Напиши нова тема Отговори на тема  [ 38 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
БАВНА ВРЪЗКА СЪС СЪРВЪРА 
Автор Съобщение
новак
новак

Регистриран на: Чет Сеп 03, 2009 02:00
Мнения: 3
Мнение Re: БАВНА ВРЪЗКА СЪС СЪРВЪРА
Присъединявам се към оплакванията от "бавна връзка със сървъра". Явно е някаква система за отхвърляне. На всяка 2-ра игра, когато водим, точно накрая се получава това отхвърляне. Нямам проблем с доставчика и ми е много чудно как става така. Никак не ми е приятно и по този начин започвам да се замислям дали да играя в този сайт.


Пет Ное 29, 2013 19:09
Профил
новак
новак
Аватар

Регистриран на: Пон Юни 15, 2009 02:00
Мнения: 79
Мнение Re: БАВНА ВРЪЗКА СЪС СЪРВЪРА
[quote]Присъединявам се към оплакванията от "бавна връзка със сървъра". Явно е някаква система за отхвърляне. На всяка 2-ра игра, когато водим, точно накрая се получава това отхвърляне. Нямам проблем с доставчика и ми е много чудно как става така. Никак не ми е приятно и по този начин започвам да се замислям дали да играя в този сайт.
[/quote]

Здравейте
Причините са много, поради които това може да се случи.Това не е система за отхвърляне или каквото там си мислите.Ще ви изредя само няколко причини поради, които може да се случи това.
Типът на интернет връзката, която използвате, е най-важният фактор, определящ скоростта на връзката.Първо, използвайте възможно най-бързия модем. Най-бързият модем, който можете да използвате, ще изпраща и получава информация със скорост 56 килобита в секунда (Кбит/с).Второ, уверете се, че вашата телефонна линия е в добро състояние. Ако окабеляването на телефонната линия в дома или офиса ви е старо и износено, възможно е да приемате излъчени сигнали или прослушване от други телефонни линии.
Неприятности с компютъра: шпиониращ софтуеър, вируси и други програми.Изключете неизползваните програми от таск мениджъра и обърнете внимание на състоянието на вашият браузер.Той трябва да се поддържа и периодично се налага да чистите ръчно или с помощта на оптимизиращи програми.Почиствайте кеша и бисквитките на браузера.
Не забравяйте да проверявате компютъра си за шпионски софтуеър и спам.Наличието на вируси също може да понижи производителността на компютъра и от там да забави скоростта и връзката до сървара.
За съжаление има събития и условия, които не зависят от вас. Дори при бърза връзка външните фактори, като например заети уеб сайтове или разпространяващи се компютърни вируси, може да забавят цялата мрежа.
Може да възникне и локално претоварване на интернет в резултат на по-ниска от нормалната скорост на връзките.Тези забавяния възникват, когато много хора се опитват да се свържат едновременно с интернет, и това се случва най-често в часове на пикова дейност.
Ако обръщате по голямо внимание на вашата система ще намалите това забавяне и ще се наслаждавате на по-бърза производителност на компютъра си.Има голям избор от програми за оптимизиране, както не веднъж съм споменавал.Намерете някоя удобна и лесна за използване програма, с която периодично може да почиствате компютъра и браузерите, с които работите.

_________________
[b][color=#FF0000]Бунтуват се и говорят дръзко онези, които вършат беззаконие.
[Psl. 93-4][/color][/b]


Съб Ное 30, 2013 01:31
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: БАВНА ВРЪЗКА СЪС СЪРВЪРА
Забравяте, че от хиляди потребители се оплакват една част и е напълно възможно да не са оборудвани с чудесата на техниката, които имате вие.
Освен това не помня да съм отключвала каквото и да е за който и да е.

Весели празници!


Сря Дек 25, 2013 23:51
Профил
новак
новак
Аватар

Регистриран на: Сря Дек 11, 2013 02:00
Мнения: 32
Мнение Re: БАВНА ВРЪЗКА СЪС СЪРВЪРА
[b][color=#808000]Добро утро и от мен!

Исках да се присъединия и аз, по проблема бавна връзка и отключване на профил в форума.
За белота незнам как стоят нещата, но в играта НССЧ просто се усеща как едвам се мести пионката.
Не е както едно време през 2010-та год. когато бях за първи път в тоя сайт. Тогава пионките просто се местиха по-бързо.
Другото което ми направи впечатление е, когато се върти зара, каточели обмисля числото за дадената ситуация (кое число точно да ти се падне).
Дори имах 2-ва случая наскоро, тъкмо да бия и взе, че ми изписа " Връзката със сървъра е прекъсната ".
Е щом връзката е прекъсната, нали трябва да ме метне и от главния сайт?
Веднага проверих в главния и всичко беше нормално (можеше да разглеждаш профили, да пускаш ЛС). Влизах си най-спокойно и в други сайтове.
И аз съм на мнението на ManovaLL, причините не са само при потребителите, а и случая не е единичен и само в дадена игра.
Като имаме напредвид и думите на глобалната модераторка в подобни постове " Да се изчистят Кеш, Бисквитки " и все подобни неща, го правим периодично.
Специално и аз съм нямал много проблеми с прекъсване на и-нета, модема ми е също перфектен. Също така имам добра защита на PC.
А за доказването, да ли ти е от доставчика си прав ManovaLL, не всеки може да го направи!!
По въпроса за отключване на профил в форума, мога да споделя следното:
Преди месец бях отправил въпрос с ЛС до Модератор 6 от акаунт който бе, за пореден път заличен. С въпроса, защо след като съм с ВИП статус, не мога да се включа в форума?
Господин модератора ми отговори, а логнахте ли се?
Също така сподели, че би трябвало да мога, да се включа и нямало значение да ли съм ВИП или НЕ.
Добре, искам да попитам следното и аз на модераторите: След като не съществува това място, което едно време съществуваше, как да се осъществи това, тъй наречено " Логване "?
Или просто се подиграват с нас и ни мислят за глупави. Или пък някои модератори не са запознати с тънкостите на сайта, та за да получаваме такива неадекватни отговори??
И в крайна сметка работата се уреди както при ManovaLL[/color].[/b]

[b][color=#BF0000]Обърнете внимание на следното[/color][color=#FF0000]:[/color][/b]

[b][color=#BF0000]Защо въобще трябва да се регистрирам[/color][color=#BF0000]?[/color][/b]

[color=#BF0000]Може и да не се наложи. От администраторите на форумите зависи дали е необходимо да се регистрирате, за да пускате мнения.
При всички положения, обаче, регистрацията ще ви даде достъп до специални функции, недостъпни за гостите.
Някои от тези функции са личен аватар, лични съобщения, пращане на мейл през форума, участие в потребителски групи и други.
Регистрацията отнема само няколко минути и е препоръчително да се регистрирате.[/color]

[b][color=#BF0000]Нека да направим и обобщение сега[/color][color=#BF0000]:[/color][/b]

[color=#BF0000]Щом я няма тая опция за регистрация (логване), следва да се пише до модератор и да те одобрят, и да ти го отключат.
Пробвал съм, поне от 4-ри различни браузъри, да ли тая опция съществува, но я НЯМА!!
Или, ако не бързате, чакате 7 дена от регистрацията (отнася се за нови регистрации), за да Ви го отключи автоматично системата!![/color]


[b][color=#808000]Весели Празници[/color][color=#808000]...[/color][/b]


Чет Дек 26, 2013 07:17
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: БАВНА ВРЪЗКА СЪС СЪРВЪРА
Ето доклада по който сте наказан:

[ManovaLL]: говедата да го духат !
[ManovaLL]: :D


Чет Дек 26, 2013 21:29
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: БАВНА ВРЪЗКА СЪС СЪРВЪРА
Вие подигравате ли се с нас? Питате ме за наказание наложено преди 2 месеца и твърдите, че сте наказани чак сега за това нещо. Няма как да се получи, защото при налагане на наказание съобщението се изпраща автоматично, а за да нямате такова получено сега сте го изтрили, как и защо не знам и не ме интересува.
Наказанието, което сте получили на 25.12.2013г. е за доклада, който дадох.


Пет Дек 27, 2013 21:10
Профил
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 14:39
Мнения: 13440
Мнение Re: БАВНА ВРЪЗКА СЪС СЪРВЪРА
Сега поне ще знаете причината защо не можете да влизате във форума.


Съб Дек 28, 2013 08:23
Профил
новак
новак

Регистриран на: Сря Сеп 04, 2013 02:00
Мнения: 7
Мнение Re: БАВНА ВРЪЗКА СЪС СЪРВЪРА
Бавната връзка е в скапания ви измислен сайт Василена,имам отлична нет връзка,и пак ме метна днес и ми изписва,има грешка при свързването,айде малко отделете от паричните и ги дайте на некой айпи специалист дет да ви оправи допотопния сървър,то не може само да лапате ,малко трявба и да се дава задръжте си измислените чипове


Чет Яну 23, 2014 22:08
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 38 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 21 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на: