Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 
Защо когато съм мор не мога да гледам играта на партньора ми 
Автор Съобщение
новак
новак

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 02:00
Мнения: 1
 Защо когато съм мор не мога да гледам играта на партньора ми
Защо когато съм мор не мога да наблюдавам играта на партньора ми и картите на противниците.Играл съм и в други европейски сайтове бридж, но там щом си мор картите на останалите играчи се показват автоматично.Ще съм много блогодарен, а и не само аз ако направите нещо по въпроса. Предварително Ви благадаря.
Искрено ваш бате Младен.


Пет Яну 23, 2009 09:58
Профил
новак
новак

Регистриран на: Съб Окт 18, 2008 02:00
Мнения: 5
Мнение Re: Защо когато съм мор не мога да гледам играта на партньора ми
[quote="bate_Mladen"]Защо когато съм мор не мога да наблюдавам играта на партньора ми и картите на противниците.Играл съм и в други европейски сайтове бридж, но там щом си мор картите на останалите играчи се показват автоматично.Ще съм много блогодарен, а и не само аз ако направите нещо по въпроса. Предварително Ви благадаря.
Искрено ваш бате Младен.[/quote]

Защото в България не се ли досещаш какво ще стане? Все ще се намери някой умен, който да подскаже, накрая ще стане практика и пак скандалите ще започнат. Или пък "задружните" партове както знаеш ще започнат да се карат като видят примерно че оня първия открил с 9 PC и т.н. , като по този начин ще се помага на двамата защитници. Примери много, бате Младене :) Не сме дорасли да играем бридж. Нали знаеш- Народът продължава по цял ден да спи и да играе белот ;)


Съб Фев 07, 2009 12:19
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron