Напиши нова тема Отговори на тема  [ 9 мнения ] 
Участвай в новогодишната игра и го посрещни с нов късмет! ;) 
Автор Съобщение
новак
новак
Аватар

Регистриран на: Вто Авг 18, 2015 02:00
Мнения: 19
 Участвай в новогодишната игра и го посрещни с нов късмет! ;)
[b][i][size=150]Здравейте![/size][/i][/b]

[b]Искам да съобщя, че на [color=#BF0000][size=150]30.12.2017[/size][/color] от: [color=#BF0000][size=200]20:30[/size][/color]часа, по желание и воля на потребителката U3Ky6EHUE, и също така моята подкрепа, ще проведем една новогодишна игра с награда в [color=#BF0000][size=150]НССЧ[/size][/color]. Естествено и с подкрепата на Модераторите. Целта на тая новогодишна игра е да покажем повече позитивизъм и добро намерение между нас потребителите. На тоя ден и час всички сте добре дошли! Няма да има разделение на потребители.[/b]

[b][i][size=150]За целта е предвидена:[/size][/i][/b]

[b]1. Преди да се определят трима играчи с които ще се играе на финала, ще се направи едно разиграване на три стаи на определен залог. И тези които са първи, ще останат за финала и ще играят за 1-во, 2-ро и 3-то място[/b]

[b]2. Първа стая със залог: 100 чипа, втора: 500 чипа, трета: 1К чипа. И най-накрая залога на финалната стая, ще го решим по между ни (каква да е тя).[/b]

[b]- На победителя, който остане първи на [color=#BF0000]ФИНАЛА[/color], ще му се подари ника:[/b] [b][color=#BF0000][size=150]U3Ky6EHUE с: 1,472,720 чипа[/size][/color][/b]

[b]- На второ място ще получи подарък от:[/b] [b][color=#BF0000][size=150]100К чипа[/size][/color][/b]

[b]- На трето подарък от:[/b] [b][color=#BF0000][size=150]50К чипа[/size][/color][/b]

[b]Предварително благодаря на всички за проявения интерес, както и за желанието да участвате! Късмета да е с вас и да има повече ГУШ.....[/b] :wink: :)

_________________
[b][i][color=#0000FF][right]Respect everyone they are also human![/right][/color][/i][/b]

[right][color=#0000BF]https://www.youtube.com/watch?v=OC4_49tJf8E[/color][/right]


Пон Дек 18, 2017 03:53
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пет Дек 06, 2013 02:00
Мнения: 14
Мнение Re: Участвай в новогодишната игра и го посрещни с нов късмет! ;)
Здравейте,
как става записването ?


Съб Дек 30, 2017 14:27
Профил
новак
новак
Аватар

Регистриран на: Вто Авг 18, 2015 02:00
Мнения: 19
Мнение Re: Участвай в новогодишната игра и го посрещни с нов късмет! ;)
[quote="Paganii"]Здравейте,
как става записването ?[/quote]

Здравей Paganii!

Няма записване, само в определения час трябва да се включиш за игра. Аз ще направя стая и ще поканя всички. И право за участие ще имат първите трима които се включат. :wink:

_________________
[b][i][color=#0000FF][right]Respect everyone they are also human![/right][/color][/i][/b]

[right][color=#0000BF]https://www.youtube.com/watch?v=OC4_49tJf8E[/color][/right]


Съб Дек 30, 2017 17:38
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пет Дек 06, 2013 02:00
Мнения: 14
Мнение Re: Участвай в новогодишната игра и го посрещни с нов късмет! ;)
Входа на стаята ще бъде 100 чипа. А как се играят другите 2 игри. победителя трябва да вземе 2 от 3 ли ?
И после как се взима наградата ?


Съб Дек 30, 2017 17:46
Профил
новак
новак
Аватар

Регистриран на: Вто Авг 18, 2015 02:00
Мнения: 19
Мнение Re: Участвай в новогодишната игра и го посрещни с нов късмет! ;)
[b][i]С голямо удоволствие искам да съобщя резултата от новогодишната игра:[/i][/b]

[b]1-во място:[/b] потребителката: [b][color=#BF0000]tara85[/color][/b]

[b]2-ро място:[/b] потребителя: [b][color=#BF0000]Fordmustang777[/color][/b]

[b]3-то място:[/b] потребителя: [b][color=#BF0000]Paganii[/color][/b]

[b]Още веднъж благодаря на всички които проявиха интерес за участие. Дано и през новата 2018-та година да ви върви така по мед и масло.[/b] [b][color=#BF0000]ЧЕСТИТО!!!!![/color][/b] :e172:

_________________
[b][i][color=#0000FF][right]Respect everyone they are also human![/right][/color][/i][/b]

[right][color=#0000BF]https://www.youtube.com/watch?v=OC4_49tJf8E[/color][/right]


Нед Дек 31, 2017 01:35
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пет Дек 06, 2013 02:00
Мнения: 14
Мнение Re: Участвай в новогодишната игра и го посрещни с нов късмет! ;)
Здравейте,
първо искам да изкажа огромни благодарности към To.my.end и U3Ky6EHUE и дано в сайта има повече хора като тях !
Искам да споделя с Вас впечатлението ми от провелия се турнир.
Турнирът протече точно както беше описано в началото на темата с една на пръв поглед малка но за мен не толкова малка разлика. В уведомлението за турнира е записано "Искам да съобщя, че на 30.12.2017 от: 20:30часа, по желание и воля на потребителката U3Ky6EHUE, и също така моята подкрепа, ще проведем една новогодишна игра с награда в НССЧ. Естествено и с подкрепата на [b][size=150][u][color=#BF0000]Модераторите[/color][/u][/size][/b]. " както може би се сещате ключовата дума тук е [color=#BF0000]"Модераторите"[/color]. През цялото време знаех, че това е инициатива на играчи от сайта плюс екипа на сайта. След като завърши турнира а с него и аз на 3-то място дойде момента за получаване на печалбата за трето място 50к чипа. Организатора To.my.end се свърза с мен на лично съобщение и ми каза, че ще получа чиповете като подарък в профила си. Реших да погледна как се изпращат чипове като подарък защото аз не съм от най редовните играчи на тази игра и видях, че няма опция да изпратя от личните ми чипове подарък на друг играч. След което го попитах как ще ми изпратиш тези чипове а той ми отговори, че ще ми ги изпрати като подарък за който праща смс-и (1-2-3) само за 3-то място. В този момент ми стана тъпо, че съм спечелил това трето място защото моето участие в турнира беше изцяло базирано на спортна злоба и състезателен дух, пак казвам, че не съм от редовните да не кажа, че почти не играя тази игра. В крайна сметка както ми беше казано след 5 минути получих наградата си.
От тук обаче следва един въпрос към господа модератори, администратори и т.н, уважаеми управляващи сайта господа, чувствам се длъжен да Ви запитам къде точно е вашата подкрепа за турнира като даже и една стая не бяхте осигурили (не казвам, че сте длъжни). Не мислите ли, че е редно при желание на потребителите Ви да организират турнир с награден фонд поне да осигурите удобството чиповете за 2-ро и 3-то място да бъдат прехвърлени от профилите на организаторите а не и за това да ги карате да пращат смс-и. Не разбирам, сайта ще обеднее ако предостави начин за дадения турнир чиповете да се прехвърлят от профил на организатор или дори самият сайт да допринесе с наградата за 2-ро и 3-то място.


Нед Дек 31, 2017 01:54
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: Участвай в новогодишната игра и го посрещни с нов късмет! ;)
Не се стърпяхте пак да се изхрачите върху нас...
Нямам желание да коментирам злобния пост, май няма вече да позволявам и да ни пишат в подобни инициативи, за да давам повод да плюете по нас. Жалко, че и на празници не преглъщате злобата си. Ако организатора прецени, да ти отговори.


Нед Дек 31, 2017 11:46
Профил
новак
новак
Аватар

Регистриран на: Вто Авг 18, 2015 02:00
Мнения: 19
Мнение Re: Участвай в новогодишната игра и го посрещни с нов късмет! ;)
[quote="VAS"]Ако организатора прецени, да ти отговори.[/quote]

Да Вас, естествено ще взема отношение. Първо искам да ти благодаря пред всички, че имах и твоята подкрепа! След като споделих това с теб на ЛС. Даже мога да призная, изцяло идеята как трябваше да протече самата игра беше твоя! Естествено и след няколко мои предложения го измислихме. Това което зависеше от теб го стори. И това е нещо и съм ти благодарен. Искам да уточня и това, написах множествено число Модератори, щото не исках да пренебрегна и останалите. Макар, че подкрепата беше само от Вас (както винаги).

Весело изкарване на новата година!!

_________________
[b][i][color=#0000FF][right]Respect everyone they are also human![/right][/color][/i][/b]

[right][color=#0000BF]https://www.youtube.com/watch?v=OC4_49tJf8E[/color][/right]


Нед Дек 31, 2017 14:36
Профил
новак
новак
Аватар

Регистриран на: Вто Авг 18, 2015 02:00
Мнения: 19
Мнение Re: Участвай в новогодишната игра и го посрещни с нов късмет! ;)
[quote="Paganii"]От тук обаче следва един въпрос към господа модератори, администратори и т.н, уважаеми управляващи сайта господа, чувствам се длъжен да Ви запитам къде точно е вашата подкрепа за турнира като даже и една стая не бяхте осигурили (не казвам, че сте длъжни). Не мислите ли, че е редно при желание на потребителите Ви да организират турнир с награден фонд поне да осигурите удобството чиповете за 2-ро и 3-то място да бъдат прехвърлени от профилите на организаторите а не и за това да ги карате да пращат смс-и. Не разбирам, сайта ще обеднее ако предостави начин за дадения турнир чиповете да се прехвърлят от профил на организатор или дори самият сайт да допринесе с наградата за 2-ро и 3-то място.[/quote]

Paganii здравей!

Ако трябва да сме честни, трябва да си призная, че никой не ни обеща да ни осигури стая със присъствие на Модератор (макар, че беше редно). Само Вас спомена, че ще се погрижи да има Модератор на линия (при евентуално възникнал проблем). Речено, сторено. А по въпроса за прехвърлянето на чипове от профили на организатори или нечий друг профил, такава опция няма, но самия ти можеш да го измислиш. :) И естествено от цялата тая работа, ако имаш сметка. :wink: Всичко е измислено така и се базира на това, да се пращат повече СМС-и. И ти, ако беше на тяхно място, щеше да го измислиш по същия начин (няма какво да си кривим душите). Никой не те обича и не те обожава заради хубавите ти очи. Щом имаш някакъв бизнес (работно място) ти си длъжен по някакъв начин да го поддържаш. Също така да подчертая, никой не ни е карал и не може да ни накара да пращаме СМС-и насила. Всичко беше по наша воля и желание. А до допринасянето на сайта, преди допринасяха само в белота. Сигурно и там вече не допринасят и причината да са озлобените потребители. Природата не мени човека, а човека го мени..


Весело посрещане на новата година!!

_________________
[b][i][color=#0000FF][right]Respect everyone they are also human![/right][/color][/i][/b]

[right][color=#0000BF]https://www.youtube.com/watch?v=OC4_49tJf8E[/color][/right]


Нед Дек 31, 2017 16:29
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 9 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron