Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 
играчи в комбина , играч от няколко регистрации 
Автор Съобщение
новак
новак

Регистриран на: Съб Яну 17, 2015 02:00
Мнения: 2
Мнение играчи в комбина , играч от няколко регистрации
Добро утро, тъй като е неприятно за всеки играч,който си спазва нормална и спортсменска игра да се падне с играчи, които да играят срещу него в комбина или играч(един), който да влезе от няколко регистрации, с цел първо място. Тук в тази тема като коментар, нека всеки, който е бил свидетел или потърпевш от такива деятели да посочи конкретните никове (имена), с които нарушителите са известни в играта. Аз давам старт и Ви казвам да не приемате покана за игра от никовете "sad123" и "sad12345" , тъй като това е един човек, който иска да бъде първи и да играе със себе си в комбина, и ако има админи, които да следят играта понякога.. съветвам Ви да видите ip adress на тези никове,ако е възможно, за да сравните с кои никове е влизал и влиза, благодаря за вниманието - дано да се обърне внимание, защото немалко хора злоупотребяват, случвало ми се е да играят трима играча срещу мен в комбина и едва ли само на мен ми се е случвало. Дано да се вземат мерки.


Чет Апр 19, 2018 05:45
Профил
печен
печен

Регистриран на: Съб Юни 23, 2007 01:15
Мнения: 739
Мнение Re: играчи в комбина , играч от няколко регистрации
Привет.

От години се моля и се боря да се изкоренят подобни неща, подавам сигнали, давам им точни количествени сметки, кой, кога, къде, с кого, колко и какво прави, но нищо строго не се предприема. Дори нещо повече. Обвиняван съм и ми спират чата, когато подам сигнал за нередност в стаите - защото нямало обида в доклада. Преди време коментираха, че това си било в реда на нещата. Един вид - начин на игра. Тоест докато проблемът не стане НАШ, той си е изцяло ВАШ. Само, че не е точно така и старите потребители го знаем отлично. Този тип игра демотивира много хора и те напускат. А тук остават мотивираните да правят тези номера, както и тези със здрави нерви. Тези дето си връткат комбините и наливат точки виждат, че остават без наказание за деянията си и продължават смело. Подиграват се на нормалните играчи и дошлите тук да си пробват късмета. Точно такива хора нарушават правилата за ползване на сайта в точката, където е записано, че е забранено създаването на множество профили. Дори само по този критерий е абсолютно достатъчно да бъдат винаги изтривани, колкото и нови опита и профила да правят. Но никой е заинтересован да го прави, защото така им намаля количеството абонати.
Тоест забранено е, но на нас ни е изгодно да са повече. Затварят си очите, както ти казах, докато не стане техен проблем, никой няма да си мръдне пръста и да чисти подобна гнус.

Това е, спасявай се поединично.

Поздрави
Галин

_________________
Подписът ми е махнат за пореден път.
Явно пречи.


Пет Апр 20, 2018 09:51
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron