Напиши нова тема Отговори на тема  [ 11 мнения ] 
ЗАБРАНА ЗА ЧАТ 
Автор Съобщение
новак
новак

Регистриран на: Сря Фев 14, 2018 02:00
Мнения: 7
Мнение ЗАБРАНА ЗА ЧАТ
Може ли да знам защо ми е спрян чата до 12.04???????


Чет Апр 05, 2018 15:05
Профил
новак
новак
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 19, 2009 02:00
Мнения: 32
Мнение Re: ЗАБРАНА ЗА ЧАТ
Добър вечер наказан сте защото пишете глупости из човечето.


Чет Апр 05, 2018 18:44
Профил
новак
новак

Регистриран на: Сря Фев 14, 2018 02:00
Мнения: 7
Мнение Re: ЗАБРАНА ЗА ЧАТ
Какви глупости съм писал??? Това са пълни измислици!! В случай че съм писал глупости, настоявам да се качи скрийншот на въпросните глупости които според вас съм писал, а в противен случай, да ми се вдигне забраната за чат незабавно!


Чет Апр 05, 2018 22:31
Профил
новак
новак

Регистриран на: Сря Фев 14, 2018 02:00
Мнения: 7
Мнение Re: ЗАБРАНА ЗА ЧАТ
Модератора, много си мълчалив нещо...май се оказа, че нямаш никакви доказателства за това, че съм писал обиди и си гузен нещо. Заради такива като тебе държавата е на това дереже.
Честито, доказа се!


Пет Апр 06, 2018 15:19
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: ЗАБРАНА ЗА ЧАТ
Държавата е на това дередже, заради перверзни индивиди като теб, които не помнят на кой какво са написали и съвсем са се овъртяли.
Думи като настоявам и незабавно може да ползваш в службата си и в къщи. Нито извадка на чата ще получиш, нито ще ти се махне наказанието. Не си специален, че да получаваш веднага отговор, никой не е гузен, има причина, но няма да ти бъде предоставена.


Пет Апр 06, 2018 17:04
Профил
новак
новак
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 19, 2009 02:00
Мнения: 32
Мнение Re: ЗАБРАНА ЗА ЧАТ
Добър вечер ти може да искаш да ти се прави скриншот но нема как да стане ние не правим тези скриншотове като вас а това незабавно ще си го казвате у вас на жена ви ясен ли съм господинчо с този тон няма да прокопцаш поне не и при мен за да не ти отговоря веднага си имам и други задължения например ама то къде нямаш акъл как да го разбереш то вие си живеете тука в сайта нямате си личен живот ама какво да ти обяснявам малко ти е капацитета за да го асимилираш.
Сега ти желая лека вечер и си помисли как да говориш с мен защото ако ме ядосаш наказанието може и да е повече от това което съм ти сложил.
Лека вечер.


Пет Апр 06, 2018 18:33
Профил
новак
новак

Регистриран на: Сря Фев 14, 2018 02:00
Мнения: 7
Мнение Re: ЗАБРАНА ЗА ЧАТ
[quote="VAS"]Държавата е на това дередже, заради перверзни индивиди като теб, които не помнят на кой какво са написали и съвсем са се овъртяли.
Думи като настоявам и незабавно може да ползваш в службата си и в къщи. Нито извадка на чата ще получиш, нито ще ти се махне наказанието. Не си специален, че да получаваш веднага отговор, никой не е гузен, има причина, но няма да ти бъде предоставена.[/quote]

"има причина, но няма да ти бъде предоставена."с това се доказа какво разбираш ти под справедливост! Да наказваш без чат човек без никаква причина. Много ясно, че няма да предоставиш извадка, защото тя просто не съществува! Казах ти го преди (под друг ник) и ти го казвам пак; практикувай повече секс мойто момиче, че си натрупала много злоба, която ти вреди както на теб, така и на другите, ама май си толкова грозна, че никой не те иска :lol: :smart: :smart: ! Сега можете спокойно да изтриете този ник а аз да си продължа да играя с другите 99.... :lol: :lol: :lol: БОКЛУК!!!


Пет Апр 06, 2018 19:30
Профил
новак
новак

Регистриран на: Сря Фев 14, 2018 02:00
Мнения: 7
Мнение Re: ЗАБРАНА ЗА ЧАТ
[quote="Moderator1"]Добър вечер ти може да искаш да ти се прави скриншот но нема как да стане ние не правим тези скриншотове като вас а това незабавно ще си го казвате у вас на жена ви ясен ли съм господинчо с този тон няма да прокопцаш поне не и при мен за да не ти отговоря веднага си имам и други задължения например ама то къде нямаш акъл как да го разбереш то вие си живеете тука в сайта нямате си личен живот ама какво да ти обяснявам малко ти е капацитета за да го асимилираш.
Сега ти желая лека вечер и си помисли как да говориш с мен защото ако ме ядосаш наказанието може и да е повече от това което съм ти сложил.
Лека вечер.[/quote]

Не знам да се смея ли, да плача ли... Първо наблегни над правописа си, и после ми се прави на умен, че направо ме е срам да те чета... пише се прокопСаш за сведение...също така има едно нещо което се казва запетайка "," което като гледам също не ти е познато, ама какво ли ти ги говоря тия работи, ти си толкова прос, че няма на къде. Относно "капацитета" ми, той е в пъти по-голям от твоя, тъй като говоря перфектно цели 3 езика, но какво ли ти се обяснявам на тебе...някакъв си изгнил зубър който си мисли, че като е модератор на някакъв си сайт за игри е "важен". Нека ти кажа какво си ти: ти си една ПЛЮНКА както и човекоподобното, което те е родило! :lol: :lol: :lol: Сега вече като те "ядосах" може спокойно да изтриеш този ми профил, че и без това ми се насабраха доста :lol: :lol: :lol: Айде чао храчко човекоподобна!


Пет Апр 06, 2018 19:39
Профил
новак
новак

Регистриран на: Сря Фев 14, 2018 02:00
Мнения: 7
Мнение Re: ЗАБРАНА ЗА ЧАТ
"Наложена ви е санкция от модератор: спрян чат , за всички игри. Забраната важи до 13.04.2018 20:04"
Само това ли можете бе?? Хаххахахах :lol: :lol: :lol: :lol: Очаквах някакъв по-оригинален отговор...както и да е..Това няма да те направо по-малко недоебана, Василенке! :lol: :lol: все същата грозна мастия ще си си, ако ще и 5 години забрана за чат да ми наложиш... :lol: а и май не четеш, казах че имам още 99 профила, така че тоя съм го жертвал вече...айде, ходи си пъхай пръстчета там долу, че сигурно и със пръчка не те пипат мъжете хаххах :lol: :lol: :lol:


Пет Апр 06, 2018 20:17
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: ЗАБРАНА ЗА ЧАТ
Ти за кой се взе, че да се занимавам с теб - това, наказание си ти е до тогава още от началото. Възпитанието ти и културата ти си личат от един километър, седнал да се подиграва на другите как и какво пишат, но собствения му речник е на ниво простак. Не гадай за личния ми живот, защото дори не се доближаваш до реалността, и ако си малко умен ще се сетиш, че пишейки така изобщо не ме дразниш. Нямам никакво намерение да доказвам каквото и да е на подобни плужеци като теб.


Съб Апр 07, 2018 05:59
Профил
новак
новак

Регистриран на: Чет Май 12, 2011 02:00
Мнения: 3
Мнение Re: ЗАБРАНА ЗА ЧАТ
здравейте искам да попитам как може да се върне изтрит профил


Съб Апр 07, 2018 19:01
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 11 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron