Напиши нова тема Отговори на тема  [ 48 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Приказките за лека нощ на Бате 
Автор Съобщение
новак
новак

Регистриран на: Вто Яну 08, 2008 21:49
Мнения: 89
Мнение Re: Приказките за лека нощ на Бате
свободна страна сме-всеки има право и е длъжен да си казва мнението,независимо кому и доколко е удобно то.относно приказката ми-за мое наи голямо съжаление -не е весела,не е забавна но истинския живот съ6то не е-а тя си е част от моя собствен.не ми благодарете за нея
аз САМ си го направих такув и ще си го доизживея така


Съб Сеп 20, 2008 11:52
Профил
луд за връзване
луд за връзване

Регистриран на: Пон Дек 18, 2006 15:52
Мнения: 28304
Мнение Re: Приказките за лека нощ на Бате
...ако ти кажа, че мога да ти бъда ПРИЯТЕЛ....това няма ли поне мъничко да промени нещата...


Съб Сеп 20, 2008 12:56
Профил
маниак
маниак
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 17, 2008 14:52
Мнения: 1935
Мнение Re: Приказките за лека нощ на Бате
може ли да кажа че искам още приказки :) :oops:


Съб Сеп 20, 2008 12:57
Профил
новак
новак

Регистриран на: Вто Яну 08, 2008 21:49
Мнения: 89
Мнение Re: Приказките за лека нощ на Бате
на мира- не мила,аз не заслужавам честа да съм приятел на някого тук....
..на пепс- понеже това е динственото което допускаш да сторя за теб(понеже оаках вс. възможности за друго) - да,ще има още много и то весели приказки


Съб Сеп 20, 2008 13:01
Профил
луд за връзване
луд за връзване

Регистриран на: Пон Дек 18, 2006 15:52
Мнения: 28304
Мнение Re: Приказките за лека нощ на Бате
на Миро- аз не казах ти да си ми приятел! Искам аз да съм ти приятел!


Съб Сеп 20, 2008 13:04
Профил
новак
новак

Регистриран на: Вто Яну 08, 2008 21:49
Мнения: 89
Мнение Re: Приказките за лека нощ на Бате
ето ти една :

Имало някога,много отдавна в едно царство-господарство една жаба,ама не ква да е-ами гуляма жаба.толкоз голяма че щуркелите и змиите бегали от нея.тая ми ти жаба всеки божи ден мечтаела ех ся да ме целуне една принцеса - куф принц че станееем....
но дните си минавали,жабата си крякала тъжно в своя гьол ,а принцестите-както знаеш малчо си лягали ранко понеже макар и принцеси-също ходели на училище,па макар и с бодигард :) (клуб 7 - най добрата охрана :) )
..та един ден жабата субрала смелост и отишла в Макдоналдс...понеже любимата и храна-мушиците се ходят там дето след хората остава много папу ...пук и чувала че в макдоналдс...има все ощи принцеси без охрана :)
подскок-подскок жабката се дотътрила до свободна маса и ..ооо,боже-какъв късмет
открила принцеса и рояк мухи около нея.
излапала жабката мухите и с доволен глас проговорила на принцесата:
ооо кралице на вкусовата индустрия...шъ ма цуниш ли ..или да те налазя аз?
отговор нямало и жабката се втурнала в атака.целунала принцесата....
...и ооо чудо- превърнала се в двоен Чиизбургер - принца на менюто :0
минала сервитиорката краи масата и изхвърлила принцесата и чиисбургера в коша,кудето е местото на всички недоядени и изоставени храни
....краи нема но пък има извод димек поука и то не една
а те са :
1) не пожелаваи повече отколкото ти е нужно
2)и принц да си- без кралство-мир на короната ти... и
3)ако не намериш проложението си-отиваш в коша


Съб Сеп 20, 2008 13:21
Профил
новак
новак

Регистриран на: Вто Яну 08, 2008 21:49
Мнения: 89
Мнение Re: Приказките за лека нощ на Бате
някога ,някъде под синьото небе,
на кръстопът - стояло клонесто дърво,
с корени-забити в земното сърце,
и скрито във короната му-мъничко гнездо,
в гнездото-пъстричко яйце,
обвито с топли перушинки,
отскубнати от майчини криле,
да не студува-рожбата мънинка,
вятъра -със глас сърдит,
далече хищниците гонел,
а щом човек се приближил,
листа и клонки върху него ронел...


Нед Сеп 21, 2008 21:06
Профил
новак
новак

Регистриран на: Вто Яну 08, 2008 21:49
Мнения: 89
Мнение Re: Приказките за лека нощ на Бате
...сърцето маичино бе спряло,
стиснато от лапи кръвожадни,
но обичта му-беше оживяла,
в стихиите на нощите прохладни,
звездите в тъмното небе,
го пазеха като безброй очи,
луната-самотното яице,
обвиваше със сребърни лъчи....


Нед Сеп 21, 2008 21:23
Профил
маниак
маниак
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 17, 2008 14:52
Мнения: 1935
Мнение Re: Приказките за лека нощ на Бате
Искам приказка моля :) :roll:


Съб Сеп 27, 2008 20:17
Профил
печен
печен
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 09, 2008 02:00
Мнения: 782
Мнение Re: Приказките за лека нощ на Бате
Някога ,много отдавна, когато небето било празно и мрачно,хората слепи и зли а света злокобно място се родило дете с...о ,чудо-зрящи очи.проплакало то в мрака и тъмнината потрепнала от гласа му.Ветровете-бесните рицари на нощта спрели битката си и се огледали засрамени.Небето над детето потъмняло още пове4е от жалост и по лицето му се появили милиони светли точки-звезди .Златни и блестящи сълзи от необятното небесно сърце. И казал Борей-наи силния и най смелия от ветровете:" Братя,не бива повече така!НЕ ТРЯБВА!Защо бе създаден тоя свят-да е мрачна дупка?Защо бяхме създадени ние-да водим вечно битки кои е по-по?Нека сберем силите си и да сторим нещо добро на тоя свят и това човечество-нищо че те са зли и нищо че той е -мрачен,заради това същество което сега проплака и няма вина че го сварва такъв,и да се надяваме ,че хората сами ще продължат делото ни..."
Спуснали се ветровете по небесната шир и събирали звездите в шепи,търпеики болката от горещия им блясък.после събрали всичко събрано на куп и с дружни усилия умесили от горещтата им материя две големи кълба,взел едното в ръка Борей и го метнал с всички сили в небето.И настанал първия ден в тоя свят.светлина и топлина прогонили мрака навеки.хората отворили о4и сякаш след дълъг сън и се огледали един друг.и открили че всички си приличат и всички са едно.един докоснал -другиго,друг другиго и така открили че топлината за която са водели битките си в мрака-всеки я носи в себе си-в ръцете си ,протегнати за прегрудка и в сърцата си ,копнеещи за светлина.Но силата на Бореи,колкото и безмерна и канска да била -не стигнала да задържи кълбото на небето и то паднало на земята ,оставяики огнена следав следвашия го по петите мрак.настъпила пак нощта-студена и тъмна,небето опразнено от зълзите си-звезди изглеждало пусто и скръбно.протегнал ръка Бриз-втория по сила и старшинство от ветровете и метнал с все сили второто кълбо към небето
но то било по малко- и само осветявало пътя на хората изгубени в мрака.тогава Борей казал-братя силата на един не стига и тази макар и малка светлина ще пропадне.а и само малка част от целия свят я получава,нима другите нямат право на нея?направили поднос ветровете и Борей и Бриз поставили първото,по-блестящото кълбо на него ,взелиго в ръце и полетели да дарят и останалия святс светлина.тъкмо тръгнали и другото кълбо паднало.тогава останалите ветрове го взели на руце и полетели подир братята си.и така години,десетилетия,векове двете групи летят около света и гонят мрака кудето го срещнат .дали ще спрат някога питаш дечко? не мило защото детето - предизвикало подвига им може да е пораснало,станало родител и ,приключило своя земен път ,но всеки божи ден някъде нечии други чисти и невинни очички се насочват нагоре и дирят топлина.а какво понужно на тоя свят от това да дадеш топлина на дете.сега затвори очички детко и не потрепваи на сън ако чуеш шепота на вятъра в прозореца си,защото тои сигур е дошъл да ти донесе твоята топлинка,твоя дял от слунцето.твоята майчина сълза-звезда от маичицата Небе.спи спокоино детко и нека вс мечти намерят път към суня ти.обичам те.


Съб Сеп 27, 2008 20:57
Профил
маниак
маниак
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 17, 2008 14:52
Мнения: 1935
Мнение Re: Приказките за лека нощ на Бате
Супер яка пликазка кога ще е следващатата


Съб Сеп 27, 2008 21:41
Профил
печен
печен
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 09, 2008 02:00
Мнения: 782
Мнение Re: Приказките за лека нощ на Бате
УТРЕ ВЕ4ЕР СЪРНЕНЦЕ


Съб Сеп 27, 2008 21:42
Профил
маниак
маниак
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 17, 2008 14:52
Мнения: 1935
Мнение Re: Приказките за лека нощ на Бате
чак утре :cry:


Съб Сеп 27, 2008 21:48
Профил
печен
печен
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 09, 2008 02:00
Мнения: 782
Мнение Re: Приказките за лека нощ на Бате
ако намалим още преднината на тигрите може да ви нградя с приказка за добро ранно утро :)


Съб Сеп 27, 2008 21:50
Профил
печен
печен
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 09, 2008 02:00
Мнения: 782
Мнение Re: Приказките за лека нощ на Бате
Някога ,някъде,зад планини и морета имало едно царство - господарство.там црувал смел и безстршен крал.но освен храброста,яроста и слаолюбието жладеели сърцето му и той всеки божи ден водел неспирни войни ,първо със съседите си,после с техните съседи и така нататък.което не успявали войските му да покорят- коварството и хитроста му го побеждавли.много страни превзел,много народи покорил,но никога не не видял в нечии очи обич към себе си.само страх и ненавист.....


Нед Сеп 28, 2008 19:37
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 48 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 41 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron