Напиши нова тема Отговори на тема  [ 40 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Предложение 
Автор Съобщение
печен
печен

Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 21:33
Мнения: 765
Мнение Re: Предложение
Ку-куу е първият участник. Комисията се събра и единодушно реши: ЦАРСКИТЕ ПИЩОВИ СА РАЗРЕШЕНИ! :)


Чет Сеп 02, 2010 14:54
Профил
новак
новак

Регистриран на: Съб Ное 07, 2009 02:00
Мнения: 8
Мнение Re: Предложение
:e102: Ето нещо от мен, надявам се да потръгне....... :e240:
Изкуството на едни сини очи

Великолепието им... често е сразяващо. Някои хора избягват да ги гледат в тези големи честни сини очи, не заради друго, а от страх дълбочината им да не погълне тях и съзнанието им. И същите тези някои хора, избягват да говорят с нас, не заради друго, а от страх, че откровението ни може да ги нарани. Защото ние можем да говорим истината, можем да бъдем откровени без да нараняваме, може да бъдем искренни!" Раздаваме вярата си на този, който се нуждае, без да очакваме каквото и да е било. Освен може би възхищение и малко благодарност... Правим добро и го хвърляме в морето. Можем да бъдем добри, можем да бъдем и лоши, можем да сме и двете едновременно, можем да сме крайно язвителни, можем да те ласкаем, можем да държим ръката ти без причина, можем да не спираме да те целуваме, можем да ти подарим мълчание, можем да те вдъхновим, можем да те съзрем в тълпата, когато искаш да си невидим, можем и да те приютим да се скриеш в нас. Учим те как да вярваш в своето "Мога!", как да побеждаваш страховете си , как да имаш доверие, как да летиш, как да се наслаждаваш на това, което няма да се повтори, учим те как да имаш без да обичаш. И как да обхождаш настоящето от всички страни. Ние знаем какво представляваш в мрака и какво в слънцето, без да те познаваме. Всичко това ние правим, чрез проницателния син поглед,чрез харизматичността,чрез знанието за "Трябва",чрез изкуството, което владеем, чрез проникновенността на очите... А дълбоко зад тях... е вярата ни в "Мога!", с която заразяваме другите. Аз съм си аз!За какво ти е името ми ?!

P.S Аз съм себе си заради себе си.Живея не както трябва, а както искам Аз.Сливам мечтите си с реалността.
Продължавам по пътя към върха. :e152:


Чет Сеп 02, 2010 16:04
Профил
новак
новак

Регистриран на: Сря Окт 01, 2008 02:00
Мнения: 8
Мнение Re: Предложение
:e479: Настоящото мотивационно писмо е в отговор на Вашата обява в „не-помня-вече-кой.com”. Бих желала да кандидатствам за посочената от Вас длъжност (пък и за всяка друга, която кажете, `щото , т.е. отчаяна съм).
Вашата фирма ме привлича най-вече с възможността да работя в една от най-големите (като опрем до четки, нямам равна ) компании в този бранш (който дори не съм сигурна кой беше точно, но карай да върви!). Привлече ме възможността за професионално усъвършенстване и изява (т.е. фактът, че ще ми плащате за нещо, което бих правила и без пари, защото ми харесва да го правя), както и фактът, че ще работя в млад и динамичен екип
Условията, които предлагате са основен мотив да се насоча към Вашата компания (както бих се насочила и към всяка друга, която е склонна да даде някой лев). Смятам, че така ще получа възможност да доразвия професионалните си умения и компетенции (не че имам някакви такива смайващи), да работя в екип с мотивирани и отговорни хора (с които взаимно да се покриваме, когато някой от нас се изнизва в работно време за по едина бърза цигарка).
Смятам, че съм подходяща за длъжността (дори и за Вашата, `щото едва ли е кой знае каква философия ), тъй като вече еди-колко-си години работя (к`вот` дойде).
Трудовият ми стаж до този момент ме е научил как да работя в екип (пък и на разни други неща, дето не сте ги и сънували), бързо, точно и акуратно . Нямам проблеми с работата под натиска на кратки срокове
В момента не работя (`щото е криза), поради което бих могла да започна работа в какъвто ви е удобно срок (моляяяяяяяяяяяяяяя, вземете ме!). С оглед на длъжността, която заемах преди и заплащането, което (ми се искаше да...) получавах, смятам, че би ме удовлетворила заплата от (колкото дадете).
Вярвам, че кандидатурата ми ще бъде разгледана. Искрено се надявам да ми бъде предоставена възможност да се явя на интервю (стискам палци и на краката, дето се вика), на което да обсъдим професионалния ми опит (ха-ха!) и квалификация (ха-ха-ха!!!), и евентуално да стана част от екипа на (как й беше името на тая ш……a фирма?!...). В очакване на Вашия отговор оставам на Ваше разположение за всякакви допълнителни въпроси и уточнения. Очаквам да се свържете с мен на телефон 0898989869 или на е-mail otchaianata_pritesnena@abv.bg в удобно за Вас време (и за мен, `щото само гледай какво ще се случи, ако звъннеш докато си гледам турската сапунка!).
Приложения:
CV (писано под мотото „не вярвай на всичко, което четеш” – иначе вината ще си е изцяло Ваша)
Актуална снимка (отпреди осем години, `щото тогава се кефех как изглеждам, пък сега не съм много за гледане)

Дата (попълвам с задна дата че май съм изтървала срока за кандидатстване ама 2010 г. нали така поне годината спазих :Р)
Град (В който кажеш в него ще се преместя да живея)

С (не много голямо) уважение: ..............
:e609:


Чет Сеп 02, 2010 16:40
Профил
печен
печен

Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 21:33
Мнения: 765
Мнение Re: Предложение
:clap2: КОМИСИЯТА Е СЕРИОЗНО ВПЕЧАТЛЕНА :clap2:


Чет Сеп 02, 2010 20:55
Профил
печен
печен

Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 21:33
Мнения: 765
Мнение Re: Предложение
Допълнение към правилата: МОЖЕ ДА УЧАСТВАТ И КОТАРАЦИ, НО МАЦКИТЕ ЩЕ СА С ЕДНИ ГЪРДИ ПРЕД ТЯХ ПРИ ОПРЕДЕЛЯНЕТО НА ПОБЕДИТЕЛЯ! :angle:


Чет Сеп 02, 2010 20:59
Профил
печен
печен
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 30, 2008 21:19
Мнения: 620
Мнение Re: Предложение
[quote="samirrr"]Допълнение към правилата: МОЖЕ ДА УЧАСТВАТ И КОТАРАЦИ, НО МАЦКИТЕ ЩЕ СА С ЕДНИ ГЪРДИ ПРЕД ТЯХ ПРИ ОПРЕДЕЛЯНЕТО НА ПОБЕДИТЕЛЯ! [/quote]
Eee за момента Pep4i определено е с едни гърди на пред.
Комисията май нема да има прекалено много работа ми се струва. Но пък писмото на пепчи определено отговаря на поставените условия и лично аз засега залагам на нея :)

_________________
[color=#800080]Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно.[/color] Уолтър Липман


Пет Сеп 03, 2010 21:19
Профил
печен
печен

Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 21:33
Мнения: 765
Мнение Re: Предложение
Допълнение към правилата: РЕШЕНИЕТО НА КОМИСИЯТА ЩЕ Е СУБЕКТИВНО, ЗАЩОТО ТЯ Е ЕДНОЧЛЕННА И РЕШЕНИЯ ОТ ТОЗИ ТИП Е ПОЧТИ НЕВЪЗМОЖНО ДА СА ОБЕКТИВНИ. ЦЕЛТА НА НАСТОЯЩАТА ИГРА Е ЕДИНСТВЕНО ДА СЕ ПОЗАБАВЛЯВАМЕ. КОМИСИЯТА Е СТРОГА, СПРАВЕДЛИВА И НЕПОДКУПНА, НО ЕДНИ 3000 ДОЙЧЕ МАРКИ МОГАТ ДА ПРОМЕНЯТ ВСИЧКО!!! :roll: :laugh:


Съб Сеп 04, 2010 00:22
Профил
напреднал
напреднал

Регистриран на: Чет Фев 01, 2007 22:25
Мнения: 493
Мнение Re: Предложение
Намирането на въпросните марки(ако не са пощенски), ще бъде доста сериозен проблем, както и евентуално обненяне в BGN. :e100:


Съб Сеп 04, 2010 01:41
Профил
печен
печен

Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 21:33
Мнения: 765
Мнение Re: Предложение
В петък на Комисията ще е ясно,
кой печели състезанието бясно!
Ако искаш ВИП да вземеш ти,
бързо мат’ряла си ни изпрати! :lol:


Съб Сеп 04, 2010 12:34
Профил
новак
новак

Регистриран на: Сря Окт 01, 2008 02:00
Мнения: 8
Мнение Re: Предложение
Мммм, благодарско радвам се че ВИ е харесало....... ( ама с царски пищови, всеки може да се наложи ) то така е лесно само дано да няма и устна защита пред комисията че......
Ето още един опит от мен, ако не може да се участва повече от едни път, моля дисквалифицираите ме ....!!!

............."Въх нидей, не ме сънувай това е неприлично. Не ме прегръщай и не ме целувай, ще го приема лично. Сложи си тиксо на устата две думи тя да не изрича. И с белезници си стегни краката, към мене да не тичат. Недей ме пипа по ръката,това пък е греховно. Не ми рови така в косата, настройваш ме любовно. За мен изобщо не мисли, фатално може да се влюбиш. И вечер ти не ми звъни, нахално ще е да ме будиш. Не ща да си със мен под душа, че много съм опасна. И в скута ти не ще се сгуша, че ще се случи случка страстна. Сложи си заглушител на сърцето, и карай все по правилата. И не бързай към морето, че може там да загрубей играта.".................

P. S. Кратка бележка пусната в пощенската кутия на съседа от ляво, който непрекъснато ме съзерцава и преследва с надежда да откликна........Но уви аз съм бетон....тц нИ' Ща........


Съб Сеп 04, 2010 15:29
Профил
новак
новак

Регистриран на: Съб Ное 07, 2009 02:00
Мнения: 8
Мнение Re: Предложение
:e142: ЛиБоВнУ ОбИяСнЕнИе................

Внизапну са улибих бизнадежну,пък Той ма утминава кату пън....и на майтап ни ще да ма пугледни,биля утбягва ма кат таласъм.
И гачи пак ши драща пу върбитилибовни убиснения с пирон...*Тъй тресна ма либоф мижду ругити,ъъъ... мижду ушити де, пардон.
Аф, моя обич най-най-най-пуследна,чи уттури ги мола ти са тес учии пугледни ма...ТЪЙ ши та пугледна (!!!)три деня сетне свят шти са върти!
Ила ма виш у сЪлзи кък въздашам,либовни стихуви зафанах да твура...Пу градски ку прупиша!? Въх, са плаша!
Пруникнувену ми са щЕ да са излея - то глей какО Нибе, Звизди, Луна,чи кат ма чуй ептен да му призлеи,да му прусветни ф темнуту:
"АХА!!!"
Либофт е туй! Ши зема да заслабна,ут тъс нищастна платуническа мичта!Ми даааа... Аслъ чи ни съм гладна,пък туй куга е билу санким!? Бря!
Аф, ко да прая !? Дай акъл, Винето,(утде ли да гу земиш, да дадеш...)закоту къкту ма й застягалу сърцету,дан ми запали поп Ниделчу свеш...

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) :e618:


Съб Сеп 04, 2010 16:33
Профил
напреднал
напреднал

Регистриран на: Чет Фев 01, 2007 22:25
Мнения: 493
Мнение Re: Предложение
Ни съ пиши мичта а мичтЪ, ни тъ и срам!


Съб Сеп 04, 2010 16:49
Профил
напреднал
напреднал
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 15, 2009 02:00
Мнения: 277
Мнение Re: Предложение
Съжалявам, че ще го кажа, но жената е капризна техника. Ето защо трябва да се полагат специални грижи за съхранението и експлоатацията й в домашни условия.
Ако не можете да осигурите всичко необходимото – по-добре не си взимайте жена, а нещо друго…

Ако разходите по експлоатацията на жената започнат да превишават вашите доходи, то е повече от наложително въпросната жена да бъде заменена с по-икономичен модел!
В никакъв случай не се опитвайте да оправите жената собственоръчно, тъй като това може да я извади от строя завинаги!
Заводски дефект на всяка жена е липсата на копче за изключване на звука (някой му викат “муте”-то).
Изборът на жена трябва да бъде дълъг и внимателен, тъй като закупени екземпляри не се връщат!
Препоръчително е да се избират млади и здрави модели, тъй като те са с по-дълъг срок на годност!
Жените трябва да получават разнообразна храна, наситена с витамини и минерали.
Особено полезни за жените са витамините А, В, С, Е и Х (да ви кажа ли къде се намират?!).
Сухи и консервирани храна не се препоръчва.
Жената се поддава на дресура особено трудно. За да постигнете някакъв резултат, ще са необходими няколко години упорит ежедневен труд. Имайте предвид, че ефектът не е гарантиран. Даже добре дресираната жена не винаги реагира правилно на подадените й команди, а често дори се опитва самата тя да ги подава!
Оптималната температура на помещението, в което се съхранява жената е около 20 градуса.
Жената трябва редовно да се извежда, тъй като се нуждае от движение и чист въздух.
За да изработите условни рефлекси у жената, трябва да постъпите както при другите домашни любимци: за да изпълнява командите ви, отвреме-навреме й обещавайте да й купите нещо.
Жените, както и котките, обичат да напускат дома, но по правило - винаги се връщат!
Жените не търпят в къщата друг представител от своя вид и често го нападат. Този екземпляр светкавично бива нахапан и изподран, като при това съществува риск и за онзи, който го е домъкнал в къщата! Рядко някоя жена ще се съгласи да бъде отглеждана в аквариум или терариум, затова е най-добре да я съхраняваме в сухо и проветриво помещение!
Жените отделят много време в близане на козината си и пощене за въшки. Когато ги видите, че правят това – не им пречете! Защото жена с чиста козина и без въшки изглежда и се чвуства значително по-добре! Учените до ден днешен спорят - може ли жената да мисли или не, но до единно мноние по въпроса още не се е стигнало!
Младите екземпляри имат доста по-активен начин на живот, като често сменят местообитанието си, докато старите все по-рядко напускат къщичката си.
В изборът на жена трябва да се вземе в предвид не само екстериора, но и характера на екземпляра. В никакъв случай не дразнете непозната жена, защото може да ви се ядоса и дори да ви ухапе!
Когато разхождате жената е необходимо да я държите изкъсо. Защото в противен случай – може да се изплъзне и да избяга. Нашийници за жени се използват рядко.
Отчетете факта, че – попаднала на свобода - жената може да се размножава безконтролно.
Процесът на облагородяване на жената е започнал още в каменната ера, когато мъжете отивали на лов, хващали си диви жени, след което ги опитомявали.
Жената смята мъжа за собственик на къщата и затова му се подчинява. Ако започне да смята себе си за собственик, то значи вече е непригодна за по-нататъшна експлоатация!
Ако гаранционният срок е изтекъл, препоръчваме ви да я замените с такава, която по-добре ще изпълнява командите ви!
На свобода жените бързо подивяват.
И днес често се срещат диви или подивели екземпляри, които лесно може да познаете по очите!
Жените имат множество недостатъци, които ги правят негодни за дълга експлоатация. Жената рядко ще се хвърли в блатото, за да донесе простреляната патица и с неохота ще изтича да върне хвърлената пръчка.
Добре дресираната жена се изправя на задни лапи и издава радостни звуци при завръщането на стопанина вкъщи, облизва го от главата до петите и енергично маха с опашка!
При правилна експлоатацията жената ще ви служи дълги години, при това – без ремонт и без замени!


Съб Сеп 04, 2010 17:46
Профил
новак
новак

Регистриран на: Съб Ное 07, 2009 02:00
Мнения: 8
Мнение Re: Предложение
Re: Предложение
Ни съ пиши мичта а мичтЪ, ни тъ и срам!

:)Ей Шалко :) я не ми търси грешките ами се влкючвай бързо и ти ........ето още нещо от мен .......

М и Ч т А я Си.....

Вечи ич ни ми са копа!Искам ф офис да работа!Хем ши одя нагласена, ду ушити начервена.На бюроту кат са тура с ей таквизи дълги маникюри,на кумпютъра ши щракам и чак краката ши си клата.
И на шефа ши са слагам, в рабута дан ма натяга.Ич ни ща да съм работна,туй присъда й дуживотна.Той ни ша ма затурмози,
сал в колата ши ма вози, фирмата да придставлявам, хем и да я разкрасявам.В службата кат са издигна, море кък носа шси вирна –
ши са фукам, шса надувам, на граждАнка шса приструвам.Сал ни знам с каква заплата шефа ши ма удурдиса, да ни би пък да ма смята, чи съм проста кат мутика.Тоз кумпютър, тез изици язе къкту съм умница мисла бързу ши ги сфана, раснах в убщиство утбрану.
Ни ми мяза тъз мутика. Гачи най ши мий прилика, ку ду офис са дукопам! Нъл сми вечи уш в Европа!? Чи кандисах най-подире.
Рабута ф града ши дира. КОнкурси и интервюта – някак тряа са набутам. Аку чуйти нейде нещу, мола ви са най-гурещу да са сетити за мене, чи за копан иди времи. :))


Съб Сеп 04, 2010 18:08
Профил
напреднал
напреднал

Регистриран на: Чет Фев 01, 2007 22:25
Мнения: 493
Мнение Re: Предложение
Щастливо женен съм и не е етично да участвам в подобен конкурс. Или с други думи, ако имаш хубава къща, не си купувай багер. :wink: Успех на участниците.


Съб Сеп 04, 2010 20:26
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 40 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 104 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на: