Напиши нова тема Отговори на тема  [ 16 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
СТАЯ ЗА 200 
Автор Съобщение
новак
новак
Аватар

Регистриран на: Вто Авг 18, 2015 02:00
Мнения: 19
Мнение Re: СТАЯ ЗА 200
[quote="Mr.Alpha"]Нон стоп тормоз и заплахи от страна на To.my.end към останалите потребители. Заплашва със събиране на материял от този сайт и да го публикува "не само тук"... Смятам, че това е достатъчно за изтриването на акаунта на този потребител/дразнител. Моля модераторите да вземат участие и да наложат строга санкция към този дразнител. Това е сайт в който човек влиза за да се отпусне и да се забавлява а не да бъде заплашван.[/quote]

Поредния ник на Сениор-Йугадор просещ внимание. Както и най-големия балък в сайта. На захранки кълве от раз. :e100: :lol:
Пич ли си, пичка ли си не знам Господине/Госпожо изритан/изританата, то се вижда кой с кого се заяжда. :wink:
Не аз заплашвам Модератори с регистрации на нови профили и да се заяждам по форума под формата на предложения. На голяма работа и тарикат се правиш, но си пълен палячо. Надявам се и тоя профил да ти го излекуват в най-скоро време.. :lol:
Само едно ми е интересно, защо точно тая част си снимал и си публикувал точно това? Защо не снима целия разговор за да разберем самата истина и кого точно съм презирал със "Събиране на материал от тоя сайт и публикуване другаде"?
Отново другаря Ром вкарва циганска политика. Къде видя тоя тормоз и заплахи другарю ромче?? :lol: Моля, когато пишеш нещо, пиши в единствено число! А не с 100 профили, едно лице да се прави на много лица. Нали знаеш, че това е нещо типично за психично болен човек. :wink: И другото което е, почукай друга врата за внимание... Аз лично не се интересувам от меки и жалки китки! :wink:

_________________
[b][i][color=#0000FF][right]Respect everyone they are also human![/right][/color][/i][/b]

[right][color=#0000BF]https://www.youtube.com/watch?v=OC4_49tJf8E[/color][/right]


Съб Фев 24, 2018 20:21
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 16 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron