Напиши нова тема Отговори на тема  [ 115 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
ИГРА: нАшАтА пРиКаЗкА :) 
Автор Съобщение
луд за връзване
луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 28, 2006 12:56
Мнения: 6261
Мнение Re: ИГРА: нАшАтА пРиКаЗкА :)
Но нека да копваме и на предния,иначе накрая като тръгне да се сглобява ще отнеме много повече време,а и така няма да има нужда да се връщаш назад,за да видиш какво са писали.

Както си пеех в банята и се опитвах да запазя равновесие,тъй като пода бе твърде хлъзгав от пяната...


Вто Сеп 02, 2008 15:34
Профил
луд за връзване
луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 10, 2007 15:39
Мнения: 9886
Местоположение: Жакузиту
Мнение Re: ИГРА: нАшАтА пРиКаЗкА :)
Както си пеех в банята и се опитвах да запазя равновесие,тъй като пода бе твърде хлъзгав от пяната, на вратата се звънна.


Вто Сеп 02, 2008 16:51
Профил
луд за връзване
луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Съб Юни 23, 2007 21:26
Мнения: 5340
Мнение Re: ИГРА: нАшАтА пРиКаЗкА :)
Както си пеех в банята и се опитвах да запазя равновесие,тъй като пода бе твърде хлъзгав от пяната, на вратата се звънна. Метнах набързо хавлийка около себе си и се запътих към вратата


Вто Сеп 02, 2008 17:24
Профил
луд за връзване
луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 28, 2006 12:56
Мнения: 6261
Мнение Re: ИГРА: нАшАтА пРиКаЗкА :)
Както си пеех в банята и се опитвах да запазя равновесие,тъй като пода бе твърде хлъзгав от пяната, на вратата се звънна. Метнах набързо хавлийка около себе си и се запътих към вратата.Направих няколко пируета,но все пак успешно стигнах до крайната дестинация.Тъкмо щях да отварям вратата и се сетих, че...


Сря Сеп 03, 2008 19:28
Профил
луд за връзване
луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 10, 2007 15:39
Мнения: 9886
Местоположение: Жакузиту
Мнение Re: ИГРА: нАшАтА пРиКаЗкА :)
Както си пеех в банята и се опитвах да запазя равновесие,тъй като пода бе твърде хлъзгав от пяната, на вратата се звънна. Метнах набързо хавлийка около себе си и се запътих към вратата.Направих няколко пируета,но все пак успешно стигнах до крайната дестинация.Тъкмо щях да отварям вратата и се сетих, че...имах среща с гаджето преди 2 часа. Спрях се, погледнах плахо през шпионката и...


Чет Сеп 11, 2008 15:20
Профил
маниак
маниак

Регистриран на: Пет Май 02, 2008 10:06
Мнения: 1272
Мнение Re: ИГРА: нАшАтА пРиКаЗкА :)
[quote="nunupyDa"]Както си пеех в банята и се опитвах да запазя равновесие,тъй като пода бе твърде хлъзгав от пяната, на вратата се звънна. Метнах набързо хавлийка около себе си и се запътих към вратата.Направих няколко пируета,но все пак успешно стигнах до крайната дестинация.Тъкмо щях да отварям вратата и се сетих, че...имах среща с гаджето преди 2 часа. Спрях се, погледнах плахо през шпионката и...[/quote]видях, че е човека който записва водомерите. В бързината бях отворила вратата и той......


Пет Сеп 12, 2008 09:32
Профил
луд за връзване
луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 10, 2007 15:39
Мнения: 9886
Местоположение: Жакузиту
Мнение Re: ИГРА: нАшАтА пРиКаЗкА :)
Както си пеех в банята и се опитвах да запазя равновесие,тъй като пода бе твърде хлъзгав от пяната, на вратата се звънна. Метнах набързо хавлийка около себе си и се запътих към вратата.Направих няколко пируета,но все пак успешно стигнах до крайната дестинация.Тъкмо щях да отварям вратата и се сетих, че...имах среща с гаджето преди 2 часа. Спрях се, погледнах плахо през шпионката и...видях, че е човека който записва водомерите. В бързината бях отворила вратата и той... без много да се обяснява, ми дръпна един многозначителен поглед, и се запъти с бързи крачки към...


Нед Сеп 14, 2008 01:49
Профил
маниак
маниак

Регистриран на: Пет Май 02, 2008 10:06
Мнения: 1272
Мнение Re: ИГРА: нАшАтА пРиКаЗкА :)
[quote="nunupyDa"]Както си пеех в банята и се опитвах да запазя равновесие,тъй като пода бе твърде хлъзгав от пяната, на вратата се звънна. Метнах набързо хавлийка около себе си и се запътих към вратата.Направих няколко пируета,но все пак успешно стигнах до крайната дестинация.Тъкмо щях да отварям вратата и се сетих, че...имах среща с гаджето преди 2 часа. Спрях се, погледнах плахо през шпионката и...видях, че е човека който записва водомерите. В бързината бях отворила вратата и той... без много да се обяснява, ми дръпна един многозначителен поглед, и се запъти с бързи крачки към...[/quote]
..банята. В този момент, стоейки си мокра и по хавлиййка, на вратата се звънна отворих и в нас нахлу ядосания ми приятел, който бях забравила.Обзе ме ужас, в банята имаше и друг мъж . И тогава.....


Пон Сеп 15, 2008 09:52
Профил
луд за връзване
луд за връзване

Регистриран на: Пон Дек 18, 2006 15:52
Мнения: 28304
Мнение Re: ИГРА: нАшАтА пРиКаЗкА :)
..банята. В този момент, стоейки си мокра и по хавлиййка, на вратата се звънна отворих и в нас нахлу ядосания ми приятел, който бях забравила.Обзе ме ужас, в банята имаше и друг мъж . И тогава.....реших да излъжа! Толкова пъти съм се убеждавала, че човек е склонен да повярва по-лесно на лъжата, отколкото на истината...Казах на гаджето си, че...


Пон Сеп 15, 2008 10:31
Профил
луд за връзване
луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 28, 2006 12:56
Мнения: 6261
Мнение Re: ИГРА: нАшАтА пРиКаЗкА :)
Както си пеех в банята и се опитвах да запазя равновесие,тъй като пода бе твърде хлъзгав от пяната, на вратата се звънна. Метнах набързо хавлийка около себе си и се запътих към вратата.Направих няколко пируета,но все пак успешно стигнах до крайната дестинация.Тъкмо щях да отварям вратата и се сетих, че...имах среща с гаджето преди 2 часа. Спрях се, погледнах плахо през шпионката и...видях, че е човека който записва водомерите. В бързината бях отворила вратата и той... без много да се обяснява, ми дръпна един многозначителен поглед, и се запъти с бързи крачки към банята. В този момент, стоейки си мокра и по хавлиййка, на вратата се звънна отворих и в нас нахлу ядосания ми приятел, който бях забравила.Обзе ме ужас, в банята имаше и друг мъж . И тогава.....реших да излъжа! Толкова пъти съм се убеждавала, че човек е склонен да повярва по-лесно на лъжата, отколкото на истината...Казах на гаджето си, че съм мислела дали да го излъжа или не и че все пак съм решила да кажа истината,а тя бе....


Вто Сеп 23, 2008 23:45
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 115 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 100 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron