствата които са ни изпълнили, толкова сме свикнали с рутината с нашите родители, приятели, че забравяме да им благодарим, за това че са с нас, за това че ни обичат , за това че ни подкрепят, за това че те са хората коио изпълват животът ни със смисъл и го споделят с нас.
Идват празници, нека поне тогава да си позволим да се обърнем към тях да кажем едно просто "Обичам те" и да ги прегърнем. Какво странно ли изглежда ? Ще се дръпнат очудено от вас и ще ви изгледат странно ? Толкова ли е трудно и срамно да изразиш чувствата си ? Не мисля, но понякога хората забравят колко ценни са за нас, нека им напомним.
Обичам ви хора, да всички вас.


Сря Дек 20, 2006 00:36
Профил
новак
новак

Регистриран на: Нед Фев 11, 2007 09:42
Мнения: 2
Мнение 
Направо съм трогнат :lol:


Пет Фев 16, 2007 18:18
Профил
печен
печен
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 18, 2006 13:03
Мнения: 782
Мнение 
[quote="nelio"]Направо съм трогнат :lol:[/quote]

НЕЩО на оргинален/а ли искаш да се направиш,чее не се сещам ......


Съб Фев 17, 2007 00:30
Профил
новак
новак
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 14:58
Мнения: 18
Мнение 
[quote="nelio"]Направо съм трогнат :lol:[/quote]

:lol:


Съб Фев 17, 2007 14:38
Профил
новак
новак

Регистриран на: Вто Яну 23, 2007 22:54
Мнения: 1
Мнение 
хахахаа :) не е хора, гледайте, той е прав :) трудно е да споделим наистина какво чувстваме :) често е много по-лесно по телефон или дори съобщение, смс или нещо друго , но не и в очите.колкото и да се опитваме не често успяваме всичко да кажем , дори и да ни се иска


Пон Фев 26, 2007 20:11
Профил
напреднал
напреднал
Мнение 
трудно за теб....


Вто Мар 06, 2007 22:40
новак
новак

Регистриран на: Нед Апр 01, 2007 22:15
Мнения: 63
Мнение 
Мисля 4е много думи да изрази6 4увствата си не са необходими.аз сам 4овек на делата. не е важно да 4уе6 някои да ти каже 4е те оби4а. по-важно е да го по4увства6!


Съб Май 05, 2007 09:18
Профил
печен
печен
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 18, 2006 13:03
Мнения: 782
Мнение 
[quote="briunetka175"]Мисля 4е много думи да изрази6 4увствата си не са необходими.аз сам 4овек на делата. не е важно да 4уе6 някои да ти каже 4е те оби4а. по-важно е да го по4увства6![/quote]

Здравей briunetka175 .Не съм съгласна много с теб...Много е хубаво когато някой ти доказва любовта си и колко много те обичан -ноо още по -хубаво е когато от време на време и ти го казват.Колко хубаво звучат тез прекрасни думички*Обичам те* от устата на любим човек.Така,че казвайте и доказвайте любовта си към всички които обичате -не пестете думи -защото няма нищо по прекрасно когато човек обича и е обичан...Когато любовта е взаимна-но и да не е -не се отчайвате и продължавайте да ги повтаряте ...Понякога стават и чудеса ... :P :P :P


Съб Май 05, 2007 17:41
Профил
напреднал
напреднал
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 06, 2007 12:11
Мнения: 108
Местоположение: Варна
Мнение 
[quote="shemetcheto"]хахахаа :) не е хора, гледайте, той е прав :) трудно е да споделим наистина какво чувстваме :) често е много по-лесно по телефон или дори съобщение, смс или нещо друго , но не и в очите.колкото и да се опитваме не често успяваме всичко да кажем , дори и да ни се иска[/quote]

всичко си казвам в очите ... затуй има хора които точно зареди това ми качество ме харесват ама и тези които ме мразят естествено са много повече ... ама за тях .... боли ма .... както са казва


Сря Юни 06, 2007 13:02
Профил
печен
печен
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 18, 2006 13:03
Мнения: 782
Мнение 
всичко си казвам в очите ... затуй има хора които точно зареди това ми качество ме харесват ама и тези които ме мразят естествено са много повече ... ама за тях .... боли ма .... както са казва[/quote]

Това е истината в този живот -ДА се казва всичко в очите на хората -а не както много хора практикуват -зад гърба -Много по-лесно е -но дали е Честно :?: :?: :?: Уважавам страшно много хората като теб -но за съжаление сме прекалено малко ....


Сря Юни 06, 2007 14:22
Профил
напреднал
напреднал
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 06, 2007 12:11
Мнения: 108
Местоположение: Варна
Мнение 
радвам се ;) само искам да разбера и ти ли имаш повече такива дето те мразят зареди тази твоя черта от характера :)


Сря Юни 06, 2007 17:04
Профил
напреднал
напреднал
Аватар

Регистриран на: Нед Май 27, 2007 00:03
Мнения: 198
Местоположение: АТИНА, СЛЪНЧЕВ БРЯГ БУРГАС ПЛОВДИВ
Мнение 
ТАЗИ ДУМА ОБИЧАМТЕ НЕСАЩЕСТВУВА.И АКО НЯКОЙ МОЖЕ ДА МИ ОБЯСНИ КАКВО ОЗНАЧВА ОБИЧАМТЕ ЩЕГО ПОЧЕРПЯ ЗАЩОТО КОЛКОТО И ЧОВЕК ДА СЕ МЪЧИ ДА МИЛСИ КАКВО Е ОБИЧАМТЕ НЕМОЖЕ ДА ГО ИЗМИСЛИ ОБИЧТА НЕСАЩЕСТВУВА ТОВА СИ ЧИСТ ПОВОД ХАЙДЕ В ЛЕГЛОТО
:D :D :D :D


Сря Юни 06, 2007 17:09
Профил
печен
печен
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 18, 2006 13:03
Мнения: 782
Мнение 
[quote="MITROPANOS"]ТАЗИ ДУМА ОБИЧАМТЕ НЕСАЩЕСТВУВА.И АКО НЯКОЙ МОЖЕ ДА МИ ОБЯСНИ КАКВО ОЗНАЧВА ОБИЧАМТЕ ЩЕГО ПОЧЕРПЯ ЗАЩОТО КОЛКОТО И ЧОВЕК ДА СЕ МЪЧИ ДА МИЛСИ КАКВО Е ОБИЧАМТЕ НЕМОЖЕ ДА ГО ИЗМИСЛИ ОБИЧТА НЕСАЩЕСТВУВА ТОВА СИ ЧИСТ ПОВОД ХАЙДЕ В ЛЕГЛОТО
:D :D :D :D[/quote]

Мога веднага те опровергая...Аз обичам и много жени -приятелки,които не искам да ги вкарвам в леглото... :lol: :lol: :lol: Това да обичаш и да бъдеш обичан е най-голямото щастие на земята...


Сря Юни 06, 2007 19:40
Профил
напреднал
напреднал
Аватар

Регистриран на: Нед Май 27, 2007 00:03
Мнения: 198
Местоположение: АТИНА, СЛЪНЧЕВ БРЯГ БУРГАС ПЛОВДИВ
Мнение 
да но за мен и за повечето хора какво означава само начин на уважение но в повечето случай е покана за легло не е ли така lavica


Сря Юни 06, 2007 21:58
Профил
печен
печен
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 18, 2006 13:03
Мнения: 782
Мнение 
[quote="MITROPANOS"]да но за мен и за повечето хора какво означава само начин на уважение но в повечето случай е покана за легло не е ли така lavica[/quote]

Не не съм съгласна ...Първо идва привличането,после тръпката,любовта-обичта и тогава идва леглото...Лично мнение -Сеска*правене на любоФ* не е спорт -а изразяване и доказване на чувства ...


Сря Юни 06, 2007 22:04
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 52 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 102 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron