Напиши нова тема Отговори на тема  [ 20 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
НЕ МОГА ДА ОСТАВЯМ КОМЕНТАРИ 
Автор Съобщение
новак
новак

Регистриран на: Сря Авг 26, 2015 02:00
Мнения: 3
Мнение Re: НЕ МОГА ДА ОСТАВЯМ КОМЕНТАРИ
Чета, чета и се чудя как един от най-големите наглеци, измамници и преливачи си позволява да квалифицира на селски, заядлив и прочие. Когато човек се насити на всичките селски тарикати, които преобладават в тоя сайт, почва да им отговаря според нивото, щото и без тва на човешки език не биха разбрали. Сайтът не е на ниво заради манталитета на дребни мошеници, който проявявате и в живота.


Чет Сеп 29, 2016 16:00
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: НЕ МОГА ДА ОСТАВЯМ КОМЕНТАРИ
[quote="--Dio--"]Чета чета и се чудя ,как може главен модератор да се държи така невъзпитано,селски заядливо и т.н.Никой не ви кара на сила да плащате леле мале и това ако е възпитание и това ако е държание на човек който получава пари за дейността си в сайта здраве му кажи....Потребителите са тук да разпуснат а някаква жена с малко власт се прави на учителка.Каквито ви модераторите такъв ви и сайта.....[/quote]
Dio доста ти търпях наглите коментари. Не ми плащате и стотинка, но дори и да ми плащахте, няма да позволя да ми се качвате на главата. Нямаш място тук и съжалявам, че съм приемала проблемите ти като лични. Заслужаваш си отношението на другите.


Пет Сеп 30, 2016 06:20
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пон Яну 05, 2015 02:00
Мнения: 2
Мнение Re: НЕ МОГА ДА ОСТАВЯМ КОМЕНТАРИ
Здравейте! Аз също току-що установих ,че не мога да оставя коментар. Защо? Нищо вулгарно или цинично нямам написано. Единственото нещо ,което пиша е да споделя мнението си .


Вто Май 02, 2017 18:13
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: НЕ МОГА ДА ОСТАВЯМ КОМЕНТАРИ
Явно вече сте писали коментар на този потребител, затова не позволява да напишете нов.


Вто Май 02, 2017 18:57
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пон Яну 05, 2015 02:00
Мнения: 2
Мнение Re: НЕ МОГА ДА ОСТАВЯМ КОМЕНТАРИ
Да.Тази сутрин написах коментар. Установих ,че е изтрит. Профила ми е блокиран от съответния потребител. Вероятно това също е причина. И тук идва моето недоразумение. Явно всеки потребител има право да трие коментарите ,които не му харесват и да оставя само положителните. Защо? Та нали всеки има право да изкаже мнение и всеки от четящите сам да прецени кое е вярното от негова гледна точка. Предложението ми е ,коментарите които се изпращат преди да бъдат публикувани в профила на потребителя да бъдат проверявани от модераторите(нецензурните да не се допускат) и да нямат право да се изтриват.
Благодаря за отговора!


Вто Май 02, 2017 19:08
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 20 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 20 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron