Напиши нова тема Отговори на тема  [ 8 мнения ] 
Докладваш обида и блокират теб 
Автор Съобщение
новак
новак

Регистриран на: Пет Сеп 05, 2008 02:00
Мнения: 4
Мнение Докладваш обида и блокират теб
Не разбирам, някой, изобщо чете ли разговора, когато получи доклад или ей така през ред през ред.... защото не един и два пъти се случва и на мен и на приятели, да докладват непристойно и провокативно поведение, което те е изкарало извън нерви, но установяваш, че блокираният си ти.


Сря Мар 14, 2018 23:05
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: Докладваш обида и блокират теб
Четем ги, то затова и ти имаш наказания. Тук съм извадила всяко едно наказание за тази година и доклада към него. Не гледай другите, те си носят последствията, ти отговаряш за твоето.

2018-03-14 21:40:21
[zidane_84_]: Здравейте! Искам да ви кажа само,че господин niko...каквото и да е там,е меко казано,неуравновесен тип от животински вид гризачи. Абе просто си бега като оцапа гащите
[zidane_84_]: така че внимавайте
[zidane_84_]: прави простотии и бяга

2018-02-13 20:50:27
[zhelu]: палячовци
[zidane_84_]: ох майко
[mimi9913]: смешници
[zidane_84_]: ако ти предложа нещо ще се съгласиш ли
[zidane_84_]: ако си мъж
[zidane_84_]: тая ку*ка не ме инт
[zhelu]:
[mimi9913]: мухал
[zidane_84_]: сега да дойдеш в моята стая и да не играеш с някой с 200чипа
[zidane_84_]: ?

2018-02-02 07:08:11
[zidane_84_]: ???
[pizaro1111]: xaxaxa
[zidane_84_]: кажи кажи
[pizaro1111]: ela de
[pizaro1111]: aide
[pizaro1111]: iskam
[zidane_84_]: къъде да дойда бе?
[zidane_84_]: хахаха
[pizaro1111]: ela da vidime koi koi shte opravi
[zidane_84_]: казвам да те изритам от стаята бе кух

2018-01-23 06:49:29
[zidane_84_]: ей резак

2018-01-09 19:14:31
[thundergod221]: smotan
[zidane_84_]:
[zidane_84_]: на колко години си бе момче
[thundergod221]: ako igraeh igrai
[zidane_84_]: ма не ми казвай на мен какво да правя
[zidane_84_]: чу ли
[zidane_84_]: излиташ от стаята ми като пръднята си
[zidane_84_]: найш как ми пука за чиповте ти
[thundergod221]: mnogo vazzno
[zidane_84_]: ми излитай тогава


Чет Мар 15, 2018 00:14
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пет Сеп 05, 2008 02:00
Мнения: 4
Мнение Re: Докладваш обида и блокират теб
Ами не,точно затова написах "провокативно поведение"! Чакайте малко,да не би да искате да кажете,да си мълчим и да сведем главица,докато ни правят на мармалад? Знаете ли колко обиди съм понасял в началото,без да отговарям? А знаете ли,че има душевно болни хора в сайта ви (никакво преувеличаване),които кълнат и теб и близките ти? Какво като им спрете чата за няколко дни,това им действа възпитателно ли си мислите? И докато съм във форума,да изкажа мнение и по още една тема,че така или иначе за първи път пиша тук и предполагам,няма да го направя пак. Има едно нещо,което ако ми кажете,че не се случва,ще ме излъжете! Винаги,когато в една стая седнат партньори с повечко чипове,срещу такива с малко,ЗАДЪЛЖИТЕЛНО сървърът раздава по-добрите карти на вторите,като в повечето случаи,на първите им идват 7 и 8 на всяко едно раздаване... Това са заключения,направени след хиляди игри,на няколко човека. Не разбирам смисъла на едно такова нещо,след като белота има съвсем различна цел от печелене на виртуални чипове в сайт.....


Чет Мар 15, 2018 19:14
Профил
новак
новак

Регистриран на: Вто Яну 09, 2018 02:00
Мнения: 4
Мнение Re: Докладваш обида и блокират теб
Пич и твоята работа заприлича на тая, дето преди месец някакъв тинейджър беше наръгал един зъболекар на 70 години, който по-късно почина. Но не си спомням сега в коя страна беше. Когато го изправили пред съда, тинейджъра намерил следното оправдание: Не е бил доволен от живота си и му е бил доста скучен и затова го е наръгал. Сега се питам, дали и твоя е такъв?
То някой, ако убие някого, и ние ли сме длъжни да го убием?
То във всяка страна си има правосъдие бе Чоджум. Посягат и те обиждат ли?
Остави ги в ръцете на правораздаващите органи (в случая Модераторите). Иначе и ти падаш на тяхно ниво, и ставаш част от тях. Повече самообладание...
Не напразно са измислени тия опции "Блокирай чата", "Докладвай обида".


Чет Мар 15, 2018 23:15
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пет Сеп 05, 2008 02:00
Мнения: 4
Мнение Re: Докладваш обида и блокират теб
Пич,четете ли,не четете ли какво пиша,не знам... Дай да повторим сега. Казах,че много време (считай години),съм си траел,винаги когато са ме обиждали,кълнали,унижавали и пр. Второ,как по дяволите сравни убийство,с игра на белот,нямам никаква идея!!! Трето,казваш,тийна не бил доволен от живота си и затова извършил убийство...ами,къде,как и защо аз да не съм доволен от живота си,в случая,за който пиша,пак нямам никаква идея! Смисъл,сравнението е покъртително! Четвърто,защо си мислиш,че не съм докладвал "болните мозъци"? И не казвам ли точно това,че блокирането на чата им за няколко дни,не върши абсолютно никаква работа? Ще ме побъркате ;д


Пет Мар 16, 2018 18:54
Профил
новак
новак
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 19, 2009 02:00
Мнения: 32
Мнение Re: Докладваш обида и блокират теб
Добър вечер така като гледам нещо не сте наясно с много неща в сайта зидане и от къде си сигурен дали не се наказват другите които уж си докладвал ако е имало защо са били наказани защо говориш на изуст не мога да разбера в тези доклади които са пейстнати по горе лично аз съм те наказвал защото както виждаме има защо има една поговорка каквото си надробиш това ще сърбаш така че тази поговорка важи и за теб.
Лека вечер.


Пет Мар 16, 2018 19:56
Профил
новак
новак

Регистриран на: Вто Яну 09, 2018 02:00
Мнения: 4
Мнение Re: Докладваш обида и блокират теб
[quote="zidane_84_"]Пич,четете ли,не четете ли какво пиша,не знам... Дай да повторим сега. Казах,че много време (считай години),съм си траел,винаги когато са ме обиждали,кълнали,унижавали и пр. Второ,как по дяволите сравни убийство,с игра на белот,нямам никаква идея!!! Трето,казваш,тийна не бил доволен от живота си и затова извършил убийство...ами,къде,как и защо аз да не съм доволен от живота си,в случая,за който пиша,пак нямам никаква идея! Смисъл,сравнението е покъртително! Четвърто,защо си мислиш,че не съм докладвал "болните мозъци"? И не казвам ли точно това,че блокирането на чата им за няколко дни,не върши абсолютно никаква работа? Ще ме побъркате ;д[/quote]

Зидане много добре те разбирам, но ти нещо не искаш да разбереш. То, за всяко поведение си има различно наказание и ти това не може да го проумееш. :wink:
Ако искаш може да пробваш: заяждай се със модератори, обиждай първи, втори, трети... път и забраната за чат почва от седмица до година, после клевети някого и да ти изтрият всичките профили. Но на Българина винаги му е било по-лесно да плюе без да е сигурен в дадено нещо. :wink:


Съб Мар 17, 2018 00:17
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пет Сеп 05, 2008 02:00
Мнения: 4
Мнение Re: Докладваш обида и блокират теб
Господи,не бях виждал толкова дълго изречение,без нито един препинателен знак :lol: (това,към модератора). А към теб,със странното име,с много букви... започвам да си мисля,че говоря с дете (нищо лично ако си дете де). Уверявам те,за да говоря за нещо и то тук (където никога не съм писал),значи съм сигурен. Дай пак да кажа,че явно от един път няма да стане работата. За трети път казвам,че мои приятели играят,също от години в сайта,а "доброжелатели" или както им казвам "болни мозъци",са кълняли,били са наказвани,след което пак се връщат и това се повтаряше непрекъснато. Ако съм знаел,че ще трябва да доказвам думите си пред народния съд на форте геймс,съм щял да си записвам в една тетрадка и да ви ги казвам един по един случаите. :idea: Както и да е. Всичко е точно!


Съб Мар 17, 2018 16:42
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 8 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron