Заключен форум Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 33 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
Дискусии за конкурса най-оригинален и интересен ник 
Автор Съобщение
новак
новак
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 24, 2007 12:10
Мнения: 74
Мнение Re: Дискусии за конкурса най-оригинален и интересен ник
[quote="PETELA"][quote="VAS"]Тука пишете за всичко, около този конкурс.

[color=red][b]ГЛАСУВАНЕТО ЩЕ ПРОДЪЛЖИ ДО 15.02.2008г.[/b][/color][/quote]

Здравейте от мен.
Тъй като идеята за този конкурс беше моя с цел да се повеселим и посмеем, и благодарение на ВАС се осъществи искам да изкажа мнението си за самия конкурс.
Първо ще започна от това,чв след като прегледах предложенията съм доста разочарована не от друго,а от това че явно потребителите не вникват във самата формулировка на заглавието. [color=red]"Най-оригинален ник"![/color]Мисля,че трябва да го прочетете няколко пъти преди да предложите някой свой познат от тук...Конкурса не се казва Най-оригинален мой познат,приятел и т.н.Не отричам,че има доста интересни никове,но моля гледайте по глобално на нещата...Ник Агент_007 или там какъвто беше не мисля,че е толкова интересен.Да не говорим за Sladko_Koteee,sunny_beach,fearrr и т.н.
Идеята е никовете да са нестандартни и забавни,не мислите ли?То по вашата логика нека всеки даде себе си за предложение,например какво му е на "петела"?Или да Гледкам_Лошо...кажете...

Виждам и друга нередност,макар да не съм 100% сигурна.
Незнам,но мисля че някои от никовете са съвсем пресни и не мисля,че е удачно всеки да набутва някакви неизползващи се никове.
пример:
1.BiH_ta_UbiL_I_za_DyFkI - [color=red]Статистика: Белот 000 -- Сантасе 000 [/color]
2.D.T.i.B - Дъ Тъ И Бъ - [color=red]Няма намерени резултати.За да видите всички потребители оставете полето за търсене празно[/color]
3.igumen_s_k.._gymen - [color=red]Няма намерени резултати.За да видите всички потребители оставете полето за търсене празно[/color]

Списъка е дълъг и не искам да си губя времето с това.
Просто се чудя,защо се опорачава един такъв наистина интересен и забавен конкурс...Да, както каза Флора на едни никовете са интересни,за други не,за едни значат нещо,за други не.
И точно така ние като цяло търсим ника който на всички да допадне,нали?

Айде успех на всички записали се и гласували сами за себе си :lol:[/quote]


еееей чакай ся не ти решаваш кой ник е оригинален или не ок??? има кой да го прай вместо тебе ;) :!: :!:

_________________
....My mind is gone
I'm spinnin 'round
And deep inside my tears I'll drown
I'm losin' grip, what's happenin?
I stray from love,
This is how I feel.....


Пон Юни 30, 2008 20:36
Профил
новак
новак

Регистриран на: Пон Окт 20, 2008 02:00
Мнения: 4
Мнение Re: Дискусии за конкурса най-оригинален и интересен ник
Защо са забравени никове като "най-красивия в сайта", "най-лесния в сайта", "най-трудната в сайта", най-красивата в сайта", "минавам само", "пародия на играч", "БОРАТ" нима не ви карат да се усмихвате като ги вифите. Половината от предложените от вас никове аз не съм ги чувал , но това не е от особено значение! Ако конкурса продължава обърнете им внимание!
П.П. и да не забравяме и моя все пак ;)


Съб Ное 22, 2008 17:33
Профил
луд за връзване
луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 14, 2007 22:14
Мнения: 29487
Мнение Re: Дискусии за конкурса най-оригинален и интересен ник
Конкурсът протече през 02.2008, мисля че сам(а) можеш да си отговориш на въпроса/ите. И в тоя ред на мисли - чудя се защо темите още не са заключени.

Поздрави.


Нед Ное 23, 2008 03:41
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Заключен форум Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 33 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на: