Напиши нова тема Отговори на тема  [ 17 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
ЗАЩО МИ Е СПРЯН ЧАТА!!?? 
Автор Съобщение
новак
новак

Регистриран на: Сря Ное 29, 2017 02:00
Мнения: 9
Мнение ЗАЩО МИ Е СПРЯН ЧАТА!!??
Мога ли да знам защо сте ми српяли чата, и то чак до 19/02/2018????????????????


Пон Фев 12, 2018 17:39
Профил
новак
новак
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 19, 2009 02:00
Мнения: 32
Мнение Re: ЗАЩО МИ Е СПРЯН ЧАТА!!??
Добър вечер чата ви е спрян защото от една седмица насам ви засичам в доклади как просите чипове от всеки и честно казано нещо ми писна да ви чета вие вече прекалявате достатъчно ви четох не мисля вече да го правя.


Пон Фев 12, 2018 20:40
Профил
новак
новак

Регистриран на: Сря Ное 29, 2017 02:00
Мнения: 9
Мнение Re: ЗАЩО МИ Е СПРЯН ЧАТА!!??
Е то голяма работа станало като съм поискал малко чипове...и то от хора където имат стотици хиляди или милиони. Може би ако не бяхте съчетали тази измама (да ти взема по 100 като паднеш и да ти дава само 30 или дори 20 като победиш), нямаше да ми се налага да искам от други. Ама нали вас ви интересува хората да пращат смс-и за чипове и да печелите пари от това, нормално е да ви дразни и да искате да ми спирате чата.


Пон Фев 12, 2018 21:03
Профил
новак
новак
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 19, 2009 02:00
Мнения: 32
Мнение Re: ЗАЩО МИ Е СПРЯН ЧАТА!!??
Не печелим нищо от виповете на потребителите но има потребители се дразнят от вашето просене и има доклади затова съответно съм ви наказал защото ви засичам доста често в докладите.Ако искате чипове пуснете си смс за чипове и ще имате ама това просене на потребителите вече им писва и те докладват.


Пон Фев 12, 2018 21:20
Профил
новак
новак

Регистриран на: Сря Ное 29, 2017 02:00
Мнения: 9
Мнение Re: ЗАЩО МИ Е СПРЯН ЧАТА!!??
Не пребивавам в България и няма как да пратя смс дори и да искам. Разбирам че може някой да се е издразнил от това, че съм поискал чипове (въпреки че го правя по най-културен и учтив начин), но е крайно отчайващо когато си играл толкова време да събереш шепа чипове, и после да гледаш как при всяка загуба ти отнема цели 100. За да си ги възвърна тия 100, трябва да спечеля 4 игри поред. Моля ви да ми възвърнете чата, смятам, че е прекалено голямо наказание да ме държите 1 седмица без чат за тая глупост. Повече няма да искам чипове от никой.


Пон Фев 12, 2018 21:28
Профил
новак
новак
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 19, 2009 02:00
Мнения: 32
Мнение Re: ЗАЩО МИ Е СПРЯН ЧАТА!!??
Съжалявам аз сделки не правя с никой, а колкото до наказанието ви ще си го изтърпите при 2 - ро такова наказанието ще е по - голямо.
За мен темата е приключена и няма какво да добавя повече.
Лека вечер.


Пон Фев 12, 2018 21:36
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: ЗАЩО МИ Е СПРЯН ЧАТА!!??
Мен ако питаш даже много малко ти е сложил, благодари се, че аз не съм прегледала един от докладите, където пращаш потребителя да си ги носи в гроба - за това аз щях да те накажа 1 година.


Пон Фев 12, 2018 21:37
Профил
новак
новак

Регистриран на: Сря Ное 29, 2017 02:00
Мнения: 9
Мнение Re: ЗАЩО МИ Е СПРЯН ЧАТА!!??
Бреййй че сте лоши вие... :lol: Наказвайте колкото си искате... Правя си още 5 профила на момента и проблема е решен! Василена, ти сигурно си от момите които не практикуват секс толкова често колкото трябва (ако въобще го практикуваш), та за това си набрала толкова злоба и си я изливаш тук във форумите, нали така? :lol: Интересно е обаче как когато аз докладвам някого, не му спирате така чата както на мене...тъй като ги гледам си пишат без проблем.


Пон Фев 12, 2018 21:54
Профил
новак
новак
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 19, 2009 02:00
Мнения: 32
Мнение Re: ЗАЩО МИ Е СПРЯН ЧАТА!!??
Ти до кога ще се правиш на интересен и от къде си сигурен че не са наказани я малко внимавай какво пишеш бях човек и ти отговорих човешки ама вече почваш да се гавриш с Модераторите в сайта което ме навежда на мисълта че това ти наказание което съм ти сложил е малко.


Пон Фев 12, 2018 21:58
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: ЗАЩО МИ Е СПРЯН ЧАТА!!??
Не се тревожи за моя сексуален живот, не ми липсва. Ти как реши, че злобея, не аз пращам хората в гробищата. Ти си изрод, щом акъла ти го ражда това, изрод си. И сега отивай да си правиш никове, защото не усети аз какво ти казвам, а веднага с извратения си мозък роди, поредната простотия.


Пон Фев 12, 2018 21:59
Профил
новак
новак

Регистриран на: Съб Мар 09, 2013 02:00
Мнения: 5
Мнение Re: ЗАЩО МИ Е СПРЯН ЧАТА!!??
Преди 5г имаше моменти когато в не се сърди човече лимита за играчи се запълваше не можеше да се впишеш да играеш.
В момента наблюдавам голям отлив.
Защо ли ?


Съб Фев 24, 2018 22:05
Профил
напреднал
напреднал

Регистриран на: Пон Май 30, 2011 02:00
Мнения: 102
Мнение Re: ЗАЩО МИ Е СПРЯН ЧАТА!!??
Тоя проси, моли се, предлага да играят на по-голям залог и като не получи очакваното, започва да кълне.


Нед Фев 25, 2018 15:24
Профил
новак
новак
Аватар

Регистриран на: Вто Авг 18, 2015 02:00
Мнения: 19
Мнение Re: ЗАЩО МИ Е СПРЯН ЧАТА!!??
Здравейте драги потребители, потребителки и управници на сайта!

Искам да представя един скрийншот на един изтърван овчар. И в последствие, каква картина се поражда, когато овчаря се мисли и за Холивудската звезда Силвестър Сталоун. :lol: :lol: Както и критичните моменти на овчаря, когато вижда дадена потребителка, че играе с мен и я съветва да не играе с мен. Без потребителката да я познава (или поне, така беше ми споделила). След което почва обидите, както към мен, така и към потребителката. Също така и да кълне. Надявам се въпросния потребител да получи това което заслужава. После им са криви хората, що са били изритани и не искали да играят с тях.

Благодаря за вниманието и с пожелания за лека нощ. Аз отивам да сънувам Холивудската звезда. :lol:


Прикачени файлове:
се вихри.jpg
се вихри.jpg [ 307.38 KiB | Прегледано 25685 пъти ]

_________________
[b][i][color=#0000FF][right]Respect everyone they are also human![/right][/color][/i][/b]

[right][color=#0000BF]https://www.youtube.com/watch?v=OC4_49tJf8E[/color][/right]
Вто Фев 27, 2018 02:01
Профил
новак
новак
Аватар

Регистриран на: Пет Юни 19, 2009 02:00
Мнения: 32
Мнение Re: ЗАЩО МИ Е СПРЯН ЧАТА!!??
Добър вечер сега да обясня хайде моля да се върнем и да прочетем правилата на сайта и да ми кажете къде по копиран чат се наказва или по изразяване на мнение.Какво вие искате слабо ме вълнува няма ли доклад за съответните обиди няма да има никакво наказание хайде моля да се научите да докладвате когато трябва и каквото трябва.


Пон Мар 19, 2018 22:14
Профил
новак
новак

Регистриран на: Съб Мар 09, 2013 02:00
Мнения: 5
Мнение Re: ЗАЩО МИ Е СПРЯН ЧАТА!!??
Здравейте господа с патрулката
Зная какви изрази мога и какви не трябва да използвам.
Ето как заради един педал от велосипед Балкан от Ловеч (нали в Ловеч се правеха Балканчетата) ми е спрян чата.
Емиииии тоя педал обикаля стаите всеки ден и всяка нощ и се заяжда.
Кво да го правя щом и вие го защитавате? :)
Корупция :)


Прикачени файлове:
Screen_005.jpg
Screen_005.jpg [ 108.62 KiB | Прегледано 24587 пъти ]
Screen_004.jpg
Screen_004.jpg [ 64.16 KiB | Прегледано 24590 пъти ]
Screen_003a.jpg
Screen_003a.jpg [ 179.26 KiB | Прегледано 24485 пъти ]
Пет Апр 13, 2018 21:39
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 17 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron