Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5 мнения ] 
Чувствате ли че сте ощетени от игрите 
Автор Съобщение
новак
новак

Регистриран на: Нед Сеп 20, 2009 02:00
Мнения: 4
Мнение Чувствате ли че сте ощетени от игрите
Здравейте от месец и половина влизам да играя в този сайт и мислех че ще ми минава времето във хубави моменти а ма не е така :( .От няколко дни имах чувството ще нещо не е на ред и си виках нищо все пак това е игра ,но снощи чашата приля :( .Значи аз играя тези игри дама,не се сърди човече,сантасе, боен пъзел и табла за другите не знам тей като там не съм влизала.Та да почвам по ред дама забелязах че когато аз бия ми дава една,две максими четири точки за рейтинга ми,а когато някой избяга също такива точки ми дава :( но въпреки това рейтинга ни стана 1573 снощи играх с един и не наложи да стана за малко мислих че минутите ще ми стигнат но съм се излъгала въпреки че играта беше моя и ми взе от рейтинга 20 точки въпреки това аз продължих да играя и спечелих няколко игри но една загубих и ли отне от рейтинга 30 повтарям 30 :sniper: и остана 1531 и се питам колко игри трябва да играя та да си наваксам изгубилото от рейтинга може би 20 или 30 игри та въпроса ми е това ЗАЩО така се получава. Не се сърди човече там аз се мъча с по едно две и по време на време петица или шестица когато противницете ме бутнат понеже се влача с едно и се налага да чакам повече от 5 че и 10 минути :cry: и си приставете че има и комбина язик за хубавата игра . За сантасето имам 20 или 40 не ми ги зачита четох че първата ръка не се засичало може но не съм съгласна с това всеки трябва да играе с това каквото има все пак нали трябва да бие но въпреки че има 20 или 40 по средата на играта пак не ми засича :x .За другите две игри за сега нямам оплакване макар че и там има за какво да се пише .Искам да попитам дано някой от модераторите да ми отговори защо така се получава почвам да си мисля че е само за такива като мен дето са от скоро нямам нищо против някой но не е честно спрямо мен както такива като мен аз се мъча да играя да се забавлявам но явно няма да е така :( .


Пет Дек 18, 2009 13:23
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: Чувствате ли че сте ощетени от игрите
Точките при напускане са с цел да се ограничи безразборното напускане на играчи преди да е свършила играта.
В играта Сантасе това си е написано правило - при първа ръка не се зачитат анонси. Не е измислено от нас, а от този, който е измислил играта. Провери при другите случаи дали е сложена отметка на анонса и дали правилно потвърждаваш.


Пет Дек 18, 2009 19:22
Профил
новак
новак

Регистриран на: Нед Сеп 20, 2009 02:00
Мнения: 4
Мнение Re: Чувствате ли че сте ощетени от игрите
Здравей :) съгласна съм с това когато някой види че пада и излезе да му се взимат точки, но не съм съгласна с това на мен да ми взима по 20 точки и на другите по 3точки и когато някой излезе на мен да ми дава по 1точки нали играта е моя все пак противника ми излиза защото ще го бия и не разбрах защо когато загубих играта ми отне 30 точки за 2 игра аз загубих 50 от рейтинга си а когато бия ми дава по една две или три .

[яуоте]Провери при другите случаи дали е сложена отметка на анонса и дали правилно потвърждаваш. [/яуоте] Това не можах да го разбера какво имаш в предвид


Пон Дек 21, 2009 15:31
Профил
новак
новак

Регистриран на: Нед Сеп 20, 2009 02:00
Мнения: 4
Мнение Re: Чувствате ли че сте ощетени от игрите
Много ми е интересно от толкова много хора са посещавали темата а пък никой да не пише .Защо ли е така ? :roll: :?:


Вто Окт 26, 2010 14:46
Профил
луд за връзване
луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 17, 2009 02:00
Мнения: 5149
Мнение Re: Чувствате ли че сте ощетени от игрите
:clover: Здравей, zafi_22! Аз мога да взема отношение по темата само за игрите "белот" и " Не Се Сърди Човече". За белота прочетох, че не играеш. За НССЧ-то, според мен е въпрос на късмет. Не може непрекъснато да печелиш. Губиш, печелиш и така. Там няма нищо за мислене. Единственото, което трябва да знаеш при тази игра е да буташ другите играчи.(според правилата това не е задължително обаче) Нищо сложно няма. Успех в игрите! :clover:

_________________
[color=#FF0000][b]Правдата не е двупосочна улица[/b][b]![/b][/color]


Вто Окт 26, 2010 15:30
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 86 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron