Напиши нова тема Отговори на тема  [ 91 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
Проблем в Таблата 
Автор Съобщение
новак
новак

Регистриран на: Съб Дек 29, 2007 03:55
Мнения: 12
Мнение Re: Изхвърлен от стая
ей скапаняци до кога ще играя табла и ще ме изхвърля?кога ще си оправите скапания сайт омръзна ми да плащам и да немога да играя!!!!!!!!!!


Сря Фев 02, 2011 15:30
Профил
новак
новак

Регистриран на: Чет Дек 06, 2007 00:19
Мнения: 1
Мнение Проблем с таблата
Здаравейте имам странен проблем с таблата а и при другите игри също го има. Проблема е че тръгва да заржда и изпълва цялото и след това дава син екран и така остава без да изпише нищо или да ме прехвърли към стаите за да мога да започна игра. Сновата версия на flash playera съм изчистих кеша и на двата браузара преинсталирах flash player и пак същият проблем браузарите са ми мозила и итернет експлорер.java е активна. Моля помагайте. Благодаря предварително


Нед Фев 20, 2011 13:37
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: Проблем с таблата
Здравейте,
опитайте отново да изтриете кеша и кукитата или пълен рефреш на страницата с Ctrl+F5 .


Пон Фев 21, 2011 20:31
Профил
новак
новак

Регистриран на: Чет Сеп 21, 2006 15:27
Мнения: 4
Мнение Проблем в Таблата
Получава се следното водехме игра в турнира с nainik и той точно преди да си извадя последния пул излезна нарочно по някакъв начин.. разкачи връзката, на мен ми даде "изчакване на играч.." в следващия момент неможех да си извадя пула, времето вървеше и накрая ми присъди загуба затова че несъм местил в времето отредено ми за ход.. Е как да местя питам аз... и откъде на къде на мен ще ми се пише загуба, при положение че играта я печелех...
Трета такава игра губя и съм адски недоволен... още в първата ми направи впечетление но си мислех че не ми отразява като загуба... в един момент станаха 0 победи 6 загуби... е айде оправете си бъговете!!! Да се слага седмичен бан ако трябва на юзърите които си служат с измама... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ontopic: :ban: :ban: :ban:
P.S: И малко offtopic ей тази емоУшънка -> :e239: Се счита за нецензорирана в Англия, също както средния пръст... само че, тази е с по-обидно значение (казвам го защото в сайта влизат не само потребители от Родината). Някъде я бях срещнал пак и я бяха обявили за нецензорка.. колкото и смешно да прозвучи... В учебниците по история има повече инфо защо е така.


Пет Мар 04, 2011 15:40
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пет Мар 06, 2009 02:00
Мнения: 45
Мнение Re: БЪГ в Таблата
Да,такава е -SNOW_WHITE-(DELFINIA).


Пет Мар 04, 2011 16:49
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: БЪГ в Таблата
Направена е проверка, не може да се твърди със сигурност каква е причината, възможно е и Вашата връзка да се е разпаднала. Това се получава, когато противника успее да се върне в играта преди Вас.


Нед Мар 06, 2011 17:16
Профил
новак
новак

Регистриран на: Чет Сеп 21, 2006 15:27
Мнения: 4
Мнение Re: БЪГ в Таблата
[quote="VAS"]Направена е проверка, не може да се твърди със сигурност каква е причината, възможно е и Вашата връзка да се е разпаднала. Това се получава, когато противника успее да се върне в играта преди Вас.[/quote]
Благодаря за навременната Ви намеса.
Поздрави,


Нед Мар 06, 2011 17:44
Профил
новак
новак

Регистриран на: Сря Май 23, 2007 17:08
Мнения: 5
Мнение Re: Проблем в Таблата
Играя табла играта е по4ти равна,мой ред е заровете са хвърлени играя ,противника мята не мести времето му изте4е,на мен ми взема то4ки и ме изхвърли оня полу4ава то4ките и остава в играта.НА какво се дължи това ?


Пон Апр 25, 2011 08:58
Профил
новак
новак

Регистриран на: Сря Май 23, 2007 17:08
Мнения: 5
Мнение Re: Проблем в Таблата
и не е за пръв път


Пон Апр 25, 2011 09:14
Профил
новак
новак
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 29, 2009 02:00
Мнения: 1
Мнение Re: Проблем в Таблата
Това и на мен ми се е случвало. Освен това не стига, че нямам вина за "напускането си", но ми се вземат точки не като за загуба, дори и да съм била на път да спечеля играта, а тройно повече.

_________________
[b]Форумите са създадени с идеята за взаимопомощ, а не за взаимно плюене. Набийте си го в главите най-сетне.[/b]


Пон Апр 25, 2011 11:52
Профил
новак
новак

Регистриран на: Сря Май 23, 2007 17:08
Мнения: 5
Мнение Re: Проблем в Таблата
алооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооо ,алооооооооооооооооооооооооооооо оправете си тая шибана табла


Пон Апр 25, 2011 12:37
Профил
новак
новак

Регистриран на: Сря Май 23, 2007 17:08
Мнения: 5
Мнение Re: Проблем в Таблата
отново ми правите тия номера,ще по4на с грозния език най-накрая


Пон Апр 25, 2011 12:38
Профил
новак
новак

Регистриран на: Сря Май 23, 2007 17:08
Мнения: 5
Мнение Re: Проблем в Таблата
има ли някой да ми обясни


Пон Апр 25, 2011 12:39
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: Проблем в Таблата
dian_68 с този език не само, че няма да Ви обърна внимание, а и ще получите наказание
Когато се научите да подавате коректно сигнали за проверка ще ви бъде обърнато внимание.
Ало по телефона.


Пон Апр 25, 2011 17:58
Профил
новак
новак

Регистриран на: Съб Юни 12, 2010 02:00
Мнения: 59
Мнение Re: Проблем в Таблата
еее скърши се да ми се залепва пулчето за мишката точно когато са ми останали 2-3 да вкарам и да бия оправете си скапания саит най после до тогава спирам с смс-и за вип къв е смисъла да пращаме смси и да не може да се изиграе една нормал игра земете мерки най после не си гледате работата писна ми :rungun: :chair: :guns2: :censored:

_________________
:mbounce: :mbounce: :mbounce: :mbounce:


Вто Апр 26, 2011 13:35
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 91 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron