Напиши нова тема Отговори на тема  [ 19 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Неподредени мисли за Таблата 
Автор Съобщение
новак
новак

Регистриран на: Нед Авг 15, 2010 02:00
Мнения: 7
Мнение Re: Неподредени мисли за Таблата
абе понякога си мисля,че в тоя сайт само аз ти чета темата-та вземи почерпи по бира,да не ме изгубиш и мен


Нед Яну 19, 2014 14:59
Профил
напреднал
напреднал
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 07, 2009 02:00
Мнения: 287
Местоположение: Sofia
Мнение Re:
Съжалявам искрено, но явно не си познал! Аз самият не нося никаква лична отговорност за ширещото се невежество сред хората... С други думи, нека те да почерпят с бира, пък и понеже наистина са много- ще изпиеш на вересия доста халби. Освен това може да се види броячът, който отчита колко пъти са отваряни моите публикации. Този брой наистина е внушителен. Разбира се- коментарите може да са и отваряни, без изобщо да са четени. Както вече казах, вината не е моя. Има и една друга възможност- ако ти и само ти си направил труда да кликваш всеки път на всяка моя нова тема или анкета, като така ми правиш публична реклама. Доста трябва да ти е било изморително обаче, защото броячът ги е навъртял няколко хиляди пъти (събрани всички заедно)!!!

А какво ми е коствало на мен лично за да ги измисля, а после да се постарая и да ги напиша, предпочитам да премълча- това засяга единствено мен.

_________________
Аз съм неочаквано добра комбинация...

И запомни едно: Играта ми, е много по-добра, от играта ти !

Кьорав карти не играе!

Избягвай тълпата- Сенека

Не съм толкова глупав, че да играя непрестанно на карти или зарчета!


Пон Яну 20, 2014 14:07
Профил
новак
новак

Регистриран на: Нед Авг 15, 2010 02:00
Мнения: 7
Мнение Re: Неподредени мисли за Таблата
Ще взема да ти сведа писанието до смилаемо ниво от обикновения потребител-много ти е висок стила -и като смисъл и като разбираемост-

Цитат-Аз самият не нося никаква лична отговорност за ширещото се невежество сред хората...
Превод-Тук никой не може да ме разбере...

Цитат-С други думи, нека те да почерпят с бира, пък и понеже наистина са много- ще изпиеш на вересия доста халби.
Превод-Масовизация в неразбирането на интелектуалната ти творба...

Цитат-Освен това може да се види броячът, който отчита колко пъти са отваряни моите публикации. Този брой наистина е внушителен.
Без превод-чиста статистика- 1095 пъти ти е отваряна темата ,която си поставил на 24 февруари 2013 година-11 месеца по 30 дни са 330 дни ,1095 делено на 330 е 3.3181818,тоест на ден са цъкали тук 3 потребителя и неква си трета от тях.
За тези 330 дни има само едно мнение от потребител Дреболийка ,и три мои ,моите даже аз не ги броя ,поддържах темата жива ,за да не я премести мод в отдел Чистота-тоест в кошчето.

Цитат-Има и една друга възможност- ако ти и само ти си направил труда да кликваш всеки път на всяка моя нова тема или анкета, като така ми правиш публична реклама.
Почти превод- И не на последно място-ще те разочаровам-не съм ти цъкал на темата за да имаш бройка посещения-публичната реклама е платена, а при теб бирата ти е кът-сам си я пиеш.

Цитат-А какво ми е коствало на мен лично за да ги измисля, а после да се постарая и да ги напиша, предпочитам да премълча- това засяга единствено мен.
Тук няма нужда от превод-може само да гадаем.

Дерзай-темата продължава,ще я следя с интерес.


Чет Яну 30, 2014 02:23
Профил
напреднал
напреднал
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 07, 2009 02:00
Мнения: 287
Местоположение: Sofia
Мнение Re:
Както началния коментар, така и отговорът на моя отговор ми се струват напълно безпредметни, наистина заслужаващи веднага да бъдат изхвърлени в кошчето.

Аз каквото имах да кажа го казах и не мисля да продължавам повече безсмислени дебати.

Но ще се опитам да синтезирам идеята на откритата от мене тук тема. А тя е една-единствена: Таблата!

Надявам се добрите играчи да споделят тук своя опит. Коментари по темата са винаги добре дошли. Но всякакви други- без пряка връзка с обсъжданото, са нежелателни. Въпросите свързани с турнирите, с поведението на този или онзи, със злополучното разпределение на заровете, проблемите с програмата и др. подобни- тяхното място е другаде. Каквито и да било лични оценки, нападки или обиди са напълно недопустими!

Накратко: Ако няма какво да кажете, то не ни го казвайте тук.

_________________
Аз съм неочаквано добра комбинация...

И запомни едно: Играта ми, е много по-добра, от играта ти !

Кьорав карти не играе!

Избягвай тълпата- Сенека

Не съм толкова глупав, че да играя непрестанно на карти или зарчета!


Съб Фев 01, 2014 18:16
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 19 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron