Напиши нова тема Отговори на тема  [ 10 мнения ] 
Билиярд - Грешка с ходовете 
Автор Съобщение
новак
новак

Регистриран на: Чет Фев 26, 2015 02:00
Мнения: 18
Мнение Билиярд - Грешка с ходовете
Пиша във връзка със грешка при ходовете в игра на билиярд.
Тъй като вчера разговарях с модератор и ме посъветва да пиша във форума ако проблема се повтори, пускам тема относно това, за което говорихме, тъй като проблема се повтаря и днес.

Ситуацията е следната: При игра на билиярд съм на ход, вкарвам примерно 2-3 топки, в един момент връзката ми прекъсва и следователно изчаквам няколко секунди докато се върна отново в играта. Проблемът се състои в това, че при връщането ми в игра, играта не отчита топките, които съм вкарала до момента в който не е прекъснала връзката. На практика, всичко изглежда така, сякаш времето ми е изтекло преди няколко хода и респективно, топките, които съм вкарала, седят на местата, които са били преди да ми прекъсне връзката. Следователно, е ред на противника ми, защото в играта се е отчело изтекло време, но не и играни ходове.

Моля, да се обърне внимание на проблема!


Нед Яну 31, 2016 16:38
Профил
новак
новак
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 26, 2010 02:00
Мнения: 32
Мнение Re: Билиярд - Грешка с ходовете
Добър вечер,
Описаната от вас ситуация се случва единствено при сканиране на 2.8575 или 0.0111 през cheat engine и при вкарване на топка се показва активен процес, който запаметява реда на вкарване на топките. Когато хакера спре процеса, Вие губите връзка със сървъра и след като се reconect-нете във игра вкараните топки са на местоположението преди да бъдат ударени и вкарани. След последният update, няма как това вече да се случи.
Блокиран е достъпа до double на 0.01111,2.8575 и няма как потребител да ги отвори.
А относно губенето на връзка се състои от проблем във кода 8.000, но и той е коригиран и няма как играч да направи така, че да загубите връзка.


Нед Яну 31, 2016 22:31
Профил
новак
новак

Регистриран на: Чет Фев 26, 2015 02:00
Мнения: 18
Мнение Re: Билиярд - Грешка с ходовете
Здравейте отново,
Не твърдя, че противникът ми е направил така, че да загубя връзка, и всъщност и през ум не ми е минавала подобна мисъл. От друга страна, губенето на връзка ми се случва често, но до сега винаги когато съм се връщала в игра, всичко е било наред. Не бих пуснала тема, ако горе-описаната ситуация не се беше повторила няколко пъти. Смятам, че отговорът ви не е задоволителен, тъй като твърдението "[i]Няма как това да се случи[/i]" е несъстоятелно. Факт е, че се случва.
Отново повтарям, че нямам предства от къде идва грешката. Моето предположение е грешка със сайтът, а вашето - cheat engine.

Отново моля да обърнете внимание


Нед Яну 31, 2016 22:52
Профил
новак
новак
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 26, 2010 02:00
Мнения: 32
Мнение Re: Билиярд - Грешка с ходовете
Първо: Само информативно Ви казах, че грешката със прекъсване на връзката със хакерска програма е оправена. Поради причината, че сте написали : " в един момент връзката ми прекъсва".

Относно проблема,
Направил съм множество тестове със различни видове прекъсвания на връзката. Единственият начин да се получи описаният от Вас проблем, е [u]системна грешка[/u] в кодовете 0.0111, 2.8575 която колегите са оправили след пускането на последният update.
Възможно беше грешката да се прояви и без програма, но след блокирането на достъпа до кодовете, вече не е възможно, понеже те вече нямат влияние на играта.

Ще помоля ако греша, да бъда поправен от колега.


Нед Яну 31, 2016 23:16
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: Билиярд - Грешка с ходовете
Само бих допълнила - търсете грешката при вас.


Нед Яну 31, 2016 23:44
Профил
новак
новак

Регистриран на: Чет Фев 26, 2015 02:00
Мнения: 18
Мнение Re: Билиярд - Грешка с ходовете
VAS, би ли обяснила какво имаш предвид? Това е част от резонните ти отговори и не е особено полезен. Грешката опредлено не е при мен.


Пон Фев 01, 2016 01:43
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: Билиярд - Грешка с ходовете
Резонен отговор е, защото вие търсите винаги грешката в сайта, а никога не се замисляте, че може да е при вас. От дългогодишния си опит тук съм разбрала, че съм права. Когато грешката е в сайта се прави всичко възможно да се намери и отстрани, никога не се казва готово е, ако пробема не е отстранен. Опитвали ли сте да играете след като колегата е писал, че проблема е решен? Ако ползвате рутер го проверете, защото често проблемите идват и от него, пиша го от опит.


Пон Фев 01, 2016 12:32
Профил
новак
новак

Регистриран на: Чет Фев 26, 2015 02:00
Мнения: 18
Мнение Re: Билиярд - Грешка с ходовете
VAS, проблема с връзката в случая не е основната причина заради която пиша тук. Пуснах тема, заради проблем с ходовете при играта. Очевидно не си разбрала правилно защо съм пуснала темата.

Що се отнася до константните проблеми с прекъсването на връзката, не разбирам от къде може да идва проблема, при положение, че по едно и също време, ползвайки една и съща интернет връзка от два различни лаптопа, при единия всичко е наред, а при другия прекъсва. И да, всичко съм проверила, кеш,флаш,рутър и тн. Но, както казах, това не е основната причина заради която пуснах темата.


Пон Фев 01, 2016 18:53
Профил
новак
новак
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 26, 2010 02:00
Мнения: 32
Мнение Re: Билиярд - Грешка с ходовете
[quote="DaisyD"]Що се отнася до константните проблеми с прекъсването на връзката, не разбирам от къде може да идва проблема, при положение, че по едно и също време, ползвайки една и съща интернет връзка от два различни лаптопа, при единия всичко е наред, а при другия прекъсва. И да, всичко съм проверила, кеш,флаш,рутър и тн. Но, както казах, това не е основната причина заради която пуснах темата.[/quote]

Относно загубата на връзка,
Отваряш CMD конзолата като администратор. После:
1. ipconfig /flushdns
2. ipconfig /renew
3. netsh int ip reset
4. netsh int tcp reset
5. netsh winsock reset
Рестартирате машината си и ако проблема все още е актуален, направете това: Пускаш проверка на nodetype в промпта пишеш ipconfig /all , най отгоре на инфото за лан картата, която се ползва, го пише. Ако е на unknown го направи на mixed.

[u]Ако и това не помага, преинсталираш драйвера на мрежовата карта.[/u]


Пон Фев 01, 2016 20:03
Профил
новак
новак

Регистриран на: Чет Фев 26, 2015 02:00
Мнения: 18
Мнение Re: Билиярд - Грешка с ходовете
Благодаря много, moderator11 :wink:


Вто Фев 02, 2016 00:55
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 10 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 28 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron