Напиши нова тема Отговори на тема  [ 321 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22  Следваща
СМЯХ В ЗАЛАТА 
Автор Съобщение
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: СМЯХ В ЗАЛАТА
Как се дава хапче на котка?

1) Хванете котката и я задръжте в прегръдките си, върху лявата ръка, така както се държи бебе. С дясната ръка, упражнете натиск от двете страни на устата й като държите хапчето в дланта си. Когато котката благоволи да разтвори уста, пуснете бързо хапчето вътре.
Изчакайте докато котката затвори уста и преглътне.

2) Вдигнете хапчето от пода и извадете котката, която се е скрила зад дивана. Поставете котката пак в прегръдката си, този път върху дясната ръка (така няма да изпитвате болка в издрасканата лява ръка). Повторете операцията.

3) Отидете да вземете котката от спалнята и изхвърлете размекнатото хапче.

4) Вземете ново хапче от опаковката. Поставете котката в ръката, която кърви по-малко. Хванете и задръжте здраво задните й лапи с ръка. Натискайте докато котката отвори уста и вкарайте хапчето навътре в гърлото й, като го бутате с пръст. Задръжте с ръка устата на котката затворена и пребройте до 10.

5) Извадете хапчето от аквариума и свалете котката от гардероба, където се е озовала. Излезте на двора и помолете жена си да дойде да помага.

6) Коленичете на земята и стиснете силно котката между колената си. Дръжте здраво с ръце предните и задните й лапи. Не обръщайте внимание на ръмженето на котката. Помолете жена си с едната ръка да задържи неподвижна главата на котката, докато с другата постави дървената линия в устата на котката за да можете да плъзнете хапчето вътре. Масажирайте енергично гърлото на котката с надеждата, че хапчето ще слезе в хранопровода.

7) Свалете котката от корниза и вземете ново хапче. Запишете си, че трябва да купите нова дървена линия и да занесете пердетата на шивачката, която живее отсреща, за да ги закърпи. Вземете метлата и внимателно съберете с лопата парченцата счупени вази и предмети и ги оставете настрана за да ги залепите по-късно.

(8)Увийте котката в голямата хавлиена кърпа и помолете жена си да легне върху котката, като оставите открита само главата на котката. Вземете сламката, с която сина ви пие сок и поставете хапчето в долния й край, разтворете със сила устата на котката и духнете силно в сламката.

9) Потърсете опаковката на лекарството и в листовката прочетете дали хапчетата не са опасни за хората, после бързо изпийте една студена "Каменица" за да разкарате неприятния вкус в устата си. Помогнете на жена си да постави превръзки с анкерпласт/цитопласт/санпласт върху раните и драскотините. След това почистете със студена вода и сапун кръвта от килима.

10) Изтичайте да извадите котката от гаража на съседа. Вземете следващото хапче. Отворете си още една бира. Отидете в кухнята и изпразнете от съдържанието му един от шкафовете. Вкарайте котката в празния шкаф и притворете вратичката така че само главата й да се подава навън. Насилете с помощта на малка лъжичка устата на котката. Изстреляйте хапчето с ластик.

11) Отидете в гаража за да потърсите отвертка и завинтете вратичката на шкафа на пантите. Изпийте си бирата. Извадете бутилка уиски и пийнете едно малко. Поставете студен компрес върху гърдите си и проверете в здравната си книжка кога е била поставена последната ваксина срещу тетанус. Поставете си компрес с уиски за дезинфекция на раните. Пийнете още едно малко. Изхвърлете в боклука непоправимо скъсания пуловер и вземете друг от гардероба си.

12) Обадете се на пожарната и ги помолете да дойдат бързо и да свалят ***** котка от дървото от другата страна на улицата, където се е покатерила. Поднесете извиненията си на съседа, който се е врязал с колата си в оградата ви при опита си да не смачка пощуряла котката, която пресичала улицата. Вземете последното хапче от опаковката.

13) Завържете предните към задните лапи на животното с канап, който после завързвате здраво към крака на масата. Потърсете в гаража брезентови ръкавици.
Вкарайте хапчето в устата на котката последвано от голямо парче месо. Бъдете настоятелен. Задръжте вертикално главата на животното и изсипете 2 литра вода в гърлото й, та дано хапчето се разтвори.

14) Изпийте останалото в бутилката уиски. Помолете жена си бързо да ви закара до спешното отделение. Опитайте се да стоите спокоен докато докторът шие разкъсаните ви пръсти и предната част на ръката, както и когато изважда парченцата от хапчето, озовали се в дясното ви око. На връщане, спрете пред мебелния магазин за да купите нова маса.

15) Позвънете на дружеството за защита на животните и ги помолете да дойдат да отведат "котката, която сее смърт"... обадете се в зоомагазина и ги попитайте дали продават морски свинчета.


Съб Яну 15, 2011 13:24
Профил
луд за връзване
луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 17, 2009 02:00
Мнения: 5149
Мнение Re: СМЯХ В ЗАЛАТА
:lol: :lol: :lol:

_________________
[color=#FF0000][b]Правдата не е двупосочна улица[/b][b]![/b][/color]


Чет Яну 20, 2011 09:49
Профил
луд за връзване
луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 17, 2009 02:00
Мнения: 5149
Мнение Re: СМЯХ В ЗАЛАТА
[b]"Доматеният сок е сила, силата е пари, парите са жени, жените са секс, сексът е спин, какъв е изводът- не пийте доматен сок !!!!"[/b]

_________________
[color=#FF0000][b]Правдата не е двупосочна улица[/b][b]![/b][/color]


Нед Апр 03, 2011 20:28
Профил
болен мозък
болен мозък

Регистриран на: Съб Сеп 04, 2010 02:00
Мнения: 2557
Мнение Re: СМЯХ В ЗАЛАТА
- И сега, мила, когато вече сме женени, можеш ли да ми кажеш: колко мъже си имала?
- А ти няма ли после да ми натякваш?
- Не, няма...
- Добре - седем.
- В смисъл, че аз съм седмият?
- А, не, не... Ти си четвъртият...


Пон Апр 04, 2011 19:48
Профил
болен мозък
болен мозък

Регистриран на: Съб Сеп 04, 2010 02:00
Мнения: 2557
Мнение Re: СМЯХ В ЗАЛАТА
В полицията звъни телефона:
-Ало,на Петров му докараха дърва!
-И какво от това?-казва дежурния
-Ами в дъвата има наркотици!
-Добре,ще изпратим да проверят След малко звъни телефона у Петров:
-Петров,Иванов е.След малко едни момчета ще ти насекат дървата.
-Какви момчета?
-Тия,които миналата година ми прекопаха лозето за да търсят оръжие!


Пон Апр 04, 2011 19:51
Профил
луд за връзване
луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 17, 2009 02:00
Мнения: 5149
Мнение Re: СМЯХ В ЗАЛАТА
:lol: :lol: :lol:

_________________
[color=#FF0000][b]Правдата не е двупосочна улица[/b][b]![/b][/color]


Пон Апр 04, 2011 20:10
Профил
болен мозък
болен мозък

Регистриран на: Съб Сеп 04, 2010 02:00
Мнения: 2557
Мнение Re: СМЯХ В ЗАЛАТА
Лекар-психотерапевт лекува болен с хипноза:
- Повтаряйте след мен: аз съм здрав, аз съм здрав, аз съм здрав...
И накрая:
- Сеансът струва двадесет лева.
Пациентът:
- Повтаряйте след мен: на мен вече ми платиха, на мен вече ми платиха...


Сря Апр 06, 2011 12:39
Профил
печен
печен

Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 21:33
Мнения: 765
Мнение Re: СМЯХ В ЗАЛАТА
[vbox]http://vbox7.com/play:217e0017[/vbox]


Чет Апр 07, 2011 18:28
Профил
луд за връзване
луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Нед Сеп 02, 2007 12:43
Мнения: 6076
Мнение Re: СМЯХ В ЗАЛАТА
Точно така е)

[img]http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/183583_1491449860741_1668859117_997843_8114218_n.jpg[/img]

_________________
Завистта е враг на честта.


Чет Апр 07, 2011 20:29
Профил
новак
новак

Регистриран на: Чет Май 06, 2010 02:00
Мнения: 45
Мнение Re: СМЯХ В ЗАЛАТА
Ако оставиш днешната работа за вдругиден, ще имаш два почивни дни. :e100:


Чет Апр 07, 2011 22:55
Профил
болен мозък
болен мозък

Регистриран на: Съб Сеп 04, 2010 02:00
Мнения: 2557
Мнение Re: СМЯХ В ЗАЛАТА
Трамваят рязко спира и един човек се хваща неволно за рамото на близкостояща жена.
- Господине - сърди се тя - не можете ли да се хванете за нещо друго?
- О, госпожо, моля ви се, не ме изкушавайте.


Пет Апр 08, 2011 22:06
Профил
болен мозък
болен мозък

Регистриран на: Съб Сеп 04, 2010 02:00
Мнения: 2557
Мнение Re: СМЯХ В ЗАЛАТА
Влиза шефът в офиса и гледа - всички си опънали краката и пушат!
- Колко пъти съм ви казвал да не пушите по време на работа!
- Че кой работи...?

:lol: :lol: :lol:


Пет Апр 08, 2011 22:09
Профил
луд за връзване
луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 17, 2009 02:00
Мнения: 5149
Мнение Re: СМЯХ В ЗАЛАТА
:lol: :lol: :lol:

_________________
[color=#FF0000][b]Правдата не е двупосочна улица[/b][b]![/b][/color]


Пет Апр 08, 2011 22:16
Профил
болен мозък
болен мозък

Регистриран на: Съб Сеп 04, 2010 02:00
Мнения: 2557
Мнение Re: СМЯХ В ЗАЛАТА
Един се прибира у дома мрачен.
- Какво има? - пита жена му.
- Предсказаха ми, че тази вечер точно в 12 часа смъртта ще дойде да ме вземе от бирарията.
- Ти вземи, че се дегизирай - посъветвала го жената. - Облечи други дрехи, обръсни си мустаците, даже за по- сигурно - и косата, тя няма да те познае!
Човекът послушал. Обръснал се, Облякъл други дрехи и отишъл в бирарията.
По едно време - гледа - влиза смъртта. Огледала се насам-натам, пък си рекла:
- Ако тоя чук, дето го търся, не дойде до 12, ще прибера оня, плешивия до бара.

:lol: :lol: :lol:


Съб Апр 09, 2011 09:44
Профил
печен
печен

Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 21:33
Мнения: 765
Мнение Re: СМЯХ В ЗАЛАТА
Един петел пита друг.
- Ти пич ли си?
- Разбира се.
- Хайде тогава да ходим до супера да гледаме голи кокошки......


Вто Апр 12, 2011 08:16
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 321 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 88 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron