Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 
ХАКЕР!!! Vision 
Автор Съобщение
новак
новак

Регистриран на: Пон Дек 04, 2017 02:00
Мнения: 2
Мнение ХАКЕР!!! Vision
Току що играх с играч чието име е "Vision", който използва някакъв вид код който му позволява да изкарва човечета като му се пада който и да било номер, било то 6 или 1,2,3.... Освен това може да мести с колкото си иска места които въобще не отговарят на номера от зара. Писъл се че пребивава във Великобритания. Моля ви, обърнете внимание и изтрийте акаунта на този измамник.


Вто Яну 16, 2018 22:07
Профил
новак
новак

Регистриран на: Нед Дек 25, 2016 02:00
Мнения: 4
Мнение Re: ХАКЕР!!! Vision
[quote="Sexy_boy90"]Току що играх с играч чието име е "Vision", който използва някакъв вид код който му позволява да изкарва човечета като му се пада който и да било номер, било то 6 или 1,2,3.... Освен това може да мести с колкото си иска места които въобще не отговарят на номера от зара. Писъл се че пребивава във Великобритания. Моля ви, обърнете внимание и изтрийте акаунта на този измамник.[/quote]

Zdravei "Sexy_boy90"
To takiva igra4i mnogo tuka. Daje moje da se kaje 4e se tolerirat. Samo i samo 6toto imat po 100 profila i za tiq profili har4at ludi pari za 4ipove. :wink:
Sega 6te ti spodelq i edna druga istina. Ima6 li dokazatelstvo za podobno ne6to, primerno screenshot ili zasneto video? :wink:
Ne, nali? Togava trqbva da si zatvori6 o4ite ili da otkaje6 igrite. A drugiq variant e, drugiq pat napravi edno video za podobna izmama i mi prati po emal li4no na men. Az ne sam administrator, no moga da te posavetvam ne6to, ako jelae6 estestveno... :wink:

Pozdravi...


Сря Яну 17, 2018 01:03
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron