Напиши нова тема Отговори на тема  [ 54 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
Тестова мобилна Андроид версия на Белот 
Автор Съобщение
новак
новак

Регистриран на: Пон Сеп 24, 2007 15:24
Мнения: 1
Мнение Re: Тестова мобилна Андроид версия на Белот
Значи на мен версията на андоид ми е 2.3.6 и играта пише ,че е несъвместима...
Телефон-Samsung Galaxy Ace GT-S5830i


Пет Авг 02, 2013 00:29
Профил
новак
новак

Регистриран на: Съб Мар 03, 2012 02:00
Мнения: 1
Мнение Re: Тестова мобилна Андроид версия на Белот
Здравейте,искам да попитам дали няма да има и мобилна версия на несе сърди човече


Съб Сеп 07, 2013 21:23
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: Тестова мобилна Андроид версия на Белот
За момента не.


Нед Сеп 08, 2013 08:19
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пон Фев 08, 2010 02:00
Мнения: 7
Мнение Re: Тестова мобилна Андроид версия на Белот
Здравейте. Приложението върви перфектно, направо е супер. Имам само една малка забележка : на екрана по време на игра никъде не пише какъв е анонса и кой е направил обявата. Понякога много бързо минават анонсите и имам моменти когато не можеш да разбереш на какво се играе и кой е направил обявата. Ако такава информация може да се добави, например под информацията с резултата, направо ще е супер. Благодарности за труда на екипа на Форте :)


Нед Сеп 08, 2013 10:22
Профил
печен
печен
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 30, 2008 21:19
Мнения: 620
Мнение Re: Тестова мобилна Андроид версия на Белот
[quote="f16_"]Здравейте. Приложението върви перфектно, направо е супер. Имам само една малка забележка : на екрана по време на игра никъде не пише какъв е анонса и кой е направил обявата. Понякога много бързо минават анонсите и имам моменти когато не можеш да разбереш на какво се играе и кой е направил обявата. Ако такава информация може да се добави, например под информацията с резултата, направо ще е супер. Благодарности за труда на екипа на Форте :)[/quote]И аз имах същия проблем, дори бях писала тук в темата, но случайно се зачетох в обясненията които са сложени в гугъл плей под приложението на мобилния белот във форте и там открих, че всъщност има сложени икони които показват вида на обявената игра, просто те са на такова място, че трудно се забелязват. Ето скрийншот който е сложен за подсказка http://fortegames.com/temp/belote/screenAnnounce1.jpg

_________________
[color=#800080]Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно.[/color] Уолтър Липман


Сря Май 14, 2014 01:37
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: Тестова мобилна Андроид версия на Белот
Има малка иконка до профилите на играчите, която показва кой потребител какъв анонс е казал:
-черна буква J - всичко коз
-червена буква А - без коз
-останалите иконки са съответните бои - пика, купа, каро, спатия


Чет Май 15, 2014 06:33
Профил
новак
новак

Регистриран на: Вто Фев 05, 2013 02:00
Мнения: 1
Мнение Re: Тестова мобилна Андроид версия на Белот
[quote="admin"]За всички желаещи можете да си свалите мобилната версия на играта Белот за Андроид телефони и таблети. Играта е в тестов режим. В случай, че имате проблем, моля пишете в темата като дадете възможно най-подробно описание включващо:
1) Марка и модел устройство
2) Версия на Андроид
3) Описание на проблема

За да инсталирате играта на вашето устройство направете следното:
1) Свалете файла BeloteBeta.apk от тук - Белот мобилна версия ---> [b][url=https://play.google.com/store/apps/details?id=air.com.forteGames.beloteMobile]Белот вeрсия в Google Play[/url][/b]
2) Копирайте го на вашето устройство. За да го копирате свържете устройството си чрез usb кабел към компютъра си, прехвърлете го от компютъра на устройството.
3) След като го копирате отворете вашият файлов мениджър, намерете файла BeloteBeta.apk и го инсталирайте. (Ако нямате файлов мениджър може да си изтеглите безплатен от Google Play . Например : [url]https://play.google.com/store/apps/details?id=com.estrongs.android.pop[/url] )

--------
[color=#FF0000]Новата версия на играта вече е достъпна на адрес [url=https://play.google.com/store/apps/details?id=air.com.forteGames.beloteMobile]Белот в Google play[/url] директно на вашият телефон[/color]

[color=#BF0000]Линка към приложението беше променен. Моля, изтеглете играта отново[/color][/quote]


Пон Май 19, 2014 15:28
Профил
новак
новак

Регистриран на: Вто Май 03, 2011 02:00
Мнения: 17
Мнение Re: Тестова мобилна Андроид версия на Белот
[quote="sonicxiss"]Значи на мен версията на андоид ми е 2.3.6 и играта пише ,че е несъвместима...
Телефон-Samsung Galaxy Ace GT-S5830i[/quote]
При мен е същото положение (със стоков ром без мод на андроида) и никой не дава отговор тук при положение ,че пише за Андроид 2.2 и нагоре !?


Пет Юли 25, 2014 19:38
Профил
новак
новак

Регистриран на: Нед Мар 16, 2014 02:00
Мнения: 5
Мнение Re: Тестова мобилна Андроид версия на Белот
Здравейте! Ще има ли мобилна версия и за шах ?


Нед Юни 21, 2015 07:43
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 54 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на: