Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
Бъг или измама? 
Автор Съобщение
новак
новак

Регистриран на: Пон Яну 10, 2011 02:00
Мнения: 4
Мнение Бъг или измама?
Искам да споделя какво ми се случи преди малко докъто играх с играч nedqlko_34. Изигрх с него 3-4 игри, но забелязах, че рейтинга не му помръдва от 3098 след като го победих две игри. Същото важеше и след като той ме победи последната игра. Държа да отбележа, че играх на игри с рейтинг и както ще видите в скрийншота по долу рейтинга му остана непроменен.
Първо ми направи впечатление, че лесно и с охота прие да играе с противник с по-нисък рейтинг (моя) и продължи да играе без да се замисля след като натискаше старт на всяка следваща игра след загуба на предишната. 98% от играчите в таблата не приемат игри с противници с по нисък рейтинг.
Започвам да си мисля че този играч използва бъг или измама по някакъв начин за да се разминава с отнемането на рейтинг при загуба. Пак отбелязвам, че това се случва в игри с рейтинг и това не е нормално. Моля да направите разследване на този профил. Това не е нормално!
Ето и скрийншота от последната игра. Не успях да запазя предните два скрийншота от старта на последната игра. Разполагам само с това.


Прикачени файлове:
Коментар на файл: Този играч nedqlko_34 използва бъг по мое мнение, тъй като рейтинга му остава непроменен след поредни няколко загуби в игри с рейтинг.
cheating.jpg
cheating.jpg [ 215.83 KiB | Прегледано 7163 пъти ]
Сря Апр 04, 2018 19:23
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron