Напиши нова тема Отговори на тема  [ 19 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
табла 3в1 
Автор Съобщение
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: ! ! ! ТАПА И ГЮЛБАРА ! ! !
Ще отговоря, когато мога да дам конкретен отговор, тъй като това не зависи от мен не мога нищо да кажа по-въпроса, а само да си чеша клавиатурата не е в стила ми.
Следващия път при подобен тон, ще ми изнесе и друго да направя.


Вто Юли 27, 2010 15:45
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пон Юли 11, 2011 02:00
Мнения: 13
Мнение Re: табла 3в1
Еййй,модераторите, защо не ви се занимава да направите и другите две игри на табла тук където предпочитаме да се "събираме" да играем,а ни карате да си правим регистрации в други сайтове само заради комбинираната игра на табла??? Да нямате :spam: в главите си бе? Я се събудете и вижте от коя година ви пишат хората по тази тема все с една молба! :!: Хората които харесват и знаят да играят и трите игри са много повече от тези изразили мнение тук-ВЯРВАЙТЕ МИ! Затова от името на всички ви моля-да направите варианта и с трите игри/обикновена,тапа и гюлбара/,като за обикновената може да си остане опцията само нея да си я играеш,тъй като има и много хора които не знаят другите две игри :wink: :please:


Пет Мар 02, 2012 07:53
Профил
напреднал
напреднал
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 19, 2009 02:00
Мнения: 393
Мнение Re: табла 3в1
Модераторите не правят игри.


Пет Мар 02, 2012 08:45
Профил
новак
новак

Регистриран на: Сря Ное 21, 2012 02:00
Мнения: 3
Мнение Re: табла 3в1
Добре, поне челеби не може ли да се направи? По принцип би трябвало да е относително лесно да се сложи опция дали чифтовете да се доиграват. Кодовата дума, разбира се, е "относително", просто го сравнявам с добавянето на цяла игра 8) !


Чет Дек 06, 2012 16:30
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 19 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron